جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ همراه با گارانتی در منزل انجام می شود. تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام شده و پس از عیب یابی و اعلام هزینه ی تعمیرات ، عملیات تعمیر قطعات ظرفشویی را آغاز می کند.

ماشین ظرفشویی یکی از ابزارآلات مدرن و پیشرفته ایست که امروزه، انقلابی عظیم در صنعت تولید لوازم خانگی ایجاد کرده است. با توجه به حجم کاری بالای این ماشین، نیاز به تعمیر و سرویس آن امری طبیعی می باشد. تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ به علت پر مصرف بودن در مصارف خانگي و همچنين در هتل هاي عظیم از اهميت بسزايي برخوردار است.

اگر ماشين ظرفشويي سامسونگ به درستي کار نکند و تنها قسمت کوچکی از سیستم داخلی آن با اختلال روبه رو شود، می تواند باعث خلل در سایر قسمت ها شده و حتی از کارافتادگی کلی دستگاه را نیز به بار آورد. در این راستا می توان گفت : مهمترين بخش در تعمير ظرفشويي سامسونگ، شناخت بخش نيازمند به تعمير در داخل دستگاه است که بايد توسط متخصص آن بررسي و شناسايي شود.  اگر اين شناخت به درستي انجام نشود، نمي توان مشکل را به خوبي حل کرد و ممکن است با تشخيصي اشتباه آسيب بسیار جدي به دستگاه وارد شود.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در منزل

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اکثر مواقع یکی از نگرانی های اصلی دارندگان این دستگاه است، چراکه تداوم هرگونه اختلال در ماشین می تواند موجب از کارافتادگی کلی دستگاه شود. جهت تعمیر چنین ماشین هایی، نیاز  به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. تعمیر این وسیله چیزی نیست که بتوانید بدون تجربه از پس آن بر بیایید. اقدامات تعمیراتی کاربران مبتدی باعث آسیب رساندن بیشتر به ماشین می شود.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ یکی از خدماتی است که در واحد تعمیر لوازم خانگی نمایندگی رسمی سامسونگ IHC انجام می شود. در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ هر آنچه که یک ماشین ظرف شویی برای تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است. تعمیرکاران  و کارشناسان مجرب این واحد با به کارگیری دانش و مهارت ویژه ی خود و نیز استفاده از ابزارآلات حرفه ای و تخصصی مرتبط به یاری شما شتافته و کارکرد صحیح دستگاهتان را به ارمغان می آورند.

در چه مواقعی نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ داریم ؟

همان طور که گفته شد تعمیر ظرفشویی کمپانی سامسونگ نیازمند تخصص ویژه ای دارد، اما این امر بدین معنا نمی باشد که شناسایی اختلال در عملکرد این ماشین دشوار است. به طور کلی خرابی ماشین ظرفشویی مشکل غیر قابل تحملی است که به شکل های مختلفی نمایان می شود. گاهی مساله با یک بررسی ساده، عوض کردن تنظیمات و یا حتی ریست کردن دستگاه حل می شود، اما گاها مشکل جدی تر از این شده و نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه است.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ زمانی ضروری است که مشکلات و ایرادهای موجود به راحتی برطرف نشوند. در صورت بروز اختلال صدا دادن ظرفشویی در حین کار، گرم نشدن آب، بوی بد دستگاه، وجود برق در بدنه، نشتی آب، تمیز نشدن ظروف و مواردی از این دست، اختلالاتی می باشند که در صورت مشاهده آن ها زمان تعمیر ظرفشویی کمپانی سامسونگ شما فرا رسیده است.

به خاطر داشته باشید که در صورت تداوم این مشکل ها و اعمال بی توجهی به این دسته اختلالات، می توانید موجب سرایت اختلال به بخش های دیگر دستگاه و از کار افتادگی کلی ماشین و در نتیجه افزایش هزینه های بازیابی شوید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

هزینه ی تعمیر ظرفشویی سامسونگ بسته به نوع اختلال موجود در دستگاه و البته حجم خرابی قابل تشخیص، تعیین می شود. ممکن است ترمیم وضعیت ظرفشویی با یک سرویس دهی کلی و پاکسازی برخی از قطعات درونی سیستم به اتمام برسد. در این شرایط هزینه ی تعمیر چندان زیاد نخواهد بود.

به هر حال مشکل ماشین های ظرفشویی سامسونگ هر چه باشد؛ نمایندگی مجاز سامسونگ آن را به بهترین شکل ممکن در تعرفه ی قیمتی مناسب برطرف می سازد. با خیالی آسوده به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید. تمامی خدمات این دپارتمان تخصصی به همراه گارانتی عرضه می گردند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی samsung

مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ با خلق فضایی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل مشکلات ساختاری این دستگاه را فراهم نموده و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه ی نیازهای فنی کاربران در استفاده از این دستگاه، کارکرد صحیح این ماشین های پیشرفته را به ارمغان آورد. در بخش زیر به شناسایی مشکلات رایج ظرفشویی سامسونگ و خدمات قابل ارائه در واحد تعمیر ظرفشویی samsung می پردازیم.

تعمیر برد ظرفشویی سامسونگ

تمامی پردازش های اصلی ماشین ظرفشویی سامسونگ که برای شست و شوی ظروف ضروری هستند؛ در برد آن مدیریت می شوند. یک اختلال جزیی در ساختار تشکیل دهنده ی برد ماشین ظرفشویی باعث خاموشی کلی دستگاه خواهد شد. یکی از نشانه های بارز خرابی برد ظرفشویی علاوه بر روشن نشدن کلی سیستم، بهم ریختگی برنامه های شست و شوی ظروف است. احتمال دارد این بهم ریختگی برنامه های از پیش تعیین شده با ارورهای مختلف نیز همراه شوند.

تعویض المنت ظرفشویی سامسونگ

المنت بخش با اهمیتی از ظرفشویی است. پروسه ی تعمیر ظرفشویی سامسونگ زمانی که به منظور رفع مشکل تمیز نشدن ظروف باشد؛ به تعویض المنت ختم می شود. تعویض المنت ظرفشویی سامسونگ باید با دقت و ظرافت کاری بالایی انجام شود. یک خطای کاری پیش پا افتاده در باز و بسته کردن پیچ های ظرفشویی مساوی است با شکستگی ساختار داخلی ظرفشویی. لازم به ذکر است که نمایندگی رسمی سامسونگ تعویض المنت را با استفاده از نمونه ی اورجینال مشابه به اتمام می رساند.

تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ

یکی از اقداماتی که در طول فرایند تعمیر ظرفشویی سامسونگ انجام می شود، بررسی و تعمیر موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد که در صورت پیدایش انواع ایرادتی چون صدای بلند و گوش خراش و نیز عدم اسپری آب شکل می گیرد. موتور قطعه بسیار مهمی است که آب لازم برای شستشوی ظروف را فراهم ساخته و واسطه ی ورود آب به آب پاش ها و بازوان دستگاه می باشد.

در صورت خرابی یا از کار افتادن این قطعه، عملیات شستشو کاملا متوقف خواهد شد. اگر صدای وزوز بلند یا صدایی شبیه جیغ از ماشین ظرفشوییتان شنیدید، به احتمال زیاد موتور دچار نقص شده و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

خرابی شیر برقی ظرفشویی سامسونگ

اغلب اوقات تعمیر ظرفشویی سامسونگ برای رفع مشکل نشتی آب به تعویض شیر برقی دستگاه گره می خورد. شیر برقی وظیفه ی ورود آب به درون ظرفشویی را برعهده دارد. استهلاک خیلی ساده کارایی این شیر را مختل می سازد.

به وجود آمدن مشکل در شیر برقی، یکی از مشکلاتی است که باعث اشکال در عملکرد ظرفشویی سامسونگ می شود، شیر برقی، یکی از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی است که وظیفه عبور و بستن مسیر آب به داخل ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد.

برای عیب یابی و رفع مشکل ماشین ظرفشویی SAMSUNG و تعویض شیربرقی، ابتدا باید پنل پشتی دستگاه باز شود و سپس شیلنگ ها و متعلقات شیر برقی جدا شوند. در نهایت، بسته به شدت خرابی این قطعه، تعمیر یا تعویض آن انجام می شود.اگر شاهد نشتی آب از ظرفشویی هستید، دستگاه را خاموش کنید و برای دریافت سرویس های تعمیر ماشین ظرفشویی در محل نمایندگی رسمی سامسونگ اقدام کنید.

خرابی رله استارت موتور ظرفشويی سامسونگ

رله استارت، قطعه ای است بسیار مهم در موتور ظرفشویی سامسونگ است که وظيفه برق رسانی به سيم پيچ های موتور را بر عهده دارد. اگر برد الکترونیک ماشین ظرفشويی شما، برق لازم برای موتور را تامين می کند اما این قطعه نمی چرخد و دستگاه کار نمی کند، ممکن است ايراد از رله استارت موتور باشد.

برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در این شرایط، حتما باید یک کارشناس متخصص، این ایراد را به طور دقیق بررسی کند تا در صورت خراب بودن آن، رله استارت را تعویض کند.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

تعویض هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

عدم تمیز شدن ظرف و نمایش متداول انواع ارورها در نمایشگر ماشین ظرفشویی نشان دهنده وجود ایراد در قطعه ای به نام هیتر می باشد. هیتر در ارتباط با حرارت آب عمل می کند و در صورت خرابی، پروسه ی گرم شدن آب را مختل خواهد ساخت. در این شرایط آب به خوبی گرم نشده و ظرف ها تمیز نخواهند شد.

نکته ای که وجود دارد این است که تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی معمولا امکان پذیر نیست، در واقع ساختار این قطعه به گونه ایست که عملا امکان تعمیر آن وجود نداشته و نیاز به تعویض دارد، البته تلاش کارشناسان واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ بر ترمیم این قطعه و جلوگیری از پرداخت هزینه های تعویض توسط کاربران این ماشین است، اما در اکثر مواقع این تلاش بی نتیجه مانده و نیاز به تعویض هیتر جهت بازیابی کارکرد صحیح ظرفشویی پدیدار می شود.

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور های ماشین های ظرفشویی همیشه یک اتفاق دردسرساز بوده است. گاهی یک یا چند کد خطا به صورت مداوم و پیوسته در نمایشگر ماشین ظرفشویی ظاهر شده و عملکرد دستگاه را مختل می کند. این کدها نشان دهنده ی وجود یک ایراد در بخش های گوناگون ماشین می باشد، چرا که امروزه زبان ماشین های پیشرفته جهت اطلاع رسانی از اختلال های داخلی نمایش ارورهاست.

کارشناسان و متخصصین با تجربه ی واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ بر تمامی کدخطاهای مرتبط با انواع ماشین های ظرفشویی مسلط بوده و قادر به رفع تمامی این ارورها و بازیابی کارکرد اصلی ماشین می باشند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ

قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ و برندهای دیگر، پس از گذشت مدتی، تحت تأثیر مواد غذایی و باقی مانده های آنها و عوامل دیگر، ممکن است خراب شوند. آشنایی با مشکلات ماشین ظرفشویی در شرایطی که این دستگاه دچار مشکل شده است، باعث می شود به موقع برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود اقدام کنید. 

در اغلب موارد، مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی سامسونگ به وجود می آیند، بر اثر عواملی مانند خرابی برد ظرفشویی سامسونگ، خراب شدن المنت کف ظرفشویی سامسونگ، مشکل در شیر برقی ظرفشویی، خراب شدن موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ، مشکل در هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ و خرابی رله استارت موتور ظرفشويی سامسونگ، اتفاق افتاده باشند که در این مقاله آنها را شرح می دهیم.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در راستای تعمیر، ترمیم و انواع سرویس محصولات معیوب کمپانی محبوب و معروف سامسونگ خدمت رسانی می نماید. این مرکز درگاهی معتبر و ایمن جهت رفع تمامی مشکلات دستگاه های ساخت سامسونگ در زمینه های متفاوت گوشی های هوشمند، انواع تبلت ها، لوازم خانگی، دستگاه های صوتی و تصویری و دیگر کالاهای هوشمند با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و حرفه ای می باشد.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ

شایع ترین مشکلاتی که در ماشین ظرفشویی سامسونگ گزارش شده است عملکرد ضعیف، نشتی، مشکلات تخلیه و کدهای خطای بسیار زیاد است. از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1.  ظرفشویی سامسونگ ظرف ها را تمیز نمی کند

از رایج ترین مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی سامسونگ می توان به تمیز نشدن ظرف ها اشاره کرد. این مشکل معمولاً به دلیل گرفتگی بازوهای اسپری یا مجموعه فیلتر کثیف ایجاد می شود.

2. ماشین ظرفشویی سامسونگ نشتی دارد

اگر ماشین ظرفشویی نشتی داشته باشد معمولاً ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب، آب بند درب یا شلنگ تخلیه است. برای تشخیص و رفع مشکل با تیم فنی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرد.

3. ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمی کند

اگر ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند، ممکن است شلنگ تخلیه مسدود شده باشد و یا پمپ معیوب باشد، یا احتمالا شیر چک (فلپر) نیاز به تعویض داشته باشد. مجموعه فیلتر همچنین ممکن است با ذرات غذا مسدود شده باشد. 

4. ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود

مشکلات مربوط به کدهای خطا یا روشن نشدن ماشین ظرفشویی نیز از مشکلات شایع ماشین ظرفشویی سامسونگ است. ریست کردن ماشین ظرفشویی ممکن است مشکل را حل کند. دستورالعمل های تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی را می توان در دفترچه راهنمای دستگاه یا با قطع برق به مدت پنج دقیقه پیدا کرد.

سوالات متداول کاربران تعمیر ماشین ظرفشویی

رایج ترین خرابی های ظرفشویی سامسونگ مربوط به کدام بخش دستگاه می شود؟

ار شایع ترین قسمت هایی که در ماشین ظرفشویی ساسونگ خراب می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی برد برد DISPLAY
 • نشست آب از کف ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • خرابی میکروسوئیچ درب ظرفشویی سامسونگ
 • خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ
چگونه بفهمم ماشین ظرفشویی سامسونگ من نیاز به تعمیر دارد؟

از نشانه هایی که ممکن است زمان تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را نشان دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمام ذرات غذا از ظروف جدا نمی شوند.
 • ظروف تمیز هستند اما کدر به نظر می رسند.
 • درب قفل نمی شود
 • ظروف خشک نمی شوند.
 • در پایان یک شستشو، آب کثیف و راکد در ماشین ظرفشویی وجود دارد.
 • ظروف بلافاصله پس از پایان شستشو، سرد می شوند.
 • و غیره
ماشین ظرفشویی سامسونگ هر چند وقت یکبار باید سرویس شود؟

ماشین های ظرفشویی سامسونگ نسبت به بقیه لوازم خانگی به تمیز کردن و نگهداری منظم بیشتری نیاز دارند. بنابراین ماشین‌ ظرفشویی باید هر 6 ماه سرویس شوند. 

هر چند وقت یک بار باید نمک را در ماشین ظرفشویی سامسونگ بریزیم؟

بهترین حالت این است که نمک را حدود یک بار در ماه در ماشین ظرفشویی سامسونگ که دارای بخش داخلی هستند پر کنید.

5/5 (5 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 9 =