جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون‌های سامسونگ روز به روز به نوآوری بیشتری مجهز می‌شوند به همین دلیل است که توانسته‌اند در میان سایر برندهای تلویزیون خودی نشان دهند. اوج دقت و ظرافت در طراحی تلویزیون‌های سامسونگ موجب شده است تا بیشتر از همیشه حس خلاقیت و نوآوری به کاربران این تلویزیون‌ها منتقل شود. البته در کنار طراحی بسیار زیبای تلویزیون‌های سامسونگ می‌توان به کیفیت ساخت بالای آن‌ها نیز اشاره کرد. اگر شما هم دوست دارید یک تلویزیون سامسونگ داشته باشید تا از ویژگی‌های خارق‌العاده آن بهره‌‌مند شوید، می‌توانید به نمایندگی تلویزیون سامسونگ  مراجعه کنید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران یک مرکز معتبر با خدمات فروش و پس از فروش ویژه است که علاوه‌بر فروش انواع مدل‌های تلویزیون سامسونگ به کاربران، خدمات تعمیر تخصصی تلویزیون‌های سامسونگ را نیز ارائه می‌دهد. بنابراین می‌توانید برای خرید هر کدام از مدل‌های این تلویزیون به نمایندگی فروش تلویزیون سامسونگ سری بزنید. علاوه‌بر این اگر تلویزیون سامسونگ شما با مشکل روبه‌رو شده است با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت ارائه خدمات تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ به آدرس مورد نظر شما مراجعه کنند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

نمایندگی فروش تلویزیون سامسونگ

اگر به دنبال فروشگاهی معتبر با خدمات پس از فروش ویژه هستید تا بتوانید تلویزیون سامسونگی که مدنظر دارید را خریداری کنید ما به شما نمایندگی فروش تلویزیون سامسونگ را معرفی می‌کنیم. نمایندگی فروش تلویزیون سامسونگ در تهران انواع مدل‌های تلویزیون سامسونگ از تلویزیون‌های 4K، 55NU7900 و 55NU7950 گرفته تا تلویزیون‌های FULL HD، 49N5880  و 55N6900 را به فروش می‌رساند. بنابراین می‌توانید در نمایندگی فروش تلویزیون سامسونگ هر نوع مدل از تلویزیون‌های سامسونگ را مشاهده کنید از این‌رو هیچ محدودیتی برای خرید تلویزیون سامسونگ نخواهید داشت.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ 

تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران، خدمات تعمیر هر یک از تلویزیون‌های سامسونگ را در محل ارائه می‌دهند. بنابراین اگر یکی از کاربران تلویزیون‌های سامسونگ هستید، می‌توانید با استفاده از خدمات ویژه تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

علاوه‌بر این بر نحوه تعمیرات کارشناسان نمایندگی سامسونگ نظارت داشته باشید. تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون سامسونگ با مهارت و تجربه بالایی که در زمینه تعمیرات تلویزیون دارند از پس برطرف کردن هر یک از مشکلات تلویزیون سامسونگ از مشکل روشن نشدن این تلویزیون گرفته تا مشکلات دیر روشن شدن، نمایش خطوط افقی و عمودی، پرش تصویر، کم نور شدن صفحه نمایش و … بربیایند.

خدمات نمایندگی تلویزیون سامسونگ 

رفع مشکل عدم نمایش تصویر در تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلات رایج در تلویزیون‌ها که بیشتر کاربران تلویزیون‌های سامسونگ با آن مواجه می‌شوند این است که تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران جهت برطرف کردن این مشکل سه احتمال شامل: خرابی بک لایت تلویزیون ، خرابی برد پاور تلویزیون و خرابی برد تیکان تلویزیون را در نظر می‌گیرند. سپس با عیب‌یابی دقیق هر یک از این قطعات، مشکل را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف می‌کنند.

بک لایت قطعه‌ای است که نور پس زمینه جهت نمایش تصاویر در تلویزیون را فراهم می‌کند. بک لایت‌ در تلویزیون‌های ال سی دی سامسونگ به دلیل پرس شدن لامپ‌ها قابل تعمیر نیست از این‌رو درصورت خرابی باید به طور کامل تعویض گردد. البته در تلویزیون‌های ال ای دی سامسونگ به راحتی با تعویض لامپ سوخته بر روی بک لایت می‌توان آن را تعمیر کرد.

گاهی اوقات نیز عدم نمایش تصویر در تلویزیون سامسونگ به دلیل خرابی برد پاور و برد تیکان تلویزیون است. درواقع ولتاژ مورد نیاز بک لایت تلویزیون از برد پاور آن تامین می‌شود و درصورتی که این قطعه خراب شده باشد امکان نمایش تصویر در تلویزیون وجود ندارد. وظیفه برد تیکان نیز رساندن تصویر به پنل تلویزیون است البته اکثر اوقات اگر تصویر به رنگ سرمه‌ای در تلویزیون سامسونگ نمایش داده شود، به این معناست که برد تیکان آن خراب شده است.

رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

زمانی که با خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ مواجه شدید یا اینکه تلویزیون اصلا روشن نشد باید احتمال خرابی مین برد آن را در نظر بگیرید. البته در برخی مواقع زمانی که دکمه پاور تلویزیون را می‌زنید، روشن می‌شود اما بر روی لوگو سامسونگ گیر می‌کند و به حالت استند بای می‌رود. این مورد نیز نشان‌دهنده خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ است.

مین برد تلویزیون از مهم‌ترین قطعات تلویزیون به حساب می‌آید چراکه ارتباط بین تمامی قطعات تلویزیون را فراهم کرده و وظایف و مسئولیت‌های هر بخش از تلویزیون را تعیین می‌کند، دقیقاً مانند مغز انسان. اگر تلویزیون سامسونگ شما نیز با چنین نشانه‌های مواجه شد، بهتر است با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز به محل مورد نظر اعزام شوند و خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ را به شما ارائه دهند.

رفع مشکل نمایش خطوط عمودی و افقی در تلویزیون سامسونگ

مشکل نمایش خطوط افقی و عمودی در تلویزیون سامسونگ نشان‌دهنده خرابی بک لایت این تلویزیون است. همانطور که اشاره کردیم بک لایت تلویزیون قطعه‌ای است که نور پس زمینه برای نمایش تصاویر در تلویزیون را به پنل آن منعکس می‌کند. درواقع به لطف بک لایت تلویزیون است که می‌توانیم تصاویر را در تلویزیون مشاهده کنیم.

خرابی این قطعه می‌تواند، مشکلات متعددی را مانند عدم نمایش تصویر و نمایش خطوط افقی و عمودی را در تلویزیون به وجود آورد. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران با عیب‌یابی دقیق بک لایت تلویزیون و تعمیر آن این مشکل را برطرف می‌کنند. بنابراین بهتر است تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ را به کارشناسان ماهر و باتجربه نمایندگی سامسونگ بسپارید.

رفع مشکل دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

ممکن است این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که پس از زدن دکمه پاور تلویزیون سامسونگ، چند دقیقه‌ای طول بکشد تا این تلویزیون روشن شود. درواقع تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ به خرابی برد تغذیه یا همان برد پاور تلویزیون سامسونگ اشاره دارد. اکثر اوقات تعمیرات برد پاور تلویزیون در این حالت امکان‌پذیر است.

به گونه‌ای که تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران با دقت برد پاور تلویزیون را مورد بررسی قرار می‌دهند و با پیدا کردن مشکل آن، پروسه تعمیرات را آغاز می‌کنند. درنهایت نیز جهت اطمینان از رفع مشکل دیر روشن شدن تلویزیون آن را بارها مورد تست و بررسی قرار می‌دهند.

نمایندگی مجاز سامسونگ IHC

نمایندگی مجاز سامسونگ بزرگترین و معتبرترین مرکز ارائه‌دهنده خدمات فروش، پس از فروش و تعمیرات تخصصی هر یک از محصولات سامسونگ می‌باشد. بنابراین می‌توانید با خرید هر یک از دستگاه‌های سامسونگ از نمایندگی مجاز سامسونگ از خدمات پس از فروش این مرکز شامل: آموزش استفاده از دستگاه مربوطه، پشتیبانی فنی و خدمات فنی برخوردار شوید.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =