جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو

گوشی سامسونگ با وجود این که از بهترین برندهای موبایل محسوب می شود، اما گاهی با مشکل گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو مواجه می شویم. در ادامه به بررسی دلیل های این مشکل می پردازیم.

گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو

دلایل گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو

هرچند دلیل های گیر کردن موبایل sumsung روی لوگو متفاوت است، اما معمولا این مشکل به  دلیل ایرادهای نرم افزاری، ایرادهای بعد از به روز رسانی، نا هماهنگی های نرم افزاری و نصب برنامه های مشکل دار به وجود می آید. البته ایرادهای سخت افزاری هم ممکن است موجب بروز این اختلال باشد. از جمله ایرادهای نرم افزاری می توانیم، ایراد در کارت حافظه و شارژ نداشتن را هم نام ببریم، اما این ایراد بیشتر در گوشی سامسونگ به نرم افزار بر می گردد که معمولا هم به دلیل عدم هماهنگی برنامه های نصب شده و سیستم عامل آن است.

این مقاله برای شما مفید است : علت خاموش شدن ناگهانی موبایل سامسونگ

راه کارهای حل مشکل گیر کردن موبایل sumsung روی لوگو

در ادامه مقاله می خواهیم روش هایی را برای حل مشکل گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو ارائه دهیم تا شاید شما با راحت ترین روش بتوانید این ایراد را برطرف کنید.

 • شارژ گوشی موبایل

باتری های سامسونگ کیفیت بسیار بالایی نسبت به بیشتر باتری های دیگر گوشی های بازار دارند، اما زیاد اتفاق میفتد که به دلیل استفاده اشتباه یا استفاده طولانی مدت از آن دچار مشکل می شود. اگر مشکل گیر کردن گوشی ساسونگ روی لوگو از باتری باشد، معمولا در زمانی که موبایل را روشن می کنید روی لوگو گیر می کند. اگر باتری شما مشکل های دیگری هم دارد، مثلا دیر شارژ می شود یا زود باتری اش خالی می شود، حتما آن را تعویض کنید.

یادتان باشد که اگر مشکل از باتری شما باشد، اگر گوشی را در حالی که به شارژ متصل است، روشن کنید، ممکن است ایراد گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو حل شود و بعد از آن بتوانید مشکلات گوشی یا باتری خود را بررسی نمایید. البته گاهی دیر شارژ شدن گوشی یا تخلیه سریع شارژ می تواند به دلیل خرابی در کابل یا آداپتور هم باشد.

 • گذاشتن گوشی در حالت ایمن

از آنجا که ویروس ها هم گاهی ایجاد کننده مشکل گیر کردن موبایل sumsung روی لوگو هستند، باید این مورد را هم بررسی کنید. برای این کار موبایل تان را در حالت safe mode یا همان حالت ایمن بگذارید. این حالت برنامه های مخرب را شناسایی می کند و به صورت موقت فعالیت های جانبی غیر فعال می شوند.

اگر مشکل ویروسی باشد، خیلی وقت ها گوشی تان داغ می کند یا باتری زود خالی می شود. بنابراین قبل از اقدام به کارهای دیگر این مسیر را هم امتحان کنید.

 • بیرون آوردن کارت حافظه جانبی موبایل

همان طور که قبلا هم گفتیم یکی از ایرادهایی که موجب گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو می شود، اختلال های سخت افزاری است. یکی از اصلی ترین قطعاتی که باعث این مشکل می شود، کارت حافظه جانبی است. از آنجا که خیلی از افراد ممکن است برای جلوگیری از پر شدن حافظه داخلی از کارت حافظه جانبی هم استفاده نمایند، به هر حال همین کارت حافظه جانبی هم ممکن است ایجاد ایرادهایی مانند گیر کردن موبایل sumsung روی لوگو بشود.

یکی از راه های تست این موضوع آن است که کارت حافظه جانبی را خارج کنید و ببینید مشکل گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو حل شده است یا نه. کارت حافظه می تواند موجب اختلال در سیستم عامل شود. همچنین ممکن است ویروسی شده باشد و به این صورت موبایل شما را دچار مشکل کند. اگر متوجه شدید مشکل از کارت حافظه جانبی است، اول از ویروس نداشتن آن مطمئن شوید. اگر مشکل وجود ویروس نبود، باید کارت حافظه جانبی موبال تان را تعویض کنید.

 • راه حل دیگر برای رفع مشکل گیر کردن موبایل ساسونگ روی لوگو؛ سافت ریست

این روش، یکی از بهترین روش ها برای رفع مشکل گیر کردن موبایل sumsung روی لوگو است. یک مزیت این طریق آن است که اطلاعات شما را پاک نمی کند. برای این کار، باید دکمه پاور را چند ثانیه نگه دارید و قسمت راه اندازی مجدد را که روی صفحه دیده می شود، انتخاب کنید. با این کار احتمال حل شدن مشکل گوشی شما زیاد است.

 • فرمت کردن

اگر با هیچ کدام از راه حل هایی که تا اینجا بیان کردیم، مشکل تان حل نشد، می توانید گوشی خود را فرمت کنید. ایراد این کار آن است که کل اطلاعات شما از گوشی پاک می شود؛ بنابراین باید اطلاعات ضروری خود را قبل از فرمت حتما در جایی ذخیره سازی کنید.

فرمت کردن با از بین بردن حافظه کش می تواند مشکل را رفع کند، زیرا گاهی کش های مضر، هر چند کوچک و کم حجم هستند، اما ممکن است موجب گیر کردن موبایل sumsung روی لوگو شوند. فرمت گوشی موبایل، می تواند این مشکل را حل کند، همچنین موجب افزایش بسیار سرعت گوشی تان شود.

این مقاله نکات جدیدی را ارائه میدهد : رفع مشکلات وای فای موبایل سامسونگ

برای فرمت کردن، از طریق زیر عمل کنید:

 • از اطلاعات ضروری تان پشتیبان بگیرید.
 • وارد بخش تنظیمات شوید.
 • قسمت APP را پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید.
 • حالا روی گزینه Storage کلیک کنید.
 • وارد Clear data شوید.
 • روی Clear cash کلیک کنید.
 • حافظه کش شما پاک خواهد شد.
Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =