تعمیر تبلت سامسونگ از خدمات تخصصی نمایندگی سامسونگ ihc است. این تعمیرات در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قابل بحث بوده و به دست تکنسین های باتجربه انجام می شود. تبلت، برخی از ویژگی های موبایل و لپ تاپ سامسونگ را با یکدیگر ادغام کرده و امکانات جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. کسانی که می خواهند یک لپ تاپ قابل حمل داشته باشند اما بتوانند از آن به عنوان تلفن همراه نیز استفاده کنند، قطعاً سراغ تبلت ها می روند.

سامسونگ از شرکت های مطرح در زمینه ساخت تبلت است که هر ساله مدل های جدیدی را روانه بازار می کند. در کنار آن، نمایندگی سامسونگ برای کاربران ایرانی که از تبلت های سامسونگ استفاده می کنند واحد تعمیرات تبلت را راه اندازی کرده تا با ارائه خدمات پس از فروش، نیازهای آنان را پس از خرید گوشی برطرف کند. اگر از دارندگان تبلت های سامسونگ هستید با ما همراه باشید تا خدمات ارائه شده در این مرکز را به شما معرفی کنیم.

 

تعمیر تبلت سامسونگ
Samsung Tablet Repair

 

خدمات تعمیر تبلت سامسونگ

 

همانطور که گفتیم، می توان تعمیر تبلت را در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری مورد بررسی قرار داد. تعمیرات نرم افزاری زمانی انجام می شوند که بخش هایی از نرم افزار دستگاه دچار مشکل و اختلال شده باشند. برای مثال اگر نسخه درایوهای تبلت شما قدیمی شوند مشکلاتی در اجرای برنامه پیش می آید. در این صورت با به روزرسانی سیستم مشکلات آن نیز بطرف می گردد. اما گاهی قطعات سخت افزاری تبلت به مشکل بر می خوردند که در این صورت نیاز خواهید داشت تعمیر تبلت سامسونگ را به دست متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ بسپارید. در این رابطه خدمات متنوعی ارائه می شود که برخی از آنها را در این مقاله شرح می دهیم.

 

تعمیر اسپیکر تبلت سامسونگ

 

اگر آهنگی را در تبلت خود پلی کرده اید اما صدای آن توسط دستگاه پخش نمی شود احتمالاً اسپیکر تبلت با مشکل مواجه شده است. با اینکه اسپیکر تنها بخشی است که از طریق آن صدای دستگاه پخش می شود اما یک جک یا سوکت نیز برای استفاده از اسپیکرهای جانبی در تبلت سامسونگ تعبیه شده است.

حال اگر از طریق این سوکت ها و اتصال اسپیکر جانبی بتوانید صدای تبلت را دریافت کنید اما از خود تبلت صدایی پخش نشود، قطعاً اسپیکر با نقص فنی مواجه شده و نیاز به تعمیر خواهد داشت. در تعمیر تبلت سامسونگ برای رفع مشکل اسپیکر ابتدا اتصالات آن به برد بررسی می شود. ممکن است پایه های اتصال اسپیکر از جا کنده شده باشند. در این صورت با اتصال مجدد بلندگو ایراد برطرف می گردد. اما گاهی نیز اسپیکر به طور کلی از کار می افتد که در این صورت باید تعویض شود.

 

تبلت سامسونگ
Samsung Tablet

 

تعمیر دوربین تبلت سامسونگ

 

تبلت همانند تلفن همراه دارای دوربین است. گاهی با وجود اجرا کردن برنامه مورد نظر، متوجه خواهید شد دوربین دستگاه کار نمی کند. این مشکل ممکن است به دلیل اختلالات نرم افزاری باشد. در این رابطه بروزرسانی سیستم، ریست کردن دستگاه و فلش کردن تبلت به حل مشکل کمک می کند. دلیل دومی که باعث کار نکردن دوربین می شود، خرابی دوربین است. ممکن است دوربین بر اثر کارکرد زیاد یا اختلالات برد با مشکل سخت افزاری مواجه شده باشد. در این شرایط با استفاده از تجهیزات مناسب، تعمیر دوربین تبلت سامسونگ یا تعویض آن انجام می گیرد.

 

نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ

 

نمایندگی تعمیر تبلت SAMSUNG با چندین شعبه در تهران و کرج آماده ارائه خدمات تخصصی به شما کاربران گرامی است. این مرکز با فراهم کردن پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و ترمیم تبلت، گزینش تعمیرکاران مجرب و استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، تعمیر تبلت را با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه انجام می دهد. این نمایندگی در تمامی ایام هفته آماده ارائه خدمات و بررسی درخواست های کاربران بوده و جهت رفاه حال آنان، امکان تعمیر تبلت در محل را نیز فراهم کرده است. برای دریافت خدمات مورد نیاز خود می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام نمایید.