جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

چنانچه از کاربران جاروبرقی سامسونگ هستید به راحتی می توانید به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی با نمایندگی رسمی سامسونگ در ارتباط بوده و از خدمات این مرکز برای تعمیرات انواع جاروبرقی های سامسونگ استفاده کنید. تکنسین های تعمیر جاروبرقی سامسونگ دارای دانش و مهارت کافی در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ بوده و در مدت زمان کم و با دقت بالایی، کار تعمیر این محصولات را انجام می دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ باید توسط تکنسین های حرفه ای و در نمایندگی مجاز انجام شود، زیرا در مراکز و تعمیرگاه های عمومی و غیر مجاز از افراد غیرمتخصص برای این کار استفاده می شود. به دلیل عدم برخورداری تکنسین های این مراکز از تخصص و دانش این کار، ممکن است روند تعمیرات به اشتباه طی شده و نتیجه تعمیرات باب میل مشتریان نباشد.

تعمیر جارو برقی سامسونگ در محل

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

بالا بودن هزینه های رفت و آمد و همچنین دوری راه ها و تعدد مراکز تعمیراتی باعث شده است تا شهروندان تهرانی برای پیدا کردن مرکز مجاز و معتبر تعمیرات جاروبرقی های سامسونگ با مشکلاتی مواجه شوند. مدیران نمایندگی رسمی سامسونگ با توجه به این نیاز مشتریان، شعب مختلفی در شهر تهران ایجاد کرده اند. به این ترتیب مشتریان می توانند به شعب مختلف نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران دسترسی داشته باشند.

شایان ذکر است وجود این شعب در مناطق مختلف تهران، شرایط خدمات دهی را برای تکنسین های این مجموعه نیز تسهیل کرده است، زیرا به سرعت به محل و آدرس ذکر شده توسط مشتریان اعزام می شوند و تأخیری در خدمات دهی نخواهند داشت. توجه داشته باشید که خدمات آنلاین این مجموعه نیز به صورت 24 ساعته به متقاضیان ارائه می شود. در صورت تمایل می توانید وارد سایت این مرکز شده و با ثبت سفارش تعمیرات در محل، به راحت ترین شکل ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی خود اقدام کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج نیز فعالیت دارد. شهروندان کرجی با مراجعه به شعبه ی کرج می توانند از خدماتی چون مشاوره رایگان، سرویس و عیب یابی و تعمیرات در محل برخوردار شوند. نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج دارای کادری متخصص بوده و واحد فنی آنها به پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیرات، مجهز است. از این رو کیفیت خدمات دهی در این مراکز در بالاترین سطح قرار دارد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل

با توجه به ترافیک زیاد، آلودگی هوا و دیگر مشکلات موجود در شهر تهران و کرج، امکان مراجعه حضوری به محل و انتقال دستگاه معیوب به آدرس نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ برای همگان وجود ندارد. بر همین اساس نمایندگی رسمی سامسونگ اقدام به ارائه خدمات در محل کرده است.

در این حالت، تکنسین ها در اسرع وقت به محل اعزام شده و عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را در محل و در حضور مشتری انجام خواهند داد. این تعمیرکاران با تجهیزات کامل در محل حاضر می شوند و از سرعت عمل بالایی برخوردار هستند. از این رو بدون هیچ وقفه ای، کار تعمیرات را انجام داده و پس از تست دستگاه، آن را تحویل می دهند.

هزینه تعمیر جارو برقی سامسونگ

برای تخمین هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ ابتدا باید بررسی کرد این هزینه به چه عواملی بستگی دارد. اولین موردی که در هنگام صحبت راجع به هزینه تعمیر جارو برقی Samsung به ذهن خطور می کند، میزان آسیب وارد شده به قطعات است. بنابراین برای تخمین هزینه، عیب یابی و مشخص شدن میزان ایراد بخش های مختلف نقش حیاتی دارد. عملا بدون عیب یابی نمی توان هزینه دقیقی بابت تعمیر جارو برقی سامسونگ برآورد کرد.

مورد بعدی که در هزینه تعمیرات جارو برقی موثر است قطعات مورد استفاده برای دستگاه است. در مواردی ممکن است ایراد ایجاد شده ابتدایی بوده و به راحتی با استفاده از چند ابزار ساده برطرف شود. اما گاهی میزان آسیب وارد شده به قطعه یا قطعات مختلف در حدی است که تعمیر آنها امکان پذیر نبوده و تنها راه حل برای رفع ایراد دستگاه تعویض قطعه است. در برخی مراکز تعمیراتی ممکن است قطعات استفاده شده غیر اورجینال باشند. این قطعات هزینه پایین تری دارند اما عمر مفید کم تری نیز داشته و پس از مدت زمان کوتاهی دوباره نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می کنند.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل

برخی مشکلات متداول در جارو برقی های سامسونگ

خاموش شدن ناگهانی جارو برقی Samsung

گاهی ممکن است کاربران در هنگام کار با جارو برقی متوجه شوند که جارو برقی خاموش شده و دیگر روشن نمی شود. اولین موردی که برای رفع این مشکل باید به سراغ آن بروید کابل و دو شاخه برق است. در صورتی که این دو مورد صحیح و سالم باشند، احتمال سوختن موتور جارو برقی و همچنین خرابی سیم جمع کن و برد الکترونیک مطرح می شود.

تشخیص دقیق این که کدام قطعه آسیب دیده و این مساله به کدام یک از دلایل گفته شده رخ داده امری تخصصی بوده و تنها باید توسط کارشناسان متخصص انجام شود. کاربران عزیز می توانند با تماس با نمایندگی مجاز سامسونگ جهت تعمیر دستگاه خود اقدام نمایند.

روشن نشدن جارو برقی سامسونگ

مورد بعدی که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند این است که دو شاخه جاروبرقی را به برق می زنند، دکمه روشن شدن را فشار می دهند اما دستگاه روشن نمی شود. در این مورد نیز اولین بخشی که باید به سراغ آن بروید پریز برق، دو شاخه و کابل برق است.

ابتدا پریز را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که درون پریز جریان برق وجود دارد. سپس سراغ دو شاخه و کابل برق بروید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. از دیگر منابعی که در هنگام تعمیر جاروبرقی سامسونگ برای این مشکل مطرح می شود، خراب شدن موتور، ایراد در برد الکترونیک دستگاه و همچنین اختلالاتی در قسمت سیم جمع کن است.

البته باید توجه داشت که هر یک از این موارد خود از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند و ایراد در هر کدام از آنها موجب بروز اختلال در روشن شدن دستگاه می شود. به عنوان مثال قطعات تشکیل دهنده موتور شامل سیم پیچ ها، کلکتور، ذغال و … و قطعات تشکیل دهنده سیم کن نیز شامل پلاتین ها، کابل، پایه و … هستند که در هنگام عیب یابی باید بررسی شوند.

داغ شدن بیش از حد جارو برقی Samsung

موتور جاروبرقی در هنگام فعالیت مقداری گرما نیز تولید می کند؛ بنابراین طبیعی است که بدنه دستگاه کمی گرم شود. اما اگر این حرارت از حد مجاز و طبیعی فراتر رود نشان دهنده وجود ایرادی در قسمت موتور است. این ایراد گاهی به دلایل ساده ای رخ می دهد. به عنوان مثال جارو کردن آشغال های غیر متعارف مانند گرد و خاک ساختمانی یا آشغال های خیس موجب وارد شدن فشار به موتور و در نتیجه داغ شدن آن می شود. کار کردن موتور جارو برقی برای مدت زمانی طولانی و خارج از حد متعارف نیز می تواند باعث داغ شدن این دستگاه شود.

علاوه بر آن روشن ماندن موتور برای مدت طولانی موجب بروز ایراد در موتور و در نتیجه نیاز به تعمیر جارو برقی سامسونگ نیز می شود. داغ شدن بیش از حد موتور جارو برقی می تواند ناشی از کثیف بودن فیلتر جارو برقی و حتی پر بودن پاکت آن باشد. گرد و خاک نشسته روی فیلتر و همچنین پر بودن بیش از حد پاکت مانع از عبور هوا و در نتیجه داغ شدن موتور می شود. اگر موتور جارو برقی در اثر این موارد آسیب دیده باشد باید نسبت به تعمیر جارو برقی Samsung اقدام کنید.

استشمام بوی سوختگی از جارو برقی

یکی دیگر از مشکلاتی که کاربران ممکن است در حین کار با جارو برقی با آن برخورد کنند، استشمام بوی سوختگی از جارو برقی است. اصلی ترین و مهم ترین علتی که می تواند موجب این اتفاق شود ایراد در موتور جارو برقی است. اقداماتی که در هنگام برخورد با بوی سوختگی یا دود انجام می دهید بسیار حائز اهمیت هستند. اولین مورد این که از ادامه کار کردن با جارو برقی جدا خودداری نمایید.

بهترین کار در این مورد این است که به محض دیدن خروج هر گونه دود از جارو برقی یا استشمام بوی سوختگی فورا دستگاه را خاموش کرده، آن را از برق بکشید و پیش از تعمیر جارو برقی سامسونگ از استفاده دوباره از آن بپرهیزید. در اکثر مواقع در صورتی که تعمیر جارو برقی Samsung به موقع انجام شود، امکان تعمیر موتور وجود داشته و نیازی به صرف هزینه های هنگفت جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیست.

کار نکردن سیم جمع کن جارو برقی سامسونگ

خرابی سیم جمع کن جارو برقی سامسونگ می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. اما در نهایت تمامی موارد به کامل بیرون نیامدن کابل منجر می شود. برخلاف تصور عموم، سیم جمع کن یکی از بخش هایی در جارو برقی است که مکانیزم پیچیده ای دارد.

این بخش از قطعات بسیار متنوع و زیادی تشکیل شده است که در صورت بروز ایراد در هر یک از آنها باید جهت تعمیر جارو برقی سامسونگ اقدام کرد. مشکلات سیم جمع کن می تواند از ایراد در فنر، ترمز، قرقره، شفت یا پایه سیم جمع کن باشد و در هنگام عیب یابی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ باید تمامی این موارد بررسی شوند.

در مورد سیم جمع کن اما یکی از موارد مهمی که می تواند خراب شدن آن را به تاخیر بیاندازد، استفاده صحیح از این قسمت است. سیم جمع کن نباید تا انتها کشیده شود و توصیه تکنسین ها این است که هیچ گاه نیم متر آخر کابل را بیرون نکشید. برای مشخص شدن این مقدار می توانید از یک چسب رنگی استفاده کرده و نیم متر انتهای کابل را با آن علامت گذاری کنید.

گارانتی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

با مراجعه به نمایندگی سامسونگ می توانید خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ را همراه با گارانتی دریافت کنید. مدت زمان گارانتی با توجه به قطعه ی تعمیر شده متفاوت است. در صورتی که در طول مدت گارانتی در بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویض شده مشکلی به وجود آمد، مشتریان می توانند مجدداً به نمایندگی مراجعه نموده و با ارائه کارت گارانتی خدمات، تعمیرات جاروبرقی را به صورت رایگان انجام دهند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =