جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تخصصی ترین سطح و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات توسط تعمیرکاران مجرب نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. برخی از مشکلات لباسشویی به سادگی حل می شوند؛ کافی است دستگاه را خاموش و روشن کرده یا برنامه شستشو را کمی تغییر دهید. اما بیشتر ایرادات این دستگاه ناشی از خرابی قطعات هستند و برای برطرف کردن آنها حتما باید از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

در ادامه این مقاله، نکات کاربردی را در خصوص نحوه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و قطعات آن به شما ارائه می دهیم. شما می توانید برای دریافت تخصصی ترین خدمات در این زمینه، با نمایندگی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما با حضور در منزل شما، ماشین لباسشویی تان را بررسی کرده و آن را به حرفه ای ترین شکل تعمیر می کنند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، دیگر لازم نیست که این دستگاه را به مرکز تعمیرات منتقل کنید. بنابراین دردسرها و خطرات باز کردن دستگاه و تکان دادن آن نیز به صفر می رسند. برای دریافت سرویس در محل ماشین لباسشویی، با نمایندگی Samsung مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما در اولین فرصت به آدرس شما آمده و ماشین را بررسی و عیب یابی می کنند. در گام بعدی، قطعه یا قطعات آسیب دیده و معیوب، تعمیر شده و یا تعویض می گردند. به این ترتیب مشکلات عملکردی ماشین لباسشویی برطرف شده و می توانید بدون ایراد از آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ترمیم، رفع اختلالات و تعمیر لباسشویی سامسونگ خدمات ویژه مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در واحد لباسشویی های این کمپانیست. استهلاک قطعات داخلی لباسشویی در طی استفاده ی چندین ساله، می تواند انواع ایرادات و اختلالات را در ماشین لباسشویی شما ایجاد کند، درواقع نیاز به تعمیر لباسشویی نیازی غیرقابل انکار در مدت طول عمر آن است، اما می توان با استفاده ی بهینه از ماشین لباسشویی نیاز به سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ را به تعویق انداخت.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در نمایندگی سامسونگ با بالاترین سطح کیفی انجام می شود. مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ با حضور تکنسین های مجرب و حرفه ای و نیز به کارگیری تجهیزات به روز، آماده ی ارائه هرگونه خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض سیستم پیچیده ی ماشین های لباسشویی به شما هموطنان گرامیست. در صورت بروز هر گونه اختلال در نحوه عملکرد ماشین لباسشویی می توانید با مراجعه به این مرکز پیشرو در کمترین زمان اختلالات پیش آمده را برطرف نمایید.

متخصصین این واحد پس از بررسی کلی لباسشویی مورد نظر و بررسی عملکرد اصلی دستگاه، علاوه بر برطرف نمودن مشکلات موجود و تعمیر آن، از بروز اختلالات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کرده و شما را در تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص یاری می نمایند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ساموسنگ

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ، یکی از مهم ترین سوالات رایج برای سپردن ماشین لباسشویی سامسونگ  به تکنسین ها و مراکز تعمیر است. توجه داشته باشید که هزینه تعمیر، بعد از بررسی و عیب یابی دقیق مشکل ماشین لباسشویی سامونگ شما توسط تکنسینی متخصص اعلام می شود.

قیمتی که توسط تکنسین اعلام می شود، بسیار وابسته به نوع، شدت خرابی قطعه ها و دیگر مشکلات به وجود آمده در ماشین لباسشویی شماست. برای تعیین قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، ابتدا نیاز است تا تکنسین علت خرابی و ایراد دستگاه را بیابد، سپس تعیین کند که برای رفع این مشکل، چه اقداماتی لازم است و در نهایت هزینه نهایی را به شما اعلام کند.

درصورتی که مشکل لباسشویی شما با پاکسازی فیلترها رفع شود، هزینه تعمیر زیاد نخواهد شد. هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ زمانی زیاد می شود که نیاز به تعویض یک یا چندین قطعه باشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با ایجاد سازمانی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل مشکلات ساختاری انواع لباسشویی های ساخت سامسونگ را فراهم نموده است. نمایندگی سامسونگ IHC در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه ی نیازهای فنی کاربران در استفاده از این دستگاه، کارکرد صحیح این ماشین ها را به ارمغان آورد. در بخش زیر به شناسایی مشکلات رایج لباسشویی های این کمپانی و برخی از خدمات قابل ارائه در واحد تعمیر لباسشویی کمپانی سامسونگ می پردازیم.

تعویض پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی، وظیفه خارج کردن آب آلوده ناشی از شستشوی لباس‌ها را برعهده دارد. از این‌رو می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی، پمپ تخلیه آن است. درصورتی که پمپ تخلیه این دستگاه از کار بیافتد یا دچار آسیب‌دیدگی شود، لباسشویی عملیات شستشوی لباس‌ها را متوقف می‌کند یا دچار نشتی آب می‌شود.

اکثر مواقع پمپ تخلیه لباسشویی قابل تعمیر نیست و به تعویض نیاز دارد. تعویض پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ نیز به تخصص بالایی در این زمینه نیاز دارد. از این‌رو اگر یکی از کاربران این دستگاه در تهران هستید، می‌توانید درصورتی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شد با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید؛ تا از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران بهره‌مند شوید.

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

شیر برقی لباسشویی سامسونگ، وظیفه کنترل میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی را برعهده دارد. هر ماشین لباسشویی دارای دو شیر برقی است، که یکی از آن‌ها مختص شیر برقی آب سرد و دیگری مختص شیر برقی آب گرم است. البته ماشین‌های لباسشویی مدرن تنها دارای یک شیر آب سرد هستند.

رایج‌ترین مشکلی که در شیر برقی لباسشویی رخ می‌دهد، منبسط شدن آب داخل لوله‌ها است که موجب نشتی شیر برقی لباسشویی می‌شود. یکی از سرویس‌های ویژه نمایندگی سامسونگ در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران، شامل: تعمیر شیر برقی این دستگاه است. بنابراین درصورت خرابی شیر برقی لباسشویی سامسونگ می‌توانید، تعمیرات حرفه‌ای آن را به نمایندگی لباسشویی سامسونگ بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی

رفع ارورهای نمایشی در لباسشویی سامسونگ

در دستگاه های الکترونیکی و دیجیتالی بخصوص لوازم خانگی سامسونگ شامل لباسشویی سامسونگ، ظرفشویی سامسونگ و یخچال فریزر ، هرگونه خرابی و اختلال در هر قطعه بلافاصله توسط برد الکترونیکی ردیابی شده و به صورت کد خطا یا ارور در صفحه دیسپلی دستگاه نمایان می شود. در برخی از ماشین های لباسشویی سامسونگ با نمایش حروف و اعداد روی نمایشگر اختلال نمایش داده شده و در برخی دیگر با استفاده از چراغ های موجود روی دستگاه، این نمایش انجام می شود. در صورت تداوم نمایش انواع ارورها در لباسشویی سامسونگ نیاز به تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران مجرب پدیدار می شود.

سرویس و پاکسازی ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از اصلی ترین خدمات مرتبط با تعمیر لباسشویی سامسونگ و بازیابی کارکرد اصلی این دستگاه، تمیز کردن قطعات ریز و درشت داخلی لباسشویی می باشد. در تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ تلاش نمایید تا توجه ویژه‌ای به قطعاتی چون محفظه پودر ماشین لباسشویی، فیلتر ماشین لباسشویی، حلقه لاستیکی ماشین لباسشویی و محفظه داخلی ماشین لباسشویی داشته باشید. چرا که امکان انباشت آلودگی در این قطعات در قیاس با سایر قطعات ماشین لباسشویی بالاتر است.

برای اطلاع از روش خارج کردن محفظه پودر ماشین لباسشویی و تمیز کردن آن توصیه می‌شود به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه نمایید، البته در صورت عدم آشنایی با قطعات مختلف ماشین لباسشویی از دستکاری آن پرهیز کرده و کار پاکسازی و سرویس دهی دستگاه لباسشویی خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید.

تعمیر جاپودری لباسشویی سامسونگ

جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ از آن دست قطعاتیست که خوشبختانه، در صورت خرابی، امکان تعویض و تعمیر آن به راحتی فراهم است. خرابی های پیش آمده در محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی سامسونگ از آن روست که این قطعه با افزایش استفاده در چند سال در معرض استهلاک و فرسودگی زیادی قرار دارد، از طرفی تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلیل وجود نشتی در این قطعه نیز ضروری گردد.

توصیه می شود امور مرتبط با تعمیر و تعویض محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی به تعمیرکاران  متخصص در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی محول نمایید تا دستگاه پس از تعمیر، کیفیت اصلی خود را از دست ندهد. ما در مرکز تعمیر لباسشویی کمپانی سامسونگ درخصوص رفع کلیه ی مشکلات این بخش از لباسشویی در خدمت کاربران گرامی می باشیم.

تعمیر المنت لباسشویی سامسونگ

المنت لباسشویی سامسونگ وظیفه گرم کردن آب در سیستم داخلی لباسشویی را برعهده دارد. شکل ظاهری این قطعه، معمولاً در تمامی مدل‌ها و برندها مشابه است، اما توان آن با توجه به قدرت لباسشویی متفاوت است. در صورت خرابی المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم مورد نیاز دستگاه تأمین نخواهد شد که این مسئله در نهایت بر کیفیت شستشوی لباس و کارکرد اصلی دستگاه تاثیر خواهد گذاشت. تعمیرکاران حرفه ای ما در این بخش نیز می توانند به تکمیل پروسه ی تعمیر لباسشویی سامسونگ پرداخته و کارکرد اولیه ی دستگاه را بازیابی نمایند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی

تعمیر دیگ لباسشویی سامسونگ یکی از خدماتی است که توسط نمایندگی سامسونگ ارائه می شود که می تواند مشکل سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی را در حین کار کردن رفع کند. یکی دیگر از ایراداتی که با تعمیر دیگ لباسشویی سامسونگ رفع می شود خوب خشک نکردن لباس ها است. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار ایراد شده است می توانید با تماس با ما برای تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ

1. در لباسشویی سامسونگ آب گرم نمی شود


گرم نشدن آب داخل ماشین لباسشویی سامسونگ، معمولاً مشکل مربوط به شیرها و شیلنگ‌ها است – تنها کاری که باید انجام دهید این است که از اتصال صحیح شیلنگ‌ها و باز بودن شیرها تا آخر اطمینان حاصل کنید. یا تنظیمات شستشو خود را بررسی کنید.

2. سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر دستگاه خود را بیش از حد پر نمی کنید و در یک سطح صاف قرار می گیرد، مشکلی که مشاهده می کنید بسیار پیچیده تر است. از آنجایی که عوامل زیادی می توانند بر صدای ماشین لباسشویی تأثیر بگذارند، بهتر است که از تیم فنی نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

3. نشت آب از ماشین لباسشویی سامسونگ

نشت آب در طول شستشو، ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل یک نقص ساده در شیلنگ ها ممکن است آب نشت کند. نشت آب از لباسشویی سامسونگ تقریباً همیشه به راحتی قابل اصلاح است. برای اینکه بفهمید چه چیزی باعث این می شود باید :

 • منبع آب و مهر و موم درب ماشین لباسشویی را از نظر نشتی بررسی کنید.
 • فیلتر پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ (فقط قسمت جلو) را تمیز کنید.
 • از تراز بودن ماشین لباسشویی سامسونگ اطمینان حاصل کنید.
 • در صورتیکه مشکل رفع نشد با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیر لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم یا تعویض؟

پیشنهاد ما به شما تعمیر ماشین لباسشویی است. به دلیل افزایش قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ، در صورت خرابی تعمیر آن بسیار مقرون به صرفه تر از خرید ماشین لباسشویی جدید است.

علت آبگیری غلط ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

این مشکل به دلایل بسیاری ممکن است رخ دهد، ممکن است فقط درب ماشین لباسشویی خود را به درستی نبسته باشید، مشکل تایمر، مشکل در سوئیچ فشاری، مشکل در قفل درب، کم بودن فشار آب ساختمان و…

به یاد داشته باشید رفع این مشکل درصورت خرابی قطعه ای و یا مشکلات گفته شده تنها توسط تکنسین های متخصص تعمیرکار بر می آید و از توان و تخصص کاربران خارج است.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ صدای زیادی دارد؟

چندین راهکار برای رفع صدای زیاد لباسشویی سامسونگ وجود دارد که می توانید انجام دهید. ابتدا ماشین لباسشویی خود را تراز کنید و در محلی صاف قرار دهید. از شستشوی لباس ها یا پارچه ها با وزن زیاد خودداری کنید. ممکن است مشکل صدای زیاد، به خاطر خرابی قطعاتی مانند کاسه نمد، شفت، بلبرینگ و.. و یا ایراد در کمک فنر باشد که نیاز به بررسی توسط تکنسین و رفع مشکل تخصصی دارد.

علت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی چیست؟

وجود مشکل در قطعه هایی مانند ترموستات و المنت و یا سنسور ماشین لباسشویی منجر به بروز این مشکل خواهد شد. تکنسین بعد از بررسی و عیب یابی، درصورت نیاز اقدام به تعویض قطعات سنسور، ترموستات و المنت می کند.  

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ چیه؟

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیه؟

مشکلات تایمر ماشین لباسشویی می تواند ناشی از دلایل متفاوت باشد. یکی از دلایل اصلی گیر کردن و جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ خرابی موتور یا دکمه تایمر لباسشویی باشد. همچنین ممکن است خود موتور لباسشویی سامسونگ خراب شده باشد. در کل نیاز است ماشین لباسشویی توسط تگنسین متخصص بررسی شود. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

علت باقی ماندن کف در لباسشویی سامسونگ چیه و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

از دلایل خالی نشدن کف در ماشین لباسشویی میتوان به:

 • استفاده از مواد شوینده نامناسب و بی کیفیت
 • وجود مشکل در دریچه ورودی آب لباسشویی سامسونگ
 • مسدود شدن مسیر تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ
 • گرم نشدن آب لباسشویی سامسونگ
 • و غیره

اشاره کرد. برای تخلیه کف ماشین لباسشویی می توانید از شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی و یا برنامه مخصوص تخلیه آب لباسشویی استفاده کنید. در صورت رفع نشدن مشکل با ما تماس بگیرید.

چگونه بفهمم پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ من خراب است؟

برای اینکه ببینید آیا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ شما خراب است یا خیر چند راه وجود دارد:

 • هنگامی که پمپ تخلیه آب را تخلیه می کند نمی توانید صدای پمپ تخلیه را بشنوید.
 • می توانید صدای پمپ را بشنوید اما آب تخلیه نمی شود.
 • همچنین می توانید با شلنگ تخلیه واشر بررسی کنید که آیا پمپ شما معیوب است یا خیر. برای این کار باید شلنگ تخلیه را از واشر جدا کرده و از باز بودن آن مطمئن شوید. می توانید این کار را با دمیدن هوا به لوله شلنگ انجام دهید و اگر هوا مسدود نشد، واضح است که پمپ تخلیه شما معیوب است.

 

 

 

آیا ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز به سرویس دارد؟

انواع ماشین لباسشویی ها فاقد ار برند و مدل (نو و چه قدیمی) باید حداقل  هر 6 ماهانه یک بار سرویس شوند. با این کار عمر، کیفیت و عملکرد لباسشویی سامسونگ افزایش پیدا می کند.

فیلم آموزش تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در راستای تعمیر، ترمیم و انواع سرویس محصولات معیوب کمپانی محبوب و پیشروی سامسونگ خدمت رسانی می نماید. این مرکز درگاهی معتبر و ایمن جهت رفع تمامی ایرادات دستگاه های ساخت سامسونگ در زمینه های گوناگون از جمله؛ گوشی های هوشمند، انواع تبلت ها، لوازم خانگی، دستگاه های صوتی و تصویری و دیگر کالاهای هوشمند با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به کارگیری کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و زبده می باشد.

4.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =