جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ

تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ که یکی از مهم ترین قطعات در ماشین لباسشویی محسوب می شود را باید جدی بگیرید. چون هر چند این قطعه کوچک است و ممکن است ساده به نظر برسد، اشکال در آن به معنای اشکال در کل فرآیند شستشو است. البته شما با رعایت نکاتی ساده، به راحتی می توانید جلوی آسیب دیدگی و خرابی و در نهایت تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ خود را بگیرید.

همچنین با محافظت از این قطعه کوچک، علاوه بر حفظ سلامت و طول عمر لباسشویی خود، می توانید باعث بالا رفتن کیفیت شستشوی لباس ها شوید. جاپودری ماشین لباسشویی قسمتی از دستگاه است که زیاد با آن سر و کار دارید و در صورت خراب شدن آن، باید با نحوه رفع مشکل محفظه جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ و نکاتی آشنا باشید که در این مقاله همه آنها را بررسی می کنیم.

 لازم به ذکر است که کاربران ماشین لباسشویی سامسونگ می توانند جهت اطلاع از نحوه دریافت خدمات  تعمیر لباسشویی سامسونگ با شماره های اعلام شده در سایت تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ

نحوه تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ

محفظه جاپودری از قطعات داخلی ماشین لباسشویی است که شما در هر بار شستشو، برای قرار دادن پودر یا مایع شستشو از آن استفاده می کنید. علیرغم استفاده خیلی ساده از این قسمت، در صورتی که از آن به خوبی نگهداری نکنید، طبیعی است که این قطعه خراب می شود و آن موقع باید به فکر تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ باشید.

خرابی جاپودری، حتی ممکن است راه ورودی مواد شوینده به لباسشویی را ببندد و کارکرد ماشین لباسشویی را مختل کند. بنابراین برای رفع مشکل محفظه جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله مشکلات نشت آب از جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ، بوی بد و لکه در محفظه جاپودری، حل نشدن و باقی ماندن پودر در جاپودری و به طور کلی، تمیز کردن جاپودری لباسشویی سامسونگ اقدام کنید.

مشکلات رایج جاپودری ماشین لباسشویی

نشت آب از جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ

بیرون ریختن آب و کف از جاپودری یکی از مشکلات رایج این قطعه است. البته ممکن است این مشکل ناشی از زیاد بودن مقدار پودر شوینده باشد، اما مواردی مانند گرفتگی مسیر جاپودری به دیگ لباسشویی یا وجود جسم خارجی در این مسیر نیز در بروز این مشکل و تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ، تاثیر زیادی دارند. برای برطرف کردن این مشکل، باید موارد زیر را رعایت کنید:

 

  • مخزن پودر لباسشویی سامسونگ خود را پر از مواد شوینده نکنید و تا نصفه پودر شوینده بریزید. پیشنهاد می کنیم در قسمت بزرگ محفظه جاپودری، پودر بریزید و قسمت دیگر را خالی بگذارید تا شاهد نشتی آب و کف از این بخش نباشید.
  • مقدار پودر شوینده را بر اساس جنس لباس ها تعیین کنید. چون بعضی از پارچه ها به پودر کمتری برای شستشو نیاز دارند و با ماده شوینده بسیار کم هم به خوبی تمیز می شوند.
  • اگر لباس هایی که داخل مخزن لباسشویی می ریزید خیلی کثیف هستند، پودر شستشوی اضافه را در قسمت سمت راست جاپودری که برای این کار نصب شده است بریزید. با انتخاب برنامه پری واش دیگر برای نشتی آب و کف در جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ خود نگران نباشید. در صورت نیاز به اضافه کردن مایع در قسمت نرم کننده نیز این مایع را تنها تا قسمت  max  در داخل محفظه بریزید. به این صورت، کار دستگاه شما دیگر به تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ نمی کشد.

بوی بد و لکه در محفظه جاپودری

در محفظه جاپودری ماشین لباسشویی، قسمتی به عنوان نرم کننده وجود دارد. اگر شما این قسمت را بیش از حد استاندارد با مواد نرم کننده پر کنید، این مایع در اطراف و لبه های جایگاه باقی مانده و به حالت لکه در می آید. با گذشت زمان این لکه ها تیره تر می شوند و بوی بدی تولید می کنند.

برای جلوگیری از این مشکل و تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ، باید از مایع شوینده، به مقدار لازم استفاده کنید. در صورتی که به طور ناخواسته جاپودری را بیش از حد با مواد شوینده پر کردید و باعث لکه شدن این بخش شدید، می توانید با یک دستمال نرم آنها را پاک کنید. اگر این لکه ها رفع نشد، از جرمگیر برای تمیز کردن آنها استفاده کنید.

حل نشدن و باقی ماندن پودر در جاپودری

در بسیاری از مواقع، پس از تمام شدن چرخه شستشو، پودر لباسشویی در محفظه جاپودری باقی می ماند و حل نمی شود. استفاده از پودر لباسشویی نامرغوب، پایین بودن دمای آب، استفاده بیش از حد از مواد شوینده، کثیف بودن جا پودری، سختی بیش از حد آب و دیر اضافه کردن پودر به محفظه جاپودری، از عواملی هستند که منجر به خراب شدن این قسمت و تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ می شوند.  

تمیز کزدن جاپودری لباسشویی سامسونگ

تمیز کردن جاپودری لباسشویی سامسونگ

تمیز کردن جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ، تاثیر زیادی روی کیفیت عملکرد این بخش دارد. با تمیز کردن منظم جاپودری، می توانید از گرفتگی مسیرهای ارتباطی جاپودری با مخزن لباسشویی و تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ جلوگیری کنید. همچنین شما می توانید با بیرون آوردن پودرهای اضافه، جریان انتقال پودر و آب را روان تر کنید. برای تمیز کردن جاپودری ماشین لباسشویی Samsung و دیگر برندها، باید مراحل زیر را انجام دهید:

1. پیش از هر کاری، ماشین لباسشویی مورد نظر خود را خاموش کنید و از برق بکشید.

2. مطمئن شوید که برق در ماشین یا بدنه آن جریان ندارد. برای این کار می توانید از یک فازمتر استفاده کنید.

3. محفظه جاپودری را تا حد ممکن بیرون بکشید .

4. در داخل محفظه جاپودری لباسشویی Samsung شما کلیدی وجود دارد که باید آن را فشار دهید تا بیرون بیاید.

5. قطعات محفظه جاپودری را جدا کنید.

6. اجزای مختلف محفظه پودر لباسشویی سامسونگ خود را با آب گرم و برس یا پارچه نرم یا اسفنج تمیز کنید. به این صورت، هر گونه مواد شوینده اضافی و پودر و مایع های باقی مانده از شستشوهای قبلی پاک می شوند.

7. محفظه داخلی را که در قسمت ورود و خروج کشویی قرار دارد با دستمال مرطوب پاک کنید .

8. حالا قطعات محفظه را در جای خود سوار کنید و کشو را به داخل هل دهید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 8 =