جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ سامسونگ

خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ سامسونگ را از نمایندگی سامسونگ ihc بخواهید. این مرکز بزرگ ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در کشور است و تمامی اشکالات سیستم شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. لپ تاپ از سری دستگاه های پرکاربرد در کارهای روزمره است و در صورت بروز مشکل در آن لازم است در اسرع وقت تعمیر شود.

نمایندگی سامسونگ با راه اندازی شعب متعدد شرایطی را فراهم کرده تا کاربران با مراجعه به نزدیک ترین شعبه برای تعمیر دستگاه خود اقدام نمایند. در صورتی که از لپ تاپ سامسونگ استفاده می کنید باید نهایت مراقبت را از دستگاه خود به عمل آورید تا مجبور به تعمیر آن نشوید.

کار کردن بیش از حد با لپ تاپ، ریختن مایعات روی لپ تاپ، قرار دادن لپ تاپ در مجاورت گرما و حرارت و مواردی از این دست، از جمله عواملی هستند که خرابی لپ تاپ و قطعات مختلف آن را به همراه دارند. اگرچه مراقبت از دستگاه می تواند باعث افزایش کارکرد آن شود اما سهل انگاری در مراقبت از لپ تاپ و خرابی قطعات آن به معنای از کار افتادن دائمی لپ تاپ نیست؛ بلکه با انجام اقدامات درست و به موقع می توان مشکلات دستگاه را برطرف کرده و مجدداً از آن استفاده کرد.

بد نیست بدانید بسیاری از قطعات لپ تاپ قابل تعمیر هستند و در صورت مواجه شدن با مشکل می توان با انجام اقدامات تخصصی ایراد آنها را برطرف کرد.

تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ سامسونگ در تهران

تخصصی ‌ترین تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ در نمایندگی سامسونگ انجام می گیرد. فرقی نمی کند که ساکن کدام منطقه از تهران هستید، در هر صورت می توانید از خدمات این مرکز در زمینه تعمیر لپ تاپ سامسونگ برخوردار شوید. دستگاه های پذیرش شده در نمایندگی به دقت توسط تکنسین ها بررسی و عیب یابی می‌شوند تا ایرادات به وجود آمده شناسایی شوند.

ساکنین شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز پایتخت می توانند برای دریافت خدماتی همچون سرویس، تعمیرات نرم‌ افزاری، رفع ایرادات سخت‌ افزاری و… درخواست خود را در سایت ثبت کنند. پس از ثبت تقاضای تعمیر، کارشناسان نمایندگی بلافاصله درخواست را در صف پردازش قرار داده و به آن رسیدگی خواهند کرد.

ارائه کلیه خدمات تعمیر لپ تاپ سامسونگ در کرج

کاربران لپ ‌تاپ‌ سامسونگ در صورتی که ساکن کرج باشند، می توانند در صورت مشاهده انواع اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری از خدمات نمایندگی samsung در زمینه تعمیرات بهره ببرند. ساکنین مناطق گوهردشت، فردیس، هفت تیر، اندیشه و سایر نقاط این امکان را دارند که از خدمات تعمیر لپ تاپ با قیمت مناسب برخوردار شوند. خدمات این مرکز علاوه بر کرج به شهرستان های اطراف نیز ارائه می گردد.

کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان نمایندگی تماس بگیرید یا درخواست تعمیر لپ تاپ سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت نمایید. حتی می توانید از سرویس پذیرش در محل استفاده کنید تا نماینده شرکت به آدرس شما مراجعه کرده و لپ تاپ را تعمیرگاه منتقل نماید.

تعمیر لپ تاپ سامسونگ در مشهد و سایر استان های کشور

چنانچه ساکن شهر مشهد هستید و نیاز به سرویس های تخصصی در حوزه تعمیر لپ تاپ دارید، روی خدمات نمایندگی سامسونگ حساب کنید. کارشناسان این مرکز با تکیه بر دانش و تجارب فراوان خود و استفاده از تجهیزات پیشرفته ایرادات دستگاه شما را به سرعت برطرف می کنند.  

نه تنها ساکنین مشهد، بلکه شهرستان های اطراف و سایر استان های کشور هم می توانند از خدمات نمایندگی سامسونگ با قیمت نازل بهره مند شوند. برای رفع تمام عیوب نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ سامسونگ خود درخواستتان را در سایت ثبت کنید تا در اسرع وقت کارشناس مربوطه برای تحویل رایانه به آدرس شما مراجعه نماید. پس از تعمیر لپ تاپ سامسونگ و رفع ایرادات آن، کامپیوتر به همان آدرس قبلی ارسال می گردد.

هزینه تعمیر لپ تاپ سامسونگ

براساس آنچه گفتیم، اشکالات لپ تاپ سامسونگ می تواند به قطعات مختلفی مربوط باشد. زمانی که تکنسین عیب یابی کامل را انجام داد، مشخص می شود که برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ شما چه کاری باید انجام شود. آیا تعمیر قطعه مشکل را حل خواهد کرد؟ آیا نیاز است قطعه جدیدی جایگزین شود؟ آیا دستگاه نیاز به خدمات نرم افزاری هم دارد؟ پاسخ این سؤالاات مشخص می کند که هزینه تعمیرات چقدر خواهد بود. توجه داشته باشید که به دلیل وجود گارانتی تعمیرات و خدمات در مجموعه ما، چنانچه در بازه تعیین شده ایراد دستگاه دوباره نمایان شود، مجموعه بدون دریافت هیچ هزینه ای، تعمیر مجدد را انجام خواهد داد.

هزینه تعمیر لپ تاپ سامسونگ

آیا ارائه خدمات تعمیر لپ تاپ سامسونگ دارای ضمانت نامه می باشد؟

در مراکز نامعتبر از قطعات بی کیفیت برای تعویض استفاده می شود و تعمیرکاران نیز مهارت لازم را برای ترمیم لپ ‌تاپ ندارند. این موضوع در نهایت به ضرر مشتری تمام می شود؛ زیرا در قبال هزینه ای که پرداخت کرده، دستگاهی را تحویل گرفته که به طور حرفه ای تعمیر نشده است. در صورتی که در نمایندگی سامسونگ برای آسودگی خیال مراجعین خدمات تعمیر لپ تاپ همراه با ضمانت نامه حسن انجام کار ارائه می‌ شود.

طبق این ضمانت نامه شرکت متعهد می شود که تعمیر لپ تاپ samsung را در مدت زمان مشخصی انجام دهد. علاوه بر آن دستگاه را در نهایت کیفیت و سرعت تعمیر کرده و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اورجینال استفاده کند. در طرف مقابل مشتری نیز موظف است که هزینه لازم برای تعمیر دستگاه را به نمایندگی پرداخت نماید.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ سامسونگ

منظور از تعمیر بخش سخت افزاری لپ تاپ رفع نواقص قطعات و بخش های مختلف نظیر هارد، رم، صفحه نمایش، باتری، مادربرد و… است. در صورتی که شدت خرابی ها اندک باشد، کارشناسان مرکز برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ قطعه مورد نظر را ترمیم کرده و ایرادات آن را برطرف می کنند. اما اگر شدت صدمات زیاد باشد، قطعه معیوب تعویض شده و به جای آن نمونه جدید جایگزین می گردد. همچنین به منظور جلوگیری از خرابی مجدد لپ تاپ تکنسین ها از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ سامسونگ

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ سامسونگ عملیاتی نظیر آپدیت درایورها، نصب ویندوز، ریست فکتوری، ویروس کشی و… را دربر می گیرد. برای مثال اگر سیستم شما هنگ می کند یا دیر بالا می آید، کارشناس مربوطه ابتدا ایرادات نرم افزاری را برطرف می کند و بعد با انجام یک سری اقدامات تخصصی مشکل را رفع می سازد.

مراحل تعمیر در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ

در نمایندگی سامسونگ فرآیند تعمیر لپ تاپ شامل مراحل زیر است:

خدمات تعمیر لپ تاپ سامسونگ

در نمایندگی سامسونگ خدمات زیر در رابطه با تعمیر لپ تاپ ارائه می شود:

تعمیر قطعات لپ تاپ سامسونگ

لپ تاپ متشکل از قطعات مختلفی است که هرکدام وظیفه مشخصی را انجام می دهند. مجموع این قطعات، شرایط را برای کار کردن دستگاه و انجام پردازش های لازم فراهم می کند. رم، cpu، گرافیک، هارد، مادربرد، تعمیر و تعویض ال سی دی، فلت، اسپیکر و کیبورد برخی از قطعات سخت افزاری لپ تاپ هستند. بروز مشکل در هر یک از این قطعات، تعمیر لپ تاپ سامسونگ را به همراه دارند. با توجه به نوع مشکلاتی که در قطعات بروز می کند ممکن است مورد تعمیر یا تعویض قرار گیرند. برای بررسی بیشتر این موضوع، تعمیر برخی از قطعات لپ تاپ را در ادامه توضیح می دهیم.

تعمیر مادربرد لپ تاپ سامسونگ

 تعمیر مادربرد یکی از تخصصی ترین تعمیرات لپ تاپ سامسونگ است. آنگونه که از نام این قطعه مشخص است، اصلی ترین برد دستگاه به شمار می رود. مادربرد متشکل از قطعات زیادی است اما آی سی ها، چیپ های گرافیک و پردازنده، اسلات ها، بایوس و ترانزیستورها شاید از مهمترین بخشهای آن باشند. علاوه بر این، هارد، رم، صفحه نمایش، پورت های ورودی و خروجی و سایر اجزای دستگاه نیز با مادربرد در ارتباط هستند.

با توجه به همین موضوع اگر ایرادی در مادربرد به وجود آید لپ تاپ با اختلال مواجه شده و کاربر نمی تواند از قابلیت های مختلف دستگاه استفاده کند. در این شرایط تا زمانی که برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ اقدام نکنید نمی توانید به درستی از دستگاه استفاده نمایید. با اینکه امکان تعمیر مادربرد و رفع اشکالات آن وجود دارد اما برخی از مواقع ممکن است آسیب دیدگی برد زیاد بوده و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. سوختن مادربرد یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که امکان تعمیر آن را غیرممکن می کند.

تعمیر فلت لپ تاپ سامسونگ

قطعه ای که تصویر را از مادربرد و گرافیک به ال سی دی منتقل می کند، فلت نام دارد. فلت متشکل از رشته های الکتریکی است که امکان پخش تصاویر در صفحه نمایش را امکان پذیر می کند. خرابی فلت معمولاً کم اتفاق می افتد اما آب خوردگی و پارگی فلت مهمترین دلایلی است که خرابی آن را به همراه دارند. کابل فلت عموماً از کنار لولای لپ تاپ عبور می کند.

همین موضوع سبب آسیب پذیری آن شده است. باز و بستن نامناسب لپ تاپ می تواند به فلت آسیب زده و نمایش تصاویر را مختل کند. اغلب در صورت خرابی فلت، در واحد تعمیر لپ تاپ سامسونگ، این قطعه تعویض می شود اما اگر خرابی فلت شامل سوختگی آن و اتصالی در بخش اصلی فلت نباشد امکان تعمیر فلت لپ تاپ سامسونگ و یا برد فلت وجود دارد.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سامسونگ

کارت گرافیک از قطعات مهم لپ تاپ ها است که وظیفه پردازش تصاویر را برعهده دارد. در بسیاری از مواقع وقتی تصویر دچار ایراد می شود یا اینکه برنامه های وابسته به پردازش گرافیکی مثل ادوبی و بازی ها دچار ایراد می شوند، ایراد از این قطعه است.متأسفانه امکان ارتقای کارت گرافیک در لپ تاپ ها وجود ندارد؛ به همین دلیل بهتر است برنامه هایی که از نظر گرافیکی برای سیستم سنگین هستند را اجرا نکنید.

چنانچه به دلایلی مثل ضربه یا آب خوردگی، ایرادی در کار کارت گرافیک ایجاد شده است، لازم است تکنسین لپ تاپ را عیب یابی کرده و تعیین کند که امکان تعمیر لپ تاپ سامسونگ وجود دارد یا خیر. در صورتی که قطعه به طور کامل از کار افتاده باشد، با تعویض آن، لپ تاپ دوباره کارایی سابق را به دست خواهد آورد.

تعمیر پردازنده لپ تاپ سامسونگ

پردازنده یا cpu، شاید مهمترین قطعه در سیستم های کامپیوتری باشد. چنانچه cpu دچار ایراد شود، عملاً نمی توانید از لپ تاپ خود استفاده کنید. اصلی ترین نشانه های خرابی این قطعه، کند شدن سیستم، عدم امکان باز کردن همزمان برنامه ها و غیره است. بدون شک چنین ایرادی طاقت فرسا است. برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ با پردازنده معیوب، تکنسین ابتدا دستگاه را باز کرده و قطعه را بررسی خواهد کرد.

چنانچه cpu به هر دلیلی سوخته باشد، باید هرچه سریعتر تعویض شود و توجه داشته باشید که وقتی پردازنده دچار ایراد می شود و برای انجام امور ساده، چندین برابر گذشته کار می کند، باعث داغ شدن بیشتر دستگاه می شود. گاهی سیستم خنک کننده نمی تواند این دما را مدیریت کند، به همین دلیل توصیه می شود زمانی که نشانه های خرابی cpu را مشاهده کردید، دستگاه را خاموش کنید و برای تعویض و یا تعمیر سی پی یو با مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

تعویض باتری لپ تاپ سامسونگ

خرابی باتری لپ تاپ سامسونگ مانع از استفاده آن در مکان های مختلف می شود و این کارایی را از بین می برد. البته نباید این مسئله را فراموش کنید که بیشتر دستگاه های الکترونیکی، به مرور و با گذشت زمان، دچار افت عملکرد باتری می شوند. به این ترتیب اگر بخواهید بعد از چند سال هنوز از لپ تاپ قبلی خود استفاده کنید، به احتمال زیاد نیاز به تعویض باتری دارید.

در برخی مواقع به تشخیص تکنسین تعمیر لپ تاپ سامسونگ، ممکن است از روش هایی مثل احیای باتری با شوک الکتریکی یا تعویض سلول های آن استفاده شود. به طور کلی برای آنکه دیرتر با مشکلات شارژدهی باتری مواجه شوید، بهتر است توصیه هایی مثل شارژ کردن به موقع، خنک نگه داشتن سیستم و جلوگیری از خالی شدن مداوم آن را جدی بگیرید.

تعمیر هارد لپ تاپ سامسونگ

تمام اطلاعاتی که روی لپ تاپ سامسونگ دارید، روی هارد ذخیره شده است. این اطلاعات شامل داده های سیستمی مثل سیستم عامل و برنامه ها و اطلاعات شخصی مثل عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی و داکیومنت ها است. زمانی که سیستم را روشن می کنید، برنامه ها از هارد بیرون کشیده شده و اجرا می شوند تا سیستم به اصطلاح بوت شود. به این ترتیب اولین نشانه خرابی هارد همان ابتدا با طولانی شدن زمان بوت یا روشن نشدن سیستم خود را نشان می دهد.

نشانه های بعدی ایراد در این قطعه، پس از بالا آمدن سیستم و در حین اجرای برنامه حتی انجام امور ساده دیده می شوند که با کندی و داغ شدن دستگاه همراه هستند. نکته ای که وجود دارد این است که در اغلب مواقع، نشانه های خرابی هارد و پردازنده یکسان هستند. به همین دلیل هم باید توسط افراد متخصص در حوزه تعمیر لپ تاپ سامسونگ بررسی شده و دلیل اصلی نشانه های پیدا شود.

تعمیرات فن لپ تاپ سامسونگ

فن از جمله قطعات اصلی لپ تاپ سامسونگ است که در صورت خراب شدن، علاوه بر تعمیر، امکان تعویض آن نیز وجود دارد. در صورت خرابی این قطعه باید بلافاصله اقدام لازم برای رفع نواقص به عمل آید؛ زیرا فن خراب نمی تواند دستگاه را خنک کند. یکی از عیوب آزار دهنده فن ایجاد صدای غیر طبیعی آن است که در نمایندگی تعمیرات این مشکل از طریق گردگیری فن، توقف پردازش های سنگین و سایر راه کارها برطرف می شود.

عیب یابی و تعمیر شارژر لپ تاپ سامسونگ

تعمیر لوازم جانبی لپ تاپ مانند شارژر ممکن است که ساده و پیش و پا افتاده به نظر برسد. در صورتی که به دلیل ظرافت ساختار این قطعه نباید تعمیر آن به افراد بی تجربه سپرده شود‌. در نمایندگی سامسونگ خدمات تعمیر شارژر لپ تاپ سامسونگ به صورت کاملاً تخصصی و با نرخی منصفانه ارائه می شود. کافی است درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا در عرض چند دقیقه به آن رسیدگی گردد.

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ سامسونگ

تعمیر یا تعویض کیبورد لپ تاپ سامسونگ یکی از خدمات تخصصی است که در مرکز تعمیرات لپ تاپ سامسونگ توسط تکنسین های حرفه ای انجام می پذیرد. تعمیر کیبورد در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری با قیمتی نازل ارائه می شود. اگر مشکل نرم افزاری باشد، کارشناسان آن را به سرعت برطرف می کنند. اما در صورتی که منشا مشکل به خاطر ایرادات سخت افزاری باشد، تیم زبده نمایندگی پس از عیب یابی اقدامات لازم را جهت تعمیر لپ تاپ سامسونگ یا تعویض کیبورد معیوب انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ ihc

رفع اشکالات ریز و درشت لپ تاپ در تخصصی ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ سامسونگ امکان پذیر است. تکنسین های باتجربه نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ ضمن آشنایی کامل با لپ تاپ و ساختار آن، از دانش بالایی در زمینه عیب یابی و تعمیر قطعات لپ تاپ برخوردار هستند.

علاوه براین، نمایندگی سامسونگ جهت حفظ کیفیت و کارایی دستگاه، در صورت نیاز به تعویض قطعه تنها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کند. تعمیر مادربرد، تعمیر گرافیک، تعمیر ال سی دی، تعمیر کیبورد، تعویض درایو نوری، تعمیر وبکم، تعویض رم و تعمیر و بازیابی هارد لپ تاپ سامسونگ برخی از خدمات تخصصی این مرکز هستند.

4.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =