جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

پاک شدن ناگهانی اطلاعات مشکل رایجی در هارد انواع دستگاه های دیجیتال است که ممکن است در اثر اشتباهات کاربر و یا تداخلات نرم افزاری رخ دهد. در این بین لپ تاپ ها سیستم های رایانه ای پر مصرفی ای می باشند که پس از مدتی استفاده دارای اطلاعات ذخیره شده ی مهمی می گردند. 

عکس‌ها و فیلم‌های فراموش نشدنی و خاطرات شیرین، اسناد و مدارک کاری با اهمیتی که دائما به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم، می توانند از اصلی ترین فایل ها و دیتاهای لپ تاپ ها باشند. بنابراین هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که اطلاعات هارد لپ تاپ به صورت ناخواسته براساس حمله ی ویروس بدافزارها و یا به دلایل فیزیکی مختلفی مانند اصابت ضربه از دست بروند. لپ تاپ های سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ امر مهمی است که نیازمند دانش به روز کارشناسان این حوزه دارد.

در این راستا نمایندگی رسمی سامسونگ به یاری کاربران شتافته و کلیه ی مراحل ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ را در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیتی بی نظیر انجام می دهد. در ادامه ی این مقاله به معرفی جنبه های کلی بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ های ساخت سامسونگ خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ با استفاده از دستگاه

یکی از مناسب ترین شیوه های بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ Samsung استفاده از دستگاه PC3000 است. این دستگاه دارای سیستم مدرن و پیشرفته ای است که می تواند اطلاعات از دست رفته را در مدت کوتاهی بازیابی کند. تکنسین های نمایندگی رسمی سامسونگ به هنگام بروز مشکلاتی چون بدسکتور شدن و اختلالات مرتبط با ماژول ها و مواردی از این دست از PC3000 بهره می گیرند. خاطرنشان می نماییم که توجه به پارامترهای استاندارد و اصولی از اولویت های کاری نمایندگی مجاز سامسونگ است که موجب بازگشت دیتاهای از دست رفته در سطح کیفی بالایی می گردد.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ توسط نرم افزار

نرم افزارهای ریکاوری مختلفی برای بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ Samsung و سایر برندها وجود دارد. اما فراموش نکنید که اجرای صحیح این برنامه ها نیز کار آسانی نبوده و مستلزم به کارگیری مهارت کارشناسان ریکاوری اطلاعات می باشد. از طرفی استفاده از نرم افزارهای ریکاوری بستگی به حجم و نوع اطلاعات از دست رفته داشته که تشخیص آن باید تحت نظر کارشناسان شکل گیرد.

بنابراین اگر تخصصی در استفاده از نرم‌افزارهای بازیابی اطلاعات ندارید، از دستکاری سیستم رایانه ای لپ تاپ بپرهیزید و پروسه ریکاوری اطلاعات لپ تاپ سامسونگ را به متخصصین این امر بسپارید. علاوه ‌بر این پس از پاک شدن اطلاعات هارد لپ تاپ، هیچ اطلاعات جدیدی در آن ذخیره نکنید، چراکه ذخیره ی اطلاعات جدید درصد امکان بازیابی اطلاعات قبلی هارد لپ تاپ را کاهش می‌دهد.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ توسط نرم افزار

جراحی هارد لپ تاپ سامسونگ

گاهی اصابت ضربه موجب سوختگی بخشی از هارد و یا شکستگی ناحیه ای از آن می گردد. در چنین شرایطی عموما بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ به همراه جراحی آن قابل انجام است. در صورتی که پلتر (دیسک‌) آسیبی ندیده باشد، می توان اطمینان حاصل کرد که بازیابی هارد لپ تاپ به طور کامل امکان‌پذیر است. کارشناسانِ بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ در نمایندگی رسمی سامسونگ پس از تست‌های اولیه و عیب یابی های ریزبینانه،

هارد دیسک را از باکس خارج کرده و درون Clean Room بررسی می‌ نمایند. اگر دیسک‌ها سالم باشند و استخراج اطلاعات ممکن باشد، هارد ترمیم شده، قطعات معیوب تعویض گردیده و دیتاهای از دست رفته بازگردانی خواهند شد.

هزینه بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ

هزینه بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سامسونگ و هر برند دیگری، با توجه به میزان و نوع آسیب دیدگی هارد و مشکلات نرم افزاری آن متفاوت است. اگر هارد به شکل فیزیکی آسیب دیده باشد، نیاز به تعمیر هارد لپ تاپ سامسونگ و بعضا جراحی این قطعه است. در این صورت هزینه ریکاوری اطلاعات لپ تاپ Samsung بالاست. چنانچه هارد سالم بوده و یک مشکل نرم افزاری موجب پاک شدن اطلاعات شده باشد، هزینه بازیابی اطلاعات با توجه به روشی که برای این کار اجرا می شود، تعیین می گردد. گاهی ممکن است نیاز به استفاده از یک ابزار یا برنامه خاص باشد که در این صورت، قیمت نهایی ریکاوری هارد لپ تاپ سامسونگ بالاتر خواهد بود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ

سامسونگ برند مطرحی در طراحی و تولید دستگاه های دیجیتال از جمله لپ تاپ است. کیفیت ساختاری لپ تاپ های این کمپانی بسیار بالا می باشد، اما این کیفیت ساخت بالا دلیل بر مصون بودن لپ تاپ های سامسونگ از بروز خرابی نیست. نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ مجموعه ای فوق تخصصی است که با به کارگیری دانش به روز کارشناسان و تکنسین های مجرب در زمینه ی ترمیم و بازیابی لپ تاپ های سامسونگ فعالیت دارد.

خدمات و سرویس های ویژه ی این مرکز دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و تمامی مشکلات ریز و درشت سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های سامسونگ را در بر می گیرد. تمامی امور تعمیراتی نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ با ارائه ی ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز تضمین می گردند.

3.7/5 (3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =