جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

شاید این اتفاق برای یخچال شما هم افتاده باشد که موتور یا کمپرسور آن دائماً درحال کار کردن باشد اما هیچ سرمایی در یخچال تولید نشود. متاسفانه این مشکل به مهم‌ترین بخش یخچال یعنی موتور آن اشاره دارد و نشان می‌دهد که موتور یخچال شما خراب شده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. البته این مورد تنها نشانه خرابی موتور یخچال نیست؛ موارد متعددی وجود دارند که در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن نشان می‌دهند که موتور یخچال شما خراب شده است اما در بدبینانه‌ترین حالت نیز نشان می‌دهند که موتور یخچال شما سوخته است و باید به طور کامل تعویض گردد. در ادامه این مطلب نه تنها به بررسی تمامی این عوامل می‌پردازیم بلکه بهترین مرکز تعمیر موتور یخچال سامسونگ را به شما معرفی می‌کنیم پس با ما باشید.

نحوه عملکرد موتور یخچال سامسونگ چگونه است؟

مهم‌ترین بخش یخچال در سیکل سرمادهی، موتور آن است که از قطعات بسیار مهمی شامل: پیستون، میل لنگ و چندین سوپاپ تشکیل شده است. وجود سرما در یخچال را مدیون همکاری تمامی این قطعات در موتور یخچال هستیم به گونه‌ای که میلنگ با چرخش خود و با استفاده از موتور آسنکرون که درون محفظه موتور قرار دارد عملکرد تلمبه زدن را امکان‌پذیر می‌سازد؛ زمانی که سوپاپ‌ها باز و بسته می‌شوند، گاز در لوله‌ها و سیلندر به گردش درمی‌آید. از طریق تکرار این پروسه درون یخچال سرما تولید می‌شود.

بنابراین بدیهی است که خرابی موتور یخچال در وهله اول بر روی پروسه خنک‌سازی داخل یخچال تاثیر بگذارد. تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ با عیب‌یابی دقیق موتور یخچال Samsung، خدمات تعمیر موتور یخچال را به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهند؛ بنابراین اگر متوجه شده‌اید که با وجود کار کردن کمپرسور، هیچ سرمایی در یخچال تولید نمی‌شود با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

این مطلب را نیز مطالعه کنید : عیب یابی موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

از کجا بفهمیم موتور یخچال سامسونگ خراب شده است؟

اگر کمپرسور دائم در حال کار کردن است اما هیچ سرمایی در یخچال تولید نمی‌شود

همانطور که اشاره کردیم یکی از رایج‌ترین مواردی که نشان می‌دهد، موتور یا کمپرسور یخچال شما خراب شده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد، عدم تولید سرما در یخچال با وجود کار کردن کمپرسور است. به گونه‌ای که در مسیر گردش گاز اختلال ایجاد شده است و چرخش گاز به درستی صورت نمی‌گیرد. در این حالت بهتر است هرچه سریع‌تر با نمایندگی رسمی سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل و عیب‌یابی دقیق یخچال، خدمات تعمیر موتور یخچال را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهند.

اگر سر و صدای غیر عادی هنگام کار کردن یخچال شنیده می‌شود

زمانی که موتور یا کمپرسور یخچال معیوب شده باشد یا حتی سوخته باشد، یخچال هنگام کار کردن صداهای عجیب و غریب زیادی تولید می‌کند. البته عوامل دیگری هم مانند اشکال در فن یخچال یا قرار نگرفتن یخچال در جای تراز نیز موجب بروز این مشکل می‌شود. بنابراین بهتر است درصورتی که شنیده شدن سر و صداهای زیاد از یخچال تداوم پیدا کرد با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل خدمات عیب‌یابی دقیق یخچال سامسونگ را به شما ارائه داده و درصورت معیوب بودن موتور یخچال، تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

اگر یخچال روشن نمی‌شود

متاسفانه یکی از بدترین حالات ممکن روشن نشدن یخچال است که نشان می‌دهد موتور یخچال سوخته است از این‌رو باید به طور کامل تعویض گردد. یکی دیگر از خدماتی که نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ به کاربران ارائه می‌دهد، تعویض موتور یخچال است. تکنسین‌های این مرکز پس از عیب‌یابی دقیق یخچال و اطمینان از سوختن موتور یخچال، آن را تعویض می‌کنند.

اگر یخچال با صدای عجیبی شروع به کار کند و سپس متوقف شود

گاهی اوقات یخچال با صداهای عجیب و غریبی شروع به کار می‌کند اما پس از گذشت چند دقیقه خود به خود خاموش می‌شود و از کار می‌افتد. این حالت نشان‌دهنده نیم‌سوز شدن موتور یخچال است که می‌تواند به دلیل ضعیف شدن برق یا مسدود شدن مسیر گردش گاز نیز باشد. نیروهای متخصص نمایندگی سامسونگ با عیب‌یابی دقیق و پیدا کردن منشأ اصلی این مشکل به بهترین شکل ممکن آن را برطرف می‌کنند.

تعمیر یخچال سامسونگ در محل

درصورتی که هرگونه مشکلی برای یخچال شما به وجود آمد می‌توانید از خدمات ویژه نمایندگی سامسونگ یعنی تعمیر یخچال سامسونگ در منزل استفاده کنید؛ تنها کافیست که با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید. نیروهای متخصص این مرکز بلافاصله به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و خدمات عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی یخچال را به شما ارائه می‌دهند.

نمایندگی رسمی سامسونگ

اگر از کاربران دستگاه‌های سامسونگ هستید و به دنبال مرکز معتبری می‌گردید تا بتوانید از خدمات فروش و تعمیرات انواع دستگاه‌های samsung استفاده کنید ما به شما نمایندگی رسمی سامسونگ را معرفی می‌کنیم. نمایندگی رسمی سامسونگ، ارائه دهنده خدمات فروش، پس از فروش و تعمیرات تخصصی هر یک از دستگاه‌های سامسونگ می‌باشد. برای استفاده از خدمات بی‌نظیر این مرکز می‌توانید به صورت حضوری به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

تعویض موتور یخچال samsung

تشخیص سوختگی موتور یخچال سامسونگ

پیش از تعمیر موتور یخچال سامسونگ، باید مطمئن شوید که این قطعه سوخته یا اجزای آن آسیب دیده اند. برای تشخیص سوختگی موتور یخچال سامسونگ و هر برند دیگری، روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان روش اول، اگر موتور یخچال فریزر استارت می زند ولی سریعا قطع می کند، احتمالا سوخته و باید تعویض شود.

همچنین در شرایطی که موتور استارت می زند ولی فیوز محل می پرد، یعنی این قطعه سوخته است. همچنین اگر کمپرسور یخچال روشن است ولی بدنه آن بسیار داغ است، به معنی سوختن این قطعه بوده و احتمالا بوی سوختگی هم حس می شود.

گارانتی تعمیر و تعویض موتور یخچال سامسونگ به چه صورت میباشد؟

تعمیر و تعویض موتور یخچال سامسونگ در نمایندگی Samsung توسط مرکز سخت افزار ایران، گارانتی می شود. این گارانتی، تضمین اورجینال بودن قطعه جدید است و به موجب آن، مطمئن خواهید بود که موتور یخچال شما از کیفیت کافی برخوردار است. بسته به نوع قطعه، مدت زمان گارانتی متغیر است. در طول این مدت، می توانید هرگونه ایراد احتمالی را توسط تیم پشتیبانی نمایندگی مجاز سامسونگ، پیگیری کنید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =