جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ یک فرایند تخصصی است که شامل بررسی و عیب یابی بخش های مختلف این دستگاه و تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده می شود. اگر چه سامسونگ همیشه به تولید و عرضه تلویزیون های با کیفیت با عمر کاری بالا شهره بوده است، اما نمی توان گفت که تولیدات این برند هیچ گونه آسیبی ندیده و همیشه به صورت بی نقص کار می کنند.

عواملی همچون ضربه، نفوذ رطوبت، نوسانات برق و نگهداری نادرست، به تلویزیون آسیب می رسانند و آن را نیازمند بررسی و ترمیم تخصصی می کنند. تیم تعمیرات تلویزیون نمایندگی سامسونگ، به خوبی به حساسیت ها و ظرافت های موجود در تلویزیون و قطعات آن واقف بوده و جوانب لازم را هنگام تعمیر این دستگاه مد نظر می گیرند. در ادامه مطلب، شما را با روند کلی تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ و برخی مشکلات رایج این دستگاه آشنا می کنیم.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ

خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر تلویزیون LED سامسونگ، می توان به بررسی کامل تلویزیون، عیب یابی تخصصی، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان تلویزیون ، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر تلویزیون سامسونگ (در مدل های مجهز به گیرنده داخلی) و تعمیرات تلویزیون در محل اشاره کرد.

این خدمات توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی به مشتری های عزیز ارائه می شوند و از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارند. تلاش همکاران ما این است که فرایند تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ را به بهترین شکل انجام داده و رضایت شما عزیزان را جلب کنند.

  • تعویض پنل تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تعویض و تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ ، جزء مهم ترین اقداماتی است که در روند تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ انجام می شود. اگر پنل یا نمایشگر تلویزیون بشکند یا رطوبت وارد آن شود، فلت های تصویر از کار می افتند و نمایش تصاویر غیر ممکن می شود. معمولا شدت و نوع خرابی پنل به گونه ای است که قابل ترمیم نبوده و باید تعویض شود. به ویژه در صورت شکستن این قطعه و یا آبخوردگی آن، راهی جز تعویض پنل وجود ندارد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که تعویض پنل تلویزیون ال ای دی سامسونگ هزینه بالایی دارد. البته این مسئله منحصر به تلویزیون های برند سامسونگ نیست و تعویض پنل در همه مدلها و برندها گران قیمت است. بنابراین بهتر است تا حد امکان از خرابی پنل یا آسیب دیدگی این قطعه جلوگیری کنید تا ناچار به ترمیم یا تعویض آن نباشید.

  • تعمیرات بک لایت تلویزیون ال ای دی سامسونگ

یک لایت تلویزیون های ال ای دی، از چند لامپ LED تشکیل شده است. این لامپ ها به صورت سری یا موازی در مدار قرار گرفته اند و خرابی هریک از آنها، بر چگونگی پخش تصویر تاثیرگذار است. تصویر نداشتن تلویزیون و بسیاری از مشکلات تصویر، ناشی از خرابی بک لایت هستند.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی سامسونگ به این ترتیب است که اول پنل باز می شود چون این قطعه یکی از اجزاء پنل است. پس از آن، لامپ ها بررسی شده و لامپ های آسیب دیده شناسایی می شوند. سپس به تناسب شدت خرابی لامپ ها یا سوختن آنها، این قطعات ترمیم یا تعویض می شوند و ولتاژ هم اصلاح می گردد. در موارد نادر ممکن است میزان خرابی بک لایت به اندازه ای باشد که امکان ترمیم آن وجود نداشته و نیاز به تعویض بک لایت تلویزیون LED سامسونگ باشد.

  • تعمیر برد تلویزیون ال ای دی Samsung

برای تعمیر برد اصلی تلویزیون ال ای دی Samsung ، باید برد بیرون آمده و اجزاء آن عیب یابی شوند. مین برد یا همان برد اصلی، یک قطعه استراتژیک است که به نوعی با همه بخش های این دستگاه در ارتباط است. سیگنال ها در این قطعه و به کمک cpu پردازش می شوند و در نهایت، موجب نمایش تصویر می شوند. پردازشگر، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI، اجزاء مین برد هستند. اگر هریک از این بخشها درست کار نکنند، عملکرد تلویزیون هم مختل می شود.

برای تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ با برد آسیب دیده، خازن های معیوب تعویض شده و بخش های دیگر برد هم به همین ترتیب اصلاح می شوند. در صورت سوختن برد هم باید این قطعه را به طور کامل تعویض کرد.

تعمیرات تلویزیون LED  سامسونگ در محل

تعمیرات تلویزیون LED سامسونگ در محل، برای کاربرانی مناسب است که فرصت و شرایط مراجعه به تعمیرگاه را ندارند. با توجه به این که منشأ بسیاری از خرابی های تلویزیون، ضربه هایی است که در حین جابجایی به آن وارد می شود، بهتر است تلویزیون در محل ترمیم شده و جابجا نشود.

برای دریافت این سرویس، با نمایندگی مجاز سامسونگ IHC تماس بگیرید. در اولین فرصت، تیم تعمیرات تلویزیون در محل به آدرسی که ارائه داده اید اعزام می شوند و هرآنچه برای رفع مشکل دستگاه لازم باشد را به نحو احسن انجام می دهند. در نتیجه تلویزیون شما تعمیر شده و مثل روز اول کار می کند. وقتی تعمیرکار به منزل شما بیاید، شما هیچ زحمت یا هزینه ای بابت بردن دستگاه به مرکز تعمیر متحمل نمی شوید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی samsung

عیب یابی تلویزیون LED سامسونگ

برای عیب یابی تلویزیون ال ای دی سامسونگ و رفع مشکلات آن موارد زیر را بررسی کنید :

  1. ال ای دی سامسونگ مدام خاموش و روشن می شود
  2. قطع شدن صدای تلویزیون ال ای دی
  3. خط عمودي روي تصوير تلویزیون ال ای دی
  4. تلویزیون ال ای دی صدا دارد اما تصویر ندارد

1. ال ای دی سامسونگ مدام خاموش و روشن می شود

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و تکرار مداوم این مساله، معمولا ناشی از خرابی برد است. در بیشتر موارد هم آسیب دیدگی برد به اندازه ای است که امکان ترمیم آن وجود ندارد. بنابراین برای تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ در این شرایط، باید برد اصلی آن را با نمونه جدید و اورجینال جایگزین کرد.

2. قطع شدن صدای تلویزیون ال ای دی

قطع شدن صدای تلویزیون، منحصر به مدل یا برند خاصی نیست و احتمال بروز آن در انواع تلویزیون وجود دارد. این مشکل هم مربوط به مین برد است و خرابی این قطعه را نشان می دهد. البته گاهی هم ایراد از بلندگو بوده و نیاز به ترمیم این بخش است که برای تشخیص آن، نیاز به عیب یابی تخصصی تلویزیون می باشد.

3. خط عمودي روي تصوير تلویزیون

وجود خط عمودي روي تصوير، یکی از مشکلات نسبتا شایعی است که در روند تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ بررسی شده و برطرف می گردد. این مساله معمولا به علت خرابی پنل ایجاد می شود و برای برطرف کردن آن، باید پنل تلویزیون سامسونگ را ترمیم یا تعویض کرد.

4. تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

اگر تلویزیون ال ای دی شما صدا دارد اما تصویر آن پخش نمی شود، یا برد پاور آن آسیب دیده و یا بک لایت ایراد دارد. در هر صورت برای تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در این شرایط باید بک لایت یا برد پاور توسط تکنسین های مجرب بررسی شده و تعمیر یا تعویض شوند.

5. کم نور شدن تلویزیون ال ای دی

یکی از بهترین اقدامات برای رفع مشکل کم نور شدن تلویزیون ال ای دی این است که به تنظیمات دستگاه مراجعه کرده و و سطح روشنایی را افزایش دهید. در صورتی که با این کار ایراد تلویزیون ال ای دی رفت نشد باید مشکلات سخت افزاری مانند خرابی بک لایت، خرابی صفحه نمایش تلویزیون ال ای دی، مشکلات پاور و غیره را در نظر بگیرید. برای عیب یابی، تشخیص و رفع مشکل آن بهتر است با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ تماس بگیرید. 

نمایندگی مجاز سامسونگ IHC

نمایندگی سامسونگ یکی از واحدهای فعال مرکز سخت افزار ایران است که به صورت ویژه و تخصصی در زمینه فروش و تعمیر محصولات برند پر طرفدار Samsung فعالیت می کند. فروش و تعمیر انواع موبایل، تبلت، لپ تاپ، یخچال، تلویزیون، ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی و … سامسونگ اهم فعالیتی است که در نمایندگی مجاز سامسونگ انجام می گردد. همکاران ما ضمن بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات نوین و نیز کمک گرفتن از نیروهای متخصص، شرایطی را فراهم کرده اند که کاربران محترم خدمات مورد نظرشان را در بالاترین سطح کیفی دریافت کنند.

در صورت تمایل به خرید هریک از تولیدات این برند به شکل اورجینال و یا تعمیرات تخصصی آنها کافی است با نمایندگی Samsung در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. پرسنل نمایندگی مجاز سامسونگ IHC با برخورداری از سالها تجربه در حوزه های فروش و تعمیرات، در خدمت شما هستند تا رضایت شما عزیزان را به بهترین شکل جلب کنند.

هزینه ی تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

قیمت تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ و سایر برندها با توجه به شدت و نوع مشکل، متفاوت است. درواقع تا وقتی تلویزیون به صورت کامل عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه تعمیرات آن نظر قطعی داد. هزینه تعمیر LED سامسونگ، زمانی که پنل آسیب دیده باشد، بسیار بالاست.

اما اگر مسئله با اقداماتی همچون اصلاح تنظیمات حل شود، لازم نیست مبلغ زیادی صرف کنید. کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون samsung پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه ترمیم آن را برآورد کرده و به شما اعلام می کنند. به یاد داشته باشید که مبلغ اعلام شده تقریبی است و ممکن است در حین اجرای مراحل، نیاز به تعویض قطعات باشد. در این صورت هزینه نهایی ترمیم تلویزیون افزایش پیدا کرده و قیمت قطعات جدید هم به آن اضافه می شود

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =