جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ

دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، به شما کمک می کند هنگام شستن لباس ها بتوانید برنامه بهتری برای فرایند شستشو انتخاب کنید و لباس های تمیزتری تحویل بگیرید. هرکدام از دکمه ها یا گزینه‌ هایی که روی ماشین لباسشویی قرار دارند، کار خاصی را انجام می دهند و شما با فشار دادن هر کدام از آنها می توانید برنامه یا فرایند خاصی را روی دستگاه مدیریت کنید.

علاوه بر این ها، با توجه به تنوع پارچه ها و ظرفیت لباس ماشین لباسشویی، بهتر است هنگام کار با این دستگاه، با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ آشنا باشید. با انجام این اصول، می توانید در انتخاب برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی samsung، بهتر عمل کنید.

معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ

اهمیت دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ

فشار دادن چند دکمه کافی است تا تمامی مراحل شستشو به صورت خودکار انجام شود و شما در پایان، لباس‌ های تمیز و تقریبا خشک تحویل بگیرید. این فرایند زمانی به این خوبی پیش می رود که شما با کارکرد کلمات و معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ آشنا باشید. برنامه های شستشوی لباسشویی سامسونگ، تنوع بالایی دارند و بهترین شرایط شستشو را برای کاربران این دستگاه فراهم می کنند.

 از طریق این برنامه ها، شما می توانید برای جنس های مختلف لباس، شرایط مخصوص آن را انتخاب کرده و به این ترتیب، کیفیت لباس های خود را نیز حفظ کنید. به همین دلیل، در این مقاله از نمایندگی سامسونگ علاوه بر معرفی دکمه ها و معنی کلمات روی این دستگاه، برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ را نیز معرفی کرده ایم تا بهتر بتوانید با این دستگاه کار کنید.

دکمه Rinse یا آبکشی

برای آبکشی لباس ها از این دکمه استفاده می شود و معمولا زمان آن کوتاه است. زمان کارکرد این دکمه بسته به مدل لباسشویی سامسونگ شما از 5 تا 30 دقیقه است.

دکمه Spin Speed یا سرعت چرخش

دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، از جمله این دکمه، بسیار مهم است. چون دکمه Spin Speed مربوط به سرعت چرخش محفظه لباسشویی است و بستگی به میزان کثیفی لباس ها، باید در هر برنامه دور موتور مختلفی را باید در نظر بگیرید.

کلید Dry Level یا خشک کن

برای خشک کردن لباس ها در لباسشویی سامسونگ، از این دکمه استفاده می شود.

دکمه  Pre Wash یا پیش شستشو

از دکمه  Pre Wash برای شستشوی اولیه و بدون استفاده از پودر لباسشویی استفاده می شود. همچنین این دکمه مخصوص لباس های خیلی کثیف و خیلی چرک است و برای نرم کردن لباس های لکه دار نیز به کار می رود. برای عملیات پیش از شستشو و قبل از شروع سایر برنامه ها می توانید از برنامه Pre Wash  استفاده کنید.

دکمه Delay End یا تاخیر زمانی

در ادامه بررسی معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، برای ایجاد یک تاخیر زمانی در برنامه های شستشو، از دکمهDelay End  استفاده می شود.

دکمه Temp. یا دما

وظیفه دکمه Temp. یا دما، تنظیم دمای آب در محفظه لباسشویی سامسونگ است. دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، از جمله این دکمه، اهمیت ویژه ای دارد. چون برای لباس های حساس، بهتر است از آب سرد استفاده کنید تا کیفیت لباس ها از بین نروند. آب خیلی داغ روی کیفیت لباس ها تاثیر منفی دارد.

دکمه Start/Pause  یا شروع یا توقف

دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ و مخصوصا این دکمه، بسیار مهم است؛ چون برای شروع برنامه های شستشوی لباسشویی و توقف آنها از این کلید استفاده می شود.

دکمه Power  یا روشن و خاموش

دکمه Power ، مخصوص روشن و خاموش کردن لباسشویی است

Display  یا نمایشگر

Display یا نمایشگر لباسشویی، تمام محتویات و فرایند دخیل در جریان شستن لباس ها از جمله قفل بودن درب، زمان باقیمانده از شستشوی لباس ها، برنامه فعال لباسشویی و موارد دیگر را نشان می دهد. به جز آشنایی با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، خوب است با این قطعه از لباسشویی نیز آشنا باشید.

برنامه Rinse & Spin یا آبکشی و خشک کن

در پایان کار لباسشویی، برای آبکشی و خشک کردن لباس ها از برنامه Rinse & Spin استفاده می شود. زمان این برنامه، بسته به مدل لباسشویی، از 5 تا 30 دقیقه، متغیر است.

دکمه Eco یا اقتصادی

آشنایی با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ از جمله دکمه Eco ، علاوه بر انتخاب فرایند مناسب، باعث مصرف بهینه انرژی نیز می شود. این دکمه نیز برای شستشوی اقتصادی همراه با مصرف انرژی کم در لباسشویی کاربرد دارد و از آن در برنامه های خیلی سنگین استفاده نمی شود.

دکمه No Spin

دکمه No Spin نشان می دهد که مخزن لباسشویی دیگر نمی چرخد.

دکمه Spin Only

این کلمه، سرعت چرخش دستگاه را نشان می دهد. با فشار دادن و نگه داشتن این دکمه می توانید سرعت دستگاه را روی عدد دلخواه خود تنظیم کنید. توجه داشته باشید که هر چقدر سرعت چرخش بیشتر باشد، مصرف انرژی دستگاه نیز بیشتر می شود. به همین دلیل، علاوه بر دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، باید با کارکرد این دکمه نیز آشنا باشید.

دکمه Easy Iron

این دکمه برای اتو کشیدن در ماشین لباسشویی سامسونگ کاربرد دارد.

دکمه Soak

دکمه Soak ، برای آبکشی و خیس کردن لباس ها در لباسشویی سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد.

دکمه Crease care

با استفاده از دکمه Crease care می توانید در پایان فرایند شستشو، از چروک شدن لباس ها جلوگیری کنید. آشنایی با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ و مخصوصا این دکمه، کاربرد زیادی دارد؛ مخصوصا هنگامی که به لباس های خود نیاز فوری دارید.

معنی کلمات روی لباسشویی سامسونگ

معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ

علاوه بر آشنایی با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، آشنایی با برنامه های شستشوی این دستگاه نیز ضروری است. چون به صورت مستقیم، بر کیفیت شستن و تمیزی لباس ها و عمر ماشین لباسشویی شما تاثیر دارند. برخی از مهم ترین برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی Samsung عبارتند از:

برنامه Cotton یا برنامه شستشوی لباس های کتان

برنامه Cotton یا شستشوی لباس های کتان، از برنامه های شستشوی لباسشویی سامسونگ است که مخصوص شستشوی لباس های کتان و نخی است. این برنامه، به زمان زیادی نیاز دارد و برای شستن لباس های ظریف و حساس مناسب نیست. به همین دلیل، علاوه بر آشنایی با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، استفاده از این برنامه برای زمان هایی که لباس هایی از جنس کتان دارید، بسیار مناسب است.

برنامه Synthetic یا شستشوی پارچه های مصنوعی

کاربرد برنامه Synthetic برای شستشوی لباس هایی با الیاف مصنوعی است. بنابراین، استفاده از آن برای لباس های نخی و کتان ممکن است به آنها آسیب وارد کند.

برنامه baby Care یا لباس کودک

هیچ چیز به اندازه بدن کودکان حساس نیست. بنابراین علاوه بر آشنایی با معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، باید با برنامه مخصوص شستن لباس های کودک نیز آشنا باشید. برنامه baby Care برای از بین بردن لکه های روی لباس های کودکان استفاده می شود و ویژگی آن این است که باعث ایجاد حساسیت در کودکان نمی شود. همچنین فرایند شستشوی این برنامه، عاری از هر گونه حساسیت برای پوست افراد در سنین پایین است.

برنامه Eco Drum Clean یا شستشوی بهینه

برنامه Eco Drum Clean ، برای تمیز کردن مخزن لباسشویی سامسونگ کاربرد دارد.

برنامه Wool یا برنامه شستشوی لباس های پشمی

این برنامه، برای شستن لباس های پشمی مناسب است و در فصل زمستان که حجم پوشیدن لباس های پشمی بیشتر می شود، بسیار کاربرد دارد. بنابراین علاوه بر دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، آشنایی با برنامه Wool هم برای شستشوی مناسب و ماندگاری بهتر لباس های پشمی شما بسیار خوب است. چون این برنامه حساس است و کیفیت لباس ها را به خوبی حفظ می کند.

برنامه Delicate یا شستن لباس های ظریف

برنامه  Delicate برای شستن لباس های ظریف مانند لباس ها و پارچه های حریر و توری و با ظرافت بالا بسیار کاربرد دارد.

برنامه Daily Wash یا شستشوی روزانه

برنامه Daily Wash یا شستشوی روزانه، از کاربردی ترین برنامه های لباسشویی سامسونگ است. به همین دلیل، شما علاوه بر دانستن معنی دکمه های روی لباسشویی سامسونگ، باید با این برنامه آشنا باشید. البته خوب است بدانید که این برنامه، مناسب شستشوی لباس های خیلی کثیف، نیست.

برنامه Dark Wash یا شستشوی لباس های تیره

برای شستن لباس های تیره و مشکی در ماشین لباسشویی سامسونگ، می توانید از این برنامه استفاده کنید.

برنامه Whites یا شستشوی لباس های سفید

این برنامه، برای شستشوی لباس های سفید در ماشین لباسشویی سامسونگ کاربرد دارد.

برنامه Mix  یا برنامه شستشوی ترکیبی

برای شستشوی ترکیبی لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید از برنامه میکس استفاده کنید و تقریبا فرایندی شبیه برنامه Daily Wash یا شستشوی روزانه دارد.

4.5/5 (6 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =