اشتراک گذاری

نمایندگی یخچال سامسونگ

سامسونگ برند قدرتمندی است که در راه تولید دستگاه های دیجیتال طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده است. یخچال های این برند دارای کیفیت بی نظیری می باشند که قابلیت های مدرنیته ی زیادی را در عین داشتن ظاهری زیبا عرضه می دارند. در این راستا نمایندگی یخچال سامسونگ مرکز مجاز ارائه ی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر انواع یخچال های ساخت سامسونگ است.

این مرکز با به کارگیری دانش به روز کارشناسان مجرب خود همواره آماده ی خدمت رسانیست. لازم به ذکر است که کلیه ی امور تعمیراتی در نمایندگی رسمی یخچال سامسونگ براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی ارائه می گردند. در ادامه به شرح اجمالی خدمات تخصصی نمایندگی مجاز سامسونگ می پردازیم.

نمایندگی یخچال سامسونگ در محل

خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ

فروش جدیدترین یخچال های برند سامسونگ به صورت اورجینال، ارائه مشاوره های تخصصی پیش و در حین فروش، ارائه خدمات پس از فروش، تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال، ترمیم اختلالات عملکردی یخچال، تعمیرات تخصصی موتور، تعمیر اواپراتور، ترمیم تخصصی ترموستات، ترمیم سیم پیچی های یخچال، اصلاح تنظیمات، رفع بوی نا مطبوع یخچال، رفع مشکل نشت آب، تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، تعویض لامپ یخچال، تعویض لاستیک فرسوده درب، تعمیر آبسرد کن و یخ ساز، برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات یخچال، ارائه مشاوره های تخصصی تعمیرات، تعمیر یخچال سامسونگ در محل و ارائه ضمانت نامه معتبر از جمله مهم ترین خدمات نمایندگی یخچال Samsung به شمار می روند. 

این خدمات با ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران همراه شده اند تا خیال مشتریان از بابت اصالت آنها راحت باشد.

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

در تعمیر موتور یخچال به این مسئله توجه می شود که این قطعه درگیر ایرادها و مشکلات متعددی می شود. اتومات نکردن یخچال، غیر طبیعی بودن صدای دستگاه و سرد نبودن محیط داخلی یخچال از جمله مشکلات ناشی از خرابی موتور یخچال به شمار می روند. 

پیستون، میل لنگ و چند سوپاپ، بخش های تشکیل دهنده این قطعه هستند که با هماهنگی یکدیگر، عملکرد کمپرسور را امکان پذیر می سازند.

تداوم و تکرار چرخه کار موتور منجر به خنک شدن مواد غذایی در یخچال می شود و در صورت مختل شدن این چرخه، سیکل تبرید دچار مشکل خواهد شد. تعمیر موتور یخچال سامسونگ توسط جمعی از تعمیرکاران مجرب و دوره دیده انجام می شود. در صورت نیاز به تعویض موتور، تیم تعمیرات نمایندگی یخچال سامسونگ تنها از موتور اصل و اورجینال مطابق با مشخصات دستگاه استفاده می کنند.

تعمیر آبسرد کن یخچال سامسونگ

در یخچال هایی که آبسردکن دارند، گاهی به دلایل مختلف آب کافی به خروجی ها نمی رسد و آبسرد کن به درستی کار نمی کند. احتمال شکستگی یا انسداد مسیرهای خروجی هم همیشه وجود دارد. تعمیر آبسرد کن یخچال باید ضمن رعایت یک سری نکات کاربردی انجام شود تا از تشدید آسیب دیدگی و یا خرابی بخش های دیگر جلوگیری گردد. 

عملیات تعمیر آبسرد کن یخچال سامسونگ توسط تیمی مجرب و با استفاده از تجهیزات با کیفیت انجام می شود. چنانچه نیاز به تعویض هریک از بخش های این قطعه باشد، قطعه مورد نظر با نمونه اصل جایگزین می شود تا کاربر شاهد بروز مشکلات بعدی در آبسرد کن نباشد.

تعمیر کندانسور یخچال سامسونگ

اگر به قسمت پشتی یخچال خود نگاه کنید، تعدادی لوله پیچ در پیچ در کنار یا بالای موتور می بینید. این لوله ها همان کندانسور یا رادیاتور هستند. گاز مبرد یخچال یا فریون، به وسیله کمپرسور و با فشار زیادی وارد کندانسور می شود. سپس در این بخش دمای گاز کاهش پیدا کرده و به مایع تبدیل می شود. کندانسور هم مثل سایر قطعات یخچال ممکن است در طول زمان معیوب شده و درست کار نکند.

معمولا عملکرد کندانسور به دلیل تجمع آلودگی و گرد و خاک روی لوله ها مختل می شود. این آلودگی همچون عایق عمل کرده و مانع از تخلیه گرما می شود. در نتیجه سیکل خنک سازی دچار مشکل شده و مواد غذایی داخل یخچال در معرض فاسد شدن قرار می گیرند. کارشناسان نمایندگی مجاز یخچال سامسونگ در این شرایط اقدام به تعمیر یا تعویض کندانسور می کنند تا مشکلات ناشی از خرابی این بخش برطرف شوند.

نمایندگی یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل

آنچه بیشتر از خرابی یخچال کاربران را نگران می کند، دردسرهای جابجایی این محصول است. یخچال به اندازه ای سنگین هست که انتقال آن به تعمیرگاه و باز گرداندن آن کاری دشوار و پر هزینه باشد. اما جای نگرانی نیست؛ کافی است در این شرایط با نمایندگی یخچال سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل بهره مند شوید. 

این سرویس با هدف حذف دردسرها و کاهش هزینه کاربران راه اندازی شده است. پس از برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ و ارائه اطلاعات لازم، شاهد حضور همکاران ما در منزل خود در اسرع وقت خواهید بود.

واحد فروش نمایندگی یخچال سامسونگ

واحد فروش نمایندگی یخچال سامسونگ به روزترین یخچال های برند محبوب Samsung را به فروش می رساند. تمامی یخچال های این مرکز از جمله یخچال فریزرهای سامسونگ و یخچال های ساید بای ساید این برند با مناسب ترین تعرفه ی قیمتی عرضه می شوند. ارائه ی مشاوره های تخصصی جهت شکل گیری تجربه ی خریدی رضایتبخش نیز از اولویت های کاری نمایندگی مجازی یخچال سامسونگ می باشد.

خاطرنشان می نماییم که کلیه ی یخچال های خریداری شده از این نمایندگی دارای خدمات پس از فروش هستند. یکی از بخش های اصلی این خدمات پس از فروش مرتبط با نصب و راه اندازی یخچال پس از خرید است که توسط تکنسین های فنی نمایندگی یخچال سامسونگ انجام می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

سامسونگ یکی از معروف ترین تولید کننده های یخچال در سراسر جهان است. به جرأت می توان گفت محصولات این برند همواره دارای کیفیت بی نظیری بوده‌اند. این کیفیت بی نظیر شامل یخچال های سامسونگ نیز می گردد. اما این دستگاه های نیز همانند سایر دستگاه های عصر تکنولوژی مصون از خرابی نبوده و ممکن است در اثر عوامل مخربی چون نوسانات برقی، جا به جایی غیراصولی و فرسودگی قطعات از کارکرد اصلی خود دور شوند.

در چنین شرایطی نحوه ی انجام امور تعمیراتی جهت بازیابی کارایی یخچال حائز اهمیت است. واحد تعمیرات نمایندگی یخچال سامسونگ با بهره گیری از دانش و تخصص فنی کارشناسان و تکنسین های خود کلیه ی عیوب یخچال های از کار افتاده ی سامسونگ در بالاترین سطح کیفی ممکن مرتفع می سازد.

خدمات تخصصی نمایندگی یخچال سامسونگ

به طور کلی خدمات تخصصی نمایندگی یخچال سامسونگ دارای دو ویژگی بارز است که عبارتند از:

انجام مراحل عیب یابی ریزبینانه

عیب یابی صحیح یخچال و یافتن ریشه ی اختلالات موجود در یخچال های سامسونگ اساسی ترین بخش تعمیرات این دستگاه ها می باشد. کارشناسان ما در نمایندگی رسمی یخچال سامسونگ با بررسی های ریزبینانه و به کارگیری تجهیزات فنی پیشرفته، ریشه ی اصلی مشکلات پیش آمده در دستگاه را یافته و سپس نسبت به رفع آن اقدام می نمایند. در این میان توجه به معیارهای مرتبط با کارکرد اولیه ی یخچال نیز تجربه ی استفاده از سیستمی بی نقص را برای کاربر به ارمغان می آورد.

تعویض قطعات معیوب با نمونه ی فابریک آن

گاهی ممکن است در هر سیستم آسیب دیده یک قطعه ی ویژه دیگر قادر به ادامه ی فعالیت خود نباشد. در چنین شرایطی چاره ای جز انجام فرآیند تعویض باقی نخواهد ماند. نمایندگی یخچال سامسونگ تعویض قطعات از کار افتاده را با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهد داد. چرا که استفاده از قطعات تقلبی مسلما عواقب نا به هنجاری را به دنبال خواهد داشت.

همه ی آنچه که از یک نمایندگی انتظار دارید در نمایندگی سامسونگ

نمایندگی رسمی سامسونگ مجموعه ای تخصصی است که در راستای فروش و تعمیر انواع تولیدات برند محبوب سامسونگ فعالیت می کند. این مرکز همه ی آنچه که از یک نمایندگی انتظار دارید را ارائه می نماید. 

نمایندگی مجاز سامسونگ علاوه بر عرضه ی به روز ترین محصولات این برند به یاری دارندگان سیستم های مختلف سامسونگ پرداخته و کلیه ی اختلالات احتمالی دستگاه های samsung را در کیفیتی بی نظیر مرتفع می سازد. شایان ذکر است که واحد تعمیرات نمایندگی سامسونگ با توجه به پارامترهای استاندارد مراحل ترمیم و بازیابی را انجام می دهد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 پاسخ

  1. سلام ما یک سایدبای ساید سامسونگ داریم زبانۀ درب بار آن شکسته است لطفاً بفرمایید قابل تعمیر است یانه و در صورت غیر قابل تعمیر بودن چکار باید بکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =