جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعویض گلس موبایل سامسونگ

ذهن همه مردم با شنیدن نام “گلس موبایل” به سمت لایه پلاستیکی که نقش محافظت از صفحه نمایش را در برابر خط و خش بازی می‌کند، می‌رود؛ که به آن گلس محافظ موبایل یا محافظ صفحه نمایش موبایل هم گفته می‌شود. اما اگر کمی تخصصی‌تر به موبایل نگاه کنیم، می‌بینیم که شرکت‌های سازنده موبایل، به جزء گلس محافظ صفحه نمایش موبایل، از یک گلس بر روی تاچ و ال سی دی موبایل نیز استفاده می‌کنند. اما تفاوت گلس محافظ صفحه نمایش موبایل با گلس ال سی دی موبایل چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، گلس محافظ صفحه نمایش، یک لایه پلاستیکی است که به عنوان یکی از لوازم جانبی موبایل، به کاربران این دستگاه فروخته می‌شود؛ اما گلس ال سی دی موبایل، توسط شرکت سازنده این دستگاه، بر روی تاچ و ال سی دی موبایل قرار داده می‌شود تا از آسیب دیدن تاچ و ال سی دی موبایل جلوگیری کند. برای مثال اگر مشخصات فنی گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ را مطالعه کنید، می‌بینید که شرکت سامسونگ، بر روی ال سی دی این دستگاه از شیشه گوریلا گلس 5 استفاده کرده است تا تاچ و ال سی دی آن در برابر ضربه محافظت شوند. درواقع شیشه گوریلا گلس 5، نقش محافظ تاچ و ال سی دی این دستگاه را بازی می‌کند.

تعویض گلس موبایل سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی موبایل سامسونگ

با وجود اینکه، هر یک از شرکت‌های تولیدکننده موبایل، به ویژه شرکت سامسونگ که غول دنیای موبایل است، از گلس ال سی دی در موبایل‌های خود استفاده می‌کنند، تا از تاچ و ال سی دی این دستگاه محافظت کنند، اما گلس ال سی دی، تنها می‌تواند از تاچ و ال سی دی موبایل در برابر ضربات سطحی محافظت کند نه ضربات شدید.

بنابراین درصورتی که ضربه وارد شده به صفحه نمایش، تنها موجب شکستن گلس ال سی دی شود، به گونه‌ای که تاچ و ال سی دی سالم مانده باشد، تعمیرکاران موبایل، گلس ال سی دی آن را تعویض می‌کنند؛ اما درصورتی که ضربه وارد شده به صفحه نمایش موبایل شدید باشد، به گونه‌ای که موجب شکستن گلس ال سی دی، تاچ و ال سی دی موبایل شود تمامی این قطعات باید تعویض گردند. در ادامه با تعویض گلس موبایل سامسونگ آشنا خواهید شد.

تعویض گلس موبایل سامسونگ چگونه انجام می شود ؟

برخلاف تعویض محافظ صفحه نمایش موبایل، که کار خیلی آسانی است، تعویض گلس ال سی دی موبایل سامسونگ، پیچیده است. به گونه‌ای که علاوه‌بر نیاز داشتن به تخصص و تجربه بالا، به دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته و مخصوصی نیازمند است. نحوه تعویض گلس موبایل سامسونگ، به گونه‌ای است که مهندسین و کارشناسان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ ، با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و گران قیمت، گلس ال سی دی را از روی تاچ و ال سی دی گوشی جدا می‌کنند؛

سپس یک گلس ال سی دی جدید را بر روی ال سی دی موبایل سامسونگ پرس می‌کنند. کارشناسان این مرکز تخصص بالایی در زمینه تعویض گلس گوشی سامسونگ دارند؛ بنابراین می‌توانید تعویض گلس ال سی دی این دستگاه را با اطمینان خاطر به نمایندگی سامسونگ IHC بسپارید.

تعویض گلس LCD گوشی سامسونگ

چرا باید گلس موبایل سامسونگ را عوض کنیم؟

گاهی اوقات در اثر وارد شدن ضربه‌ای سطحی به صفحه نمایش موبایل، شاهد ایجاد ترک‌های گوناگونی بر روی آن خواهید بود، اما همچنان می‌توانید از گوشی خود استفاده کنید؛ به گونه‌ای که صفحه نمایش آن با وجود ترک‌هایی که برداشته است، به خوبی کار می‌کند. این حالت نشان می‌دهد که ال سی دی و تاچ موبایل شما سالم هستند و تنها گلس ال سی دی آن شکسته است که باید تعویض گردد. اما گاهی اوقات پس از وارد شدن ضربه شدید به صفحه نمایش موبایل، علاوه‌بر ترک‌هایی که بر روی آن ایجاد می‌شود به طور کامل از کار می‌افتد.

در چنین شرایطی، نه تنها گلس ال سی دی موبایل شما شکسته است، بلکه تاچ و ال سی دی آن نیز آسیب دیده‌اند؛ از این‌رو علاوه بر اینکه باید گلس ال سی دی موبایل تعویض گردد، باید تاچ و ال سی دی آن نیز تعویض شوند. جهت اطمینان از اینکه تنها گلس ال سی دی موبایل آسیب دیده است، یا اینکه تاچ و ال سی دی آن نیز آسیب دیده‌اند، بهتر است موبایل سامسونگ خود را به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید؛ تا کارشناسان این مرکز پس از عیب‌یابی دقیق به تعویض گلس موبایل سامسونگ، بپردازند و درصورت آسیب‌دیدگی تاچ و ال سی دی آن‌ها را نیز تعویض کنند.

هزینه تعویض گلس گوشی سامسونگ چه قدر است؟

اگر آسیبی که به صفحه نمایش موبایل سامسونگ، وارد شده تا حدی است که باید علاوه بر تعویض گلس ال سی دی، تاچ و ال سی دی آن را نیز تعویض کنید، مجبورید هزینه زیادی را پرداخت کنید؛ اما اگر آسیبی که به صفحه نمایش موبایل سامسونگ وارد شده است، تنها به گلس ال سی دی آن آسیب وارد کرده، با پرداخت هزینه خیلی کمتر می‌توانید مشکل آن را برطرف کنید؛ چراکه هزینه تعویض گلس گوشی سامسونگ، از هزینه تعویض تاچ و ال سی دی آن خیلی کمتر است. درصورت بروز هرگونه مشکلی برای گلس ال سی دی موبایل سامسونگ می‌توانید، تعویض گلس گوشی Samsung را به کارشناسان نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید.

نحوه عوض کردن گلس شکسته موبایل samsung

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ IHC

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، از گذشته تاکنون در امر مشتری مداری پیشتاز بوده است؛ چراکه با برخوردار بودن از مهندسین مجرب و تجهیزات فوق پیشرفته، خدمات فوق‌العاده‌ای را در زمینه تعمیرات انواع موبایل‌های سامسونگ به ویژه کاربران این دستگاه ارائه داده است. از طرفی تخصص بالای کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ، موجب شده است که این مرکز در مدت زمان کوتاهی، تعمیرات دستگاه‌های موبایل کاربران انجام دهد و آن‌ها را مانند روز اول، بدون هیچ مشکلی به کاربران تحویل دهد.

از مهم‌ترین خدمات نمایندگی موبایل سامسونگ، می‌توان به تعویض گلس موبایل سامسونگ اشاره کرد. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی برای موبایل خود می‌توانید به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، مراجعه کنید تا پروسه تعمیرات دستگاه شما به صورت کاملا تخصصی انجام شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =