اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی در صنعت تهویه ی محیط های بسته ی امروزی از جایگاه خاصی برخوردار است، زیرا به سرعت از گرمای محیط می کاهد و برخلاف کولرهای آبی، رطوبت را افزایش نمی دهد، کمپانی عظیم سامسونگ نیز از این قافله عقب نمانده و با طراحی کولرهای گازی مدرن و حرفه ای یکی از برندهای محبوب در ساخت این دستگاه های کاربردی شده است. تعمیرات کولرگازی نمایندگی سامسونگ IHC به علت پر مصرف بودن آن بخصوص در مصارف خانگي از اهميت بالایی برخوردار است.

اگر کولرگازی به درستي کار نکند و تنها قسمت کوچکی از سیستم داخلیش با اختلال روبه رو شود، می تواند باعث سرایت اختلال به سایر قسمت ها شده و حتی از کارافتادگی کلی دستگاه را نیز به بار آورد، بنابراین می توان گفت مهمترين بخش در تعمیر کولرگازی Samsung، شناخت بخش نيازمند به تعمير می باشد که بايد توسط تعمیرکار کولرگازی سامسونگ بررسي و شناسايي شود.

کولرگازی سامسونگ

نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ

تعمیر کولرگازی سامسونگ به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر کارشناسان و تعمیرکاران  زبده در نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ انجام می شود. در مرحله نخست، قبل از هر اقدامی باید عیب یابی دقیقی صورت بگیرد تا مسیر تعمیر کولرگازی Samsung به درستی انتخاب شود. کولر گازی های این کمپانی با استفاده از کدهای اختصاصی خود مشکل را با کاربر در میان می گذارند.یک تعمیرکار ماهر، با ترجمه این کد ها به راحتی می تواند مشکل دستگاه را تشخیص دهد و تعمیر کولرگازی سامسونگ را آغاز نماید. در واقع این کدها کلید اصلی شناسایی ایراد دستگاه می باشد که تنها به وسیله متخصصان ویژه می توان به درستی آن ها را رمزگشایی نمود.

 

 تعمیر کولر گازی سامسونگ

 

هزینه تعمیر کولر گازی Samsung

برای تخمین زدن هزینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ یا هر بند دیگری، باید به عواملی همچون نوع و شدت خرابی دستگاه توجه شود. بسته به این که کدام قطعات آسیب دیده باشند و چه اقداماتی برای تعمیر دستگاه نیاز باشد، هزینه ترمیم متفاوت است. همکاران ما پس از عیب یابی کولر و شناسایی بخش ها و قطعات آسیب دیده، به صورت حدودی هزینه تعمیرات را تخمین می زنند. اگر نیاز به تعویض قطعاتی مثل برد و کمپرسور باشد، هزینه تعمیر کولر سامسونگ بیشتر می شود.

 

خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ

کارشناسان مجرب تعمیرات تهویه های مطبوع در نمایندگی تعمیرات کولر سامسونگ، در تلاشند تا با کیفیت ترین سرویس ها را در اسرع وقت به دارندگان انواع کولرهای این برند ارائه دهند. اقداماتی همچون تعمیر و تعویض کمپرسور، تعمیر برد، تعمیر و تعویض فن، تعمیرات پنل های داخلی و خارجی، تعمیر مدارها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ گاز کولر، رفع ایرادات عملکردی و …، در شمار خدمات اصلی نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ قرار می گیرند.

 

 • شارژ گاز کولر گازی سامسونگ

شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند. برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی سامسونگ شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی سامسونگ ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

 

 • تعمیر کمپرسور کولر گازی سامسونگ

خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی سامسونگ پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

 

 • تعمیر فن کولر گازی سامسونگ

یکی دیگر از قطعات مهم کولر گازی که نقش پررنگی در کیفیت عملکردی این دستگاه دارد، فن است. اگر موتور فن به هر دلیلی بسوزد، این قطعه از کار می افتد و حتی ممکن است کولر روشن نشود. یا این که ممکن است شما شاهد خاموش شدن کولر به صورت ناگهانی باشید. همچنین گاهی ممکن است فن به صورت ناقص کار کند و به این ترتیب، فرایند خنک سازی و پرتاب باد دستگاه را با مشکلاتی همراه نماید. اما جای نگرانی نیست؛ کارشناسان نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی سامسونگ برای بررسی و ترمیم تخصصی فن در خدمت شما هستند. چنانچه شدت آسیب دیدگی این قطعه بالا بوده و امکان ترمیم آن وجود نداشته باشد، همکاران ما این قطعه را تعویض می کنند.

 

راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های سامسونگ

به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی سامسونگ دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه  با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

فراموش نکنید که  فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

 

تعمیر کولرگازی سامسونگ

 

در چه مواقعی نیاز به تعمیر کولرگازی سامسونگ داریم ؟

کولرهای گازی سامسونگ با وجود پیروی کردن از فناوری و تکنولوژی مدرن، اختلالات رایج خود را دارند و نیاز به تعمیر کولرگازی سامسونگ یک نیاز غیر قابل انکار است. برای شناسایی زمان فرا رسیدن نیاز به تعمیرات کولرگازی کمپانی سامسونگ لازم است که به خوبی از اختلالات نیازمند به تعمیر این دستگاه شناخت داشته باشید. در زیر به معرفی برخی از رایج ترین مشکلات قابل حل این دستگاه می پردازیم:

 • تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
 • کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
 • کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
 • کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
 • کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
 • در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
 • دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
 • سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در راستای تعمیر، ترمیم و انواع سرویس محصولات معیوب کمپانی محبوب و معروف سامسونگ خدمت رسانی می نماید. این مرکز درگاهی حرفه ای و ایمن جهت رفع تمامی مشکلات دستگاه های ساخت سامسونگ در زمینه های متفاوت گوشی های هوشمند، انواع تبلت ها، لوازم خانگی، دستگاه های صوتی و تصویری و دیگر کالاهای هوشمند با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و حرفه ای می باشد.