جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

شکستگی ال سی دی تبلت سامسونگ یا دیگر برندها از بدترین موارد در شکستگی صفحه نمایش است. زیرا که رفع این شکستگی فقط با تعویض ال سی دی امکان پذیر است و این کار هم هزینه زیادی را به کاربر تحمیل می کند. در صورتی که صفحه نمایش تبلت شما نیز دچار شکستگی شده است بهتر است در مرحله اول نوع شکستگی پیش آمده را بررسی و مشخص کنید. زیرا تمامی شکستگی های پیش آمده در تبلت مربوط به ال سی دی نیست و گاهی ممکن است که این شکستگی مربوط به گلس تبلت باشد و به تاچ و ال سی دی سرایت نکرده باشد. در این صورت نیازی به تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ نخواهد بود و مشکل پیش آمده با تعویض گلس حل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

نکات مهم در تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

عوض کردن ال سی دی تبلت سامسونگ یک کار تخصصی و بسیار حساس است و انجام ان نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد چرا که هر گونه اشتباه حین تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ می تواند باعث آسیب دیدگی سایر قطعات این دستگاه شود.

برای مثال اگر فرد تعمیر کار قبل از عوض کردن ال سی دی تبلت سامسونگ فراموش کند که این دستگاه را خاموش کند یا اینکه کانکتور باتری را از تبلت جدا کند ، اسکنر اثر انگشت تبلت از کار خواهد افتاد.به همین دلیل سپردن تبلت به یک تعمیرکار حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر تمایل دارید که ال سی دی تبلت سامسونگ خود را تعویض کنید حتما به خاطر داشته باشید قبل از آن کانکتور باتری را جدا کرده و تبلت را خاموش کنید.

اگر میخوایی با نحوه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ آشنا بشی حتما یه سر به اینجا یزن به کارت میاد

زمان تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

همانطور که در بالاتر هم گفته شد هر شکستگی نمی تواند مربوط به ال سی دی تبلت سامسونگ و یا دیگر برندها باشد و ممکن است که بعد از بررسی تبلت متوجه شوید این شکستگی مربوط به گلس تبلت سامسونگ یا تاچ اسکرین است. به هر حال بهتر است قبل از اینکه تبلت خود را برای عوض کردن ال سی دی به تعمیرکار بسپارید از وی بابت نوع شکستگی سوال کرده و نشانه های که مربوط به شکستگی و تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ است را به تعمیرکار توضیح دهید. این نشانه ها عبارتند از:

  • برخی کاربران که ال سی دی تبلت انها دچار شکستگی شده است گزارش کرده اند که گاهی جوهر از دستگاه آنها تراوش کرده است.
  • وضعیت دیگری نیز در هنگام شکستگی و تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ وجود دارد که در این حالت امکان مشاهده تصاویر با ال سی دی خراب وجود دارد اما صفحه بسیار تاریک است.
  • از آنجایی که ال سی دی زیر گلس و تاچ قرار دارد ، اگر افتادن تبلت منجر به شکستن و خراب شدن ال سی دی و یا خراب شدن هم گلس و هم تاچ شود ، در هر حالت از آنجایی که ال سی دی شکسته است باید کل قطعات مربوط به تاچ و ال سی دی عوض شود.
  • زمانی که ال سی دی تبلت سامسونگ می شکند ، پنل صفحه نمایش لکه های تیره یا ترک های تارعنکبوتی یا هر دو را نمایش می دهد و ممکن است که دیگر کاربر نتواند چیزی را روی صفحه مشاهده کند.
  • همچنین اگر صفحه نمایش دارای خطوطی است و یا ظاهری شبیه ریخته شدن جوهر دارد پس به احتمال زیاد دچار شکستگی شده و باید اقدام به تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ کرد.

نکات مهم پس از تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

رعایت برخی نکات مهم پس از عوض کردن ال سی دی تبلت سامسونگ باعث می شود تا دارنده دستگاه از درستی تعمیرات اعمال شده بر روی تبلت مطمئن شود. بنابراین بعد از تحویل تبلت خود حتما موارد زیر را بررسی کنید:

  • پس از تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ خود حتما تمامی قسمت های تاچ دستگاه را چک نمایید.
  • یک تصویر تمام مشکی را در تبلت خود به نمایش بگذارید و دقت کنید که تمام صفحه یک دست مشکی باشد تا اگر پیکسلی سوخته بود ، متوجه شده و از تعمیرکننده مجدد درخواست تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ خود را کنید.
  • تبلت خود را در حالت روشن در دست بگیرید و به جهت افقی (چپ و راست) بچرخانید غ در حین این کار زاویه دید تبلت خود را بررسی کنید و به کیفیت تصویر دقت نمایید زیرا پنل های نامرغوب و ارزان قیمت در این حالت افت کیفیت خود را با تغییر رنگ تاچ و صفحه نمایش ، نشان می دهند.
5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =