جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ

آیا تا به حال با مشکل دیر روشن شدن یا خاموش شدن خودکار تلویزیون سامسونگ روبه‌رو شده‌اید؟ آیا چراغ تلویزیون چشمک می‌زند اما تلویزیون روشن نمی‌شود؟ به نظر شما مشکل از کجاست؟ معمولاً خرابی برد پاور تلویزیون موجب بروز این مشکلات کلافه‌کننده می‌شود. خرابی برد پاور مشکل رایج تلویزیون‌های سامسونگ است.

بنابراین اگر تلویزیون شما نیز چنین نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهد، مطمئن باشید که برد پاور آن آسیب دیده است و به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض نیاز دارد. جهت تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ می‌توانید با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز برای ارائه خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ به آدرس مورد نظر شما مراجعه کنند.

پاور تلویزیون سامسونگ

نقش پاور در تلویزیون چیست؟

وظیفه برد پاور این است که ولتاژ AC برق شهری را به ولتاژ DC مورد نیاز دستگاه تبدیل کند و درنهایت تلویزیون را روشن کند. بنابراین روشن شدن تلویزیون را مدیون این قطعه زحمت‌کش هستیم. از آن‌جایی که برد پاور نقش حیاتی در تلویزیون دارد، تعمیرات آن به دقت و حساسیت بالایی نیاز دارد چراکه هر گونه اشتباه در پروسه تعمیر پاور تلویزیون می‌تواند عملکرد سایر بخش‌های تلویزیون را نیز با مشکل روبه‌رو کند.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم با توجه به نشانه‌های خرابی پاور تلویزیون که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، اگر متوجه خرابی برد پاور تلویزیون خود شدید تعمیرات آن را به یک فرد حرفه‌ای بسپارید. خوشبختانه نمایندگی رسمی سامسونگ از تکنسین‌های حرفه‌ای برخوردار است که به خوبی با علائم خرابی برد پاور تلویزیون و نحوه تعمیر یا تعویض آن آشنا هستند. با این وجود نه تنها می‌توانند پروسه عیب‌یابی تلویزیون سامسونگ را با سرعت بالایی پشت سر بگذارند بلکه می‌توانند تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ را با کیفیت بالایی انجام دهند.

دلایل خرابی پاور تلویزیون سامسونگ

  • نوسانات برق: نوسانات برق می تواند به اجزای برد پاور آسیب برساند.
  • گرمای بیش از حد: اگر تلویزیون در محیط گرم یا بدون تهویه مناسب قرار داشته باشد، ممکن است بیش از حد گرم شود و باعث خرابی برد پاور شود.
  • قطعات معیوب: با گذشت زمان، اجزای برد پاور  فرسوده می شوند و خراب می شوند.
  • ضربه یا آسیب فیزیکی: اگر تلویزیون افتاده یا آسیب دیده باشد، ممکن است برد پاور آسیب ببیند.

از کجا بفهمیم پاور تلویزیون خراب شده است؟

از نشانه های خراب شدن پاور تلویزیون سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تلویزیون سامسونگ دیر روشن می‌شود

گاهی اوقات خرابی برد پاور تلویزیون سامسونگ موجب دیر روشن شدن این دستگاه می‌شود. با این وجود اگر تلویزیون شما نیز دیر روشن می‌شود باید احتمال خرابی پاور آن را در نظر بگیرید و با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق و تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ، مشکل دیر روشن شدن تلویزیون را به صورت تخصصی برطرف می‌کنند

2. چراغ تلویزیون سامسونگ چشمک می‌زند اما تلویزیون روشن نمی‌شود

اگر تلویزیون سامسونگ شما از نوع ال سی دی است با بروز مشکل چشمک زدن چراغ پاور آن می‌توانید احتمال دهید که برد پاور آن خراب شده است. اما اگر تلویزیون سامسونگ شما از نوع ال ای دی باشد و با این مشکل روبه‌رو شود باید احتمال خرابی مین برد آن را در نظر بگیرید.

 کارشناسان نمایندگی تلویزیون سامسونگ با عیب‌یابی تلویزیون، منشأ مشکل چشمک زدن چراغ تلویزیون را پیدا می‌کنند. درصورتی که این مشکل از خرابی برد پاور تلویزیون نشأت گرفته باشد به تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ می‌پردازند. البته گاهی اوقات امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد.

3. تلویزیون سامسونگ به صورت خودکار خاموش می‌شود

خاموش شدن خودکار تلویزیون سامسونگ، یکی دیگر از عواملی است که نشان می‌دهد، برد پاور تلویزیون سامسونگ آسیب دیده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. البته این مشکل معمولاً به سوختن برد پاور تلویزیون اشاره می‌کند. بنابراین تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ پس از عیب‌یابی برد پاور تشخیص خواهند داد که برد پاور قابل تعمیر است یا باید آن را تعویض کرد. البته در اکثر مواقع با مشکل خاموش شدن خودکار تلویزیون سامسونگ، برد پاور آن را تعویض می‌کنند.

تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ در منزل

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ، خدمات تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ را در منزل به کاربران ارائه می‌دهد. البته سرویس در محل نمایندگی سامسونگ تنها مختص تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ نیست بلکه سایر خدمات تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ توسط این مرکز در محل ارائه می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل در زمان و هزینه خود به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی کنید.

هزینه تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ چه قدر است؟

مطمئناً این پرسش در ذهنتان رژه می‌رود که هزینه تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ چه قدر است؟ درواقع هزینه تعمیر این قطعه به مشکلی که برای آن به وجود آمده است، بستگی دارد. حتی گاهی اوقات امکان تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد که در چنین شرایطی باید هزینه بیشتری پرداخت کنید چراکه هزینه تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ کمتر از هزینه تعویض آن است.

تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ پس از عیب‌یابی برد پاور تلویزیون، هزینه تعمیر یا تعویض این قطعه را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند. سپس پروسه تعمیرات تخصصی برد پاور را آغاز می‌کنند و درنهایت برای اطمینان از رفع مشکل آن، تلویزیون را تست می‌کنند.

تعویض پاور تلویزیون سامسونگ

در صورتی که میزان و شدت خرابی پاور تلویزیون زیاد بوده و یا کامل سوخته باشد امکان تعمیر پاور تلویزیون سامسونگ وجود ندارد و حتما باید این قطعه را تعویض کرد. هزینه تعویض پاور تلویزیون سامسونگ بیشتر از تعمیر آن است. و توجه داشته باشید تعویض پاور تلویزیون سامسونگ حتما باید توسط تکنسین ها و متخصصان تیم فنی نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ صورت بگیرد. در غیر اینصورت ممکن است به دیگر قطعات تلویزیون سامسونگ آسیب وارد شود.

نمایندگی رسمی سامسونگ؛ مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون‌ سامسونگ

فرقی نمی‌کند که شما از تلویزیون ال سی دی سامسونگ استفاده می‌کنید یا از تلویزیون ال ای دی سامسونگ و … به هر حال شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی برای تلویزیون خود از خدمات تعمیر تلویزیون در نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. نمایندگی رسمی سامسونگ از کارشناسان و تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که با دانش و مهارت بالایی که دارند پروسه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را با کیفیت و سرعت بالایی انجام می‌دهند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت تعمیرات تلویزیون سامسونگ را به نمایندگی سامسونگ بسپارید.

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 پاسخ

  1. مشکل پاور برد تلویزیون سامسونگ ۲۱ اسلیم فیت دارم و قادر نیستم ببرم نمایندگی برایم میشود برایم برد و تعمیر تعویض توضیح دهید با تصویر عکس ممنونم از زاهدان

    1. درود بر شما کاربر گرامی
      متاسفانه امکان این کار وجود ندارد. شما می توانید برای دریافت خدمات تعمیرات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید همکاران ما در بخش پاسخگویی سوالات تلفنی شما را ارهنمایی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =