کولر گازی در صنعت تهویه ی محیط های بسته ی امروزی از جایگاه خاصی برخوردار است، زیرا به سرعت از گرمای محیط می کاهد و برخلاف کولرهای آبی، رطوبت را افزایش نمی دهد، کمپانی عظیم سامسونگ نیز از این قافله عقب نمانده و با طراحی کولرهای گازی مدرن و حرفه ای یکی از برندهای محبوب در ساخت این دستگاه های کاربردی شده است. تعمیرات کولرگازی نمایندگی سامسونگ IHC به علت پر مصرف بودن آن بخصوص در مصارف خانگي از اهميت بالایی برخوردار است.

اگر کولرگازی به درستي کار نکند و تنها قسمت کوچکی از سیستم داخلیش با اختلال روبه رو شود، می تواند باعث سرایت اختلال به سایر قسمت ها شده و حتی از کارافتادگی کلی دستگاه را نیز به بار آورد، بنابراین می توان گفت مهمترين بخش در تعمیر کولرگازی Samsung، شناخت بخش نيازمند به تعمير می باشد که بايد توسط تعمیرکار کولرگازی سامسونگ بررسي و شناسايي شود.

 

کولرگازی سامسونگ
Samsung Air Conditioning

 

نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

 

تعمیر کولرگازی سامسونگ به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر کارشناسان و تعمیرکاران  زبده در نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ انجام می شود. در مرحله نخست، قبل از هر اقدامی باید عیب یابی دقیقی صورت بگیرد تا مسیر تعمیر کولرگازی Samsung به درستی انتخاب شود. کولر گازی های این کمپانی با استفاده از کدهای اختصاصی خود مشکل را با کاربر در میان می گذارند.یک تعمیرکار ماهر، با ترجمه این کد ها به راحتی می تواند مشکل دستگاه را تشخیص دهد و تعمیر کولرگازی سامسونگ را آغاز نماید. در واقع این کدها کلید اصلی شناسایی ایراد دستگاه می باشد که تنها به وسیله متخصصان ویژه می توان به درستی آن ها را رمزگشایی نمود.

 

راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های سامسونگ

 

به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی سامسونگ دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه  با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

فراموش نکنید که  فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

 

تعمیر کولرگازی سامسونگ
Samsung Air Conditioning Repair

 

در چه مواقعی نیاز به تعمیر کولرگازی سامسونگ داریم ؟

 

کولرهای گازی سامسونگ با وجود پیروی کردن از فناوری و تکنولوژی مدرن، اختلالات رایج خود را دارند و نیاز به تعمیر کولرگازی سامسونگ یک نیاز غیر قابل انکار است. برای شناسایی زمان فرا رسیدن نیاز به تعمیرات کولرگازی کمپانی سامسونگ لازم است که به خوبی از اختلالات نیازمند به تعمیر این دستگاه شناخت داشته باشید. در زیر به معرفی برخی از رایج ترین مشکلات قابل حل این دستگاه می پردازیم:

 

  • تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  • کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  • کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  • کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  • کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  • در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  • دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  • سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در راستای تعمیر، ترمیم و انواع سرویس محصولات معیوب کمپانی محبوب و معروف سامسونگ خدمت رسانی می نماید. این مرکز درگاهی حرفه ای و ایمن جهت رفع تمامی مشکلات دستگاه های ساخت سامسونگ در زمینه های متفاوت گوشی های هوشمند، انواع تبلت ها، لوازم خانگی، دستگاه های صوتی و تصویری و دیگر کالاهای هوشمند با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و حرفه ای می باشد.