اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

تلویزیون ها برای تولید تصویر و صدا ، از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده اند که یکی از مهم ترین، اصلی ترین و گران ترین آن ها ، پنل نام دارد. این قطعه در انواع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی مشترک است. پنل تلویزیون ممکن است به دلایل مختلفی که در ادامه به مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت، با خرابی های جزیی و کلی مواجه شود. معمولا خرابی پنل نگرانی و دردسرهای فراوانی را برای کاربران خود به دنبال دارد و بسیاری از این عزیزان در خصوص انتخاب مرکز معتبر تعمیر تلویزیون سامسونگ، با نگرانی هایی روبرو هستند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه به جا نگذاشته است. تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ ، یکی از تخصصی ترین و اصلی ترین خدمات ارائه شده از سوی این نمایندگی است که منطبق با استانداردهای روز دنیا به انجام میرسد. در این مقاله قصد داریم به جزییات این سرویس و اصلی ترین ویژگی های آن بپردازیم. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و متخصصان ما در شعب مختلف نمایندگی سامسونگ تماس حاصل نمایید.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

مشکلاتی که به تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ منجر میشود

همانطور که اشاره شد، پنل تلویزیون ممکن است به دلایل مختلفی با اشکال و ناکارآمدی های مختلف مواجه شود. در این بخش به متداول ترین مشکلات این قطعه خواهیم پرداخت :

آبخوردگی پنل تلویزیون

از اصلی ترین دلایلی که به خرابی و در نهایت تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ منجر میشود، میتوان نفوذ آب به این قطعه را نام برد. این مشکل ممکن است در هنگام تمیز کردن دستگاه تلویزیون به علت اسپری کردن مستقیم مایعات پاک کننده رخ دهد. در چنین مواقعی کلیه ی اقدمات لازم در راستای تعمیر پنل به عمل خواهد آمد و در صورتی که این قطعه با آسیب های جبران ناپذیر روبرو شده باشد، تنها گزینه ی روی میز تعویض این قطعه است.

وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون

یکی دیگر از مشکلات اصلی در پنل های تلویزیون ، وارد شدن ضربه های محکم و برخورد اجسام سخت به پنل است. معمولا در این مواقع تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ امکان پذیر نیست و این بخش به طور کلی باید تعویض گردد.

علائم خرابی پنل تلویزیون

در بخش قبلی دو عامل مهم آسیب رسان به پنل تلویزیون که منجر به تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ میشود را مورد بررسی قرار دادیم. در این بخش قصد داریم به علائم خرابی این قطعه ی مهم بپردازیم :

6- دوتایی شدن تصویر و تاریک و روشن شدن آن از بالا

7- صدا نداشتن تلویزیون علی‌رغم وجود تصویر

8- روشن و خاموش شدن خود به خودی تلویزیون

9- استند بای تلویزیون و خارج نشدن از این حالت

10- تأخیر در روشن شدن تلویزیون

11- سوختگی پنل

1-دوتایی شدن تصویر و تاریک و روشن شدن آن از بالا

2- صدا نداشتن تلویزیون علی‌رغم وجود تصویر تلویزیون سامسونگ

3- وجود هاله ی سیاه بر روی تصویر و خاموش و روشن شدن تلویزیون

4- روشن شدن تلویزیون و توقف تصویر پس از چند ثانیه

5- قطع شدن تصویر پنل تلویزیون

تعویض یا تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ ؟

تعویض و تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تلویزیون سامسونگ است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار انجام می پذیرد. اولویت کارشناسان و متخصصان این نمایندگی ، مقرون به صرفه بودن سرویس های پشتیبانی است. از این رو تعمیر این قطعه به عنوان اصلی ترین گزینه مورد بررسی قرار میگیرد و تنها در مواردی که جبران خرابی ممکن نباشد، گزینه ی تعویض پنل تلویزیون مورد اجرا قرار میگیرد. این سرویس با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی همراه است.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ IHC

مرکز سخت افزار ایران با راه اندازی و احداث نمایندگی تلویزیون سامسونگ IHC  و با تکیه بر دانش و تجربه ی مهندسان متعهد خود، یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات و سرویس های فروش و تعمیر انواع این تجهیزات است. کاربران گرامی در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این تلویزیون ها می توانند به نمایندگی تعمیرات تلویزیون مراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز را دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + ده =