جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر برد اینورتر تلویزیون سامسونگ

یکی از قطعات اصلی تلویزیون های هوشمند امروزی، برد اینورتر است. خرابی برد اینورتر تلویزیون سامسونگ می تواند سد راه تشکیل تصاویر در آن باشد. در واقع این برد همراه با پنل و بک لایت تلویزیون مسئول تشکیل تصاویر است.  در ادامه به بررسی  چگونگی تعمیرات برد اینورتر تلویزیون Samsung می پردازیم. جهت بهره مندی از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ و همچنین مشاوره رایگان تعمیر تلویزیون می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما اقدام فرمایید.

تعمیر برد اینورتر تلویزیون سامسونگ

نشانه های خرابی برد اینورتر تلویزیون Samsung

نشانه های خرابی برد اینورتر تلویزیون سامسونگ بسیار شبیه به علائم از کار افتادگی بک لایت است. برای اطمینان از خرابی برد اینورتر اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه توسط کارشناسان مجرب ضروری است. به طور کلی قطعی ناگهانی تصویر، سیاهی تصویر و یا کم نور شدن آن می تواند دلیلی برای اطمینان از خرابی برد اینورتر یا بک لایت دستگاه باشد.  در چنین شرایطی تلویزیون را خاموش کرده و با همکاران ما در نمایندگی رسمی سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

نحوه ی فعالیت برد اینورتر تلویزیون سامسونگ

پیش از آنکه با ابعاد مرتبط با تعمیر برد اینورتر تلویزیون سامسونگ آشنا شوید، لازم است فعالیت اصلی این برد را درک کنید. برد اینورتر تلویزیون Samsung  و یا سایر برندهای موجود در بازار ولتاژ مورد نیاز بک لایت را به آن منتقل می سازد و باعث روشن شدن بک لایت می شود. می توان گفت این برد همکار اصلی بک لایت برای تشکیل نور تصاویر است. بنابراین اختلالات برد اینورتر رابطه ی مستقیمی با کیفیت تصویر موجود در تلویزیون دارد.

حساسیت برد اینورتر تلویزیون به ضربه

متاسفانه بسیاری از کاربران عادی زمانی که تلویزیون در اثر خرابی برد اینورتر و یا اختلالات بک لایت تلویزیون سامسونگ ، تصویر تیره ای را به نمایش می گذارد به بدنه ی دستگاه ضربه می زنند. این کار نه تنها منجر به رفع ایرادات احتمالی برد اینورتر تلویزیون سامسونگ نمی شود، بلکه باعث خرابی فلت، پنل و انواع و اقسام مدارهای درونی تلویزیون خواهد شد. از دستکاری های ناشیانه ی تلویزیون بپرهیزید.

تعمیر یا تعویض برد اینورتر تلویزیون Samsung؟

اگر خرابی برد اینورتر تلویزیون سامسونگ در حدی باشد که پروسه ی تعمیر بی فایده شود، تعویض قطعه ضروری است. آنچه در این بین حائز اهمیت است، نحوه ی تعویض برد اینورتر می باشد. استفاده از قطعات تقلبی دیر یا زود منجر به خاموشی کامل تلویزیون شما می شود. نمایندگی رسمی سامسونگ به طور حتم فرآیند تعویض و جایگزینی را با استفاده از نمونه های اورجینال مشابه به اتمام می رساند. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی رسمی سامسونگ به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می گردند.

تعویض برد اینورتر تلویزیون سامسونگ
Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =