جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ یکی دیگر از خدماتی است که در مرکز تعمیرات سامسونگ در نمایندگی سامسونگ و در بخش تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به کاربران عزیز ارائه می شود. پمپ تخلیه بخش مهمی از این دستگاه است که مسئول هدایت آب به سمت خارج از دستگاه است. به عبارتی دیگر پمپ تخلیه با استفاده از یک پروانه، آب را از طریق شیلنگ تخلیه خارج می کند. خرابی آن باعث مشکلات و اختلالاتی خواهد شد که سریعا باید مورد بررسی قرار بگیرند و برطرف شوند. در این مقاله آموزش تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ و مراحل تعویض آن را شرح داده ایم. با ما همراه باشید تا مشکل ماشین ظرفشویی خود را به درستی بر طرف کنید.

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

علائم خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

  • ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود.
  • نشت آب در صورت تخلیه نشدن آب دستگاه.
  • برنامه ظرفشویی سامسونگ در حین کار و به صورت ناگهانی متوقف می شود.
  • عمل تخلیه در ظرفشویی سامسونگ به درستی انجام نمی شود و ظرفشویی دچار نشتی آب می شود.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ 

تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ یا تعویض آن وابسته به شرایط خاصی است. بستگی دارد شدت ایراد و اختلال در این بخش از ماشین ظرفشویی چه قدر باشد. تعمیرکاران و تکنسین های واحد تعمیرات ظرفشویی سامسونگ به کمک مولتی متر این پمپ را بررسی  وچک می کنند. معمولا پمپ های تخلیه امکان تعمیر ندارند و باید تعویض شوند. به این امر بسیار مهم توجه کنید که هرگونه خطا در روند تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ آسیب های جدی وجبران ناپذیری به این دستگاه وارد می کند. به همین دلیل است که پیشنهاد  می کنیم  که حتما به یک مرکز تعمیراتی معتبر و مجهز مراجعه کنید.

تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

کاربرد پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

پمپ تخلیه ظرفشویی آب آلوده حاصل از شست و شوی ظروف را تخلیه کرده و به این ترتیب به دستگاه کمک می کند که عملکرد بهتری داشته باشد. اگر پمپ تخلیه کار نکند به هر دلیلی آب درون دستگاه خارج نمی شود. این پمپ به کمک یک پروانه آب را وارد شیلنگ تخلیه می کند و از مسیر مربوطه خارج می کند. تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ در رفع بسیاری از اختلالات تاثیر مستقیم و بسزایی دارد.

نحوه تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ به مهارت و تجربه نیاز دارد. لذا یادآوری می کنیم که هر کاربر عادی نمی تواند این مراحل را با موفقیت سپری کند. به همین جهت توصیه داریم که هرگز سرخود این کار را انجام ندهید، زیرا عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت و زمینه ساز مشکلات بیشتری خواهد شد. در ویدیوی زیر می توانید مراحل تعویض پمپ ظرفشویی را مشاهده کنید.

مراحل تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

  1. با استفاده از یک پیچ گوشتی پمپ را آزاد کنید.
  2. سپس پمپ جدید را جایگزین کرده و اتصالات آن را محکم کنید.
  3. در نهایت دستگاه را ببندید و آن را روشن کنید.
  4. دستگاه را از برق بکشید و مطمئن شوید که الکتریسیته ساکن در آن وجود ندارد.
  5. با استفاده از یک پیچ گوشتی، قاب های ماشین را باز کرده تا به قسمت موتور و پمپ دسترسی پیدا کنید.

در این آموزش ظاهرا حساسیت و پیچیدگی خاصی وجود ندارد، اما در واقع کار حساسی است که  داشتن تجربه لازم و کافی برای اجرای موفقیت آمیز است. در تعمیرگاه اصلی ظرفشویی سامسونگ با استفاده از تجهیزات پیشرفته و برخورداری از تخصص و مهارت بالا و به کمک مجموعه‌ای از لوازم و قطعات جانبی، تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ با بالاترین و بهترین کیفیت انجام می شود.

هزینه تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر هزینه تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ تاثیر گذار هستند و در ابتدا باید توسط همکاران ما در تیم تعمیرات ماشین ظرفشویی بررسی شده تا بر اساس نوع و میزان خرابی هزینه تعمیر آن را به کاربر اعلام کنند. البته در نظر داشته باشید اگر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ نیاز به تعویض داشته باشد قیمت تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ به مراتب بیشتر از تعمیر آن است.

نمایندگی سامسونگ IHC در ایران

یکی از مجموعه‌های فعال و پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات Samsung در ایران ، نمایندگی سامسونگ IHC در ایران است که همزمان با ورود محصولات سامسونگ به کشور، فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه برای این که موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خود شود، در طول سالهای اخیر تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص دو حوزه تعمیر و فروش گماشته است.

دارندگان کلیه دستگاههای سامسونگ در صورت نیاز به خرید یکی از تولیدات این برند و یا مواجهه با هر گونه اشکال در دستگاه مورد استفاده خود می توانند به نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار در ایران مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب ترین کارشناسان و تعمیرکاران این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هم در فروش تولیدات و هم در ارائه خدمات پس از فروش، گشته است.

4/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 3 =