جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

علت صدا دادن یخچال سامسونگ چیست؟

یکی از مشکلات کلافه‌کننده در یخچال‌ها، تولید صداهایی آزاردهنده است که کاربران را به شدت عذاب می‌دهند. مشکل صدا دادن لپ تاپ می‌تواند، دلایل متعددی داشته باشد که اگر تعمیرکار حرفه‌ای باشد با عیب‌یابی دقیق یخچال ، سریعاً منشأ این مشکل را تشخیص داده و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف می‌کند.

اگر از کاربران یخچال سامسونگ هستید و با این مشکل روبه‌رو شده‌اید برای اینکه تعمیرات این دستگاه را با خیال راحت به یک تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید به شما پیشنهاد می‌کنیم با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید. تکنسین‌های نمایندگی رسمی سامسونگ با عیب‌یابی دقیق، علت صدا دادن یخچال سامسونگ را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ مشکل آن را برطرف می‌کنند. اگر دوست دارید بدانید چرا یخچال سامسونگ صدا می‌دهد؟ ادامه این مطلب را دنبال کنید.

صدا دادن یخچال سامسونگ

بررسی علت صدا دادن یخچال سامسونگ

موتور فن اواپراتور خراب شده است

رایج‌ترین علت صدا دادن یخچال سامسونگ، خرابی موتور فن اواپراتور آن است. فن اواپراتور درون بخش فریزر قرار گرفته است و زمانی که کمپرسور کار می‌کند، هوا را از کویل‌های اواپراتور می‌کشد. اگر خرابی موتور فن اواپراتور دلیل صدا دادن یخچال سامسونگ باشد، باید صدا را از بخش فریزر بشنوید چراکه فن اواپراتور در قسمت فریزر قرار گرفته است.

برای اینکه از خرابی موتور فن اواپراتور مطمئن شوید بهتر است برق یخچال را قطع کنید و قسمت فریزر را خالی کنید تا به کاور فن اواپراتور دسترسی پیدا کنید و بتوانید آن را بیرون بکشید. درصورتی که در این قسمت یخی مشاهده کردید، لازم است بدانید که سیستم دیفراست به مشکل خورده است. سیستم دیفراست، سیستمی است که از برفک زدن یخچال جلوگیری می‌کند.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد : 7 ترفند برای افزایش عمر یخچال

پره‌های فن اواپراتور شکسته‌اند

از دیگر مواردی که می‌تواند علت صدا دادن یخچال سامسونگ باشد، شکستگی پره‌های فن اواپراتور است. درصورتی که چنین مشکلی، علت صدا دادن یخچال فریزر سامسونگ باشد، باید موتور فن اواپراتور به طور کامل تعویض گردد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ درصورت صدا دادن یخچال سامسونگ، به صورت دقیق این دستگاه را مورد عیب‌یابی قرار می‌دهند تا اگر مشکل از شکستگی پره‌های فن اواپراتور بود آن را به صورت کامل تعویض کنند.

موتور فن کندانسور خراب شده است

موتور فن کندانسور مانع از تولید برفک در یخچال می‌شود. موتور فن کندانسور در نزدیکی کمپرسور در زیر یخچال قرار گرفته است. نحوه عملکرد موتور فن کندانسور به این شکل است که هوا را بین کویل‌های کندانسور به چرخش درمی‌آورد تا گرما به شکل موثرتری گرفته شده و آبی که از عملکرد سیستم دیفراست یا ضد برفک در سینی جمع شده است بخار شود.

درصورتی که موتور فن کندانسور خراب شده باشد، یخچال صداهای آزاردهنده‌ای از خود تولید می‌کند. تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی رسمی سامسونگ، درصورتی که علت صدا دادن یخچال سامسونگ خرابی موتور فن کندانسور باشد آن را به صورت تخصصی تعمیر می‌کنند.

پایه‌های موتور فن اواپراتور معیوب شده‌اند

آخرین علت صدا دادن یخچال سامسونگ، شکستگی پایه‌های موتور فن اواپراتور می‌باشد. درواقع پایه‌های موتور فن اواپراتور برای جدا کردن موتور فن اواپراتور از براکت‌ها، طراحی شده‌اند تا نویز را تا حداقل ممکن کاهش دهند. درصورتی که این پایه‌ها دچار شکستگی یا پوسیدگی شده باشند، صدا و لرزش زیادی از یخچال تولید می‌شود. تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ، پایه‌های نگهدارنده موتور فن اواپراتور را بررسی می‌کنند و درصورتی که مشکل صدا دادن یخچال از پارگی یا پوسیدگی آن‌ها باشد، این پایه‌ها را تعویض می‌کنند.

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

یکی از مهم‌ترین خدماتی که نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ به کاربران ارائه می‌دهد، تعمیر یخچال سامسونگ در منزل است. با این وجود می‌توانید هرگونه مشکلی که برای یخچال شما به وجود آمد با نمایندگی یخچال سامسونگ تماس بگیرید. تکنسین‌های متخصص این مرکز پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام شده و  با عیب‌یابی دقیق، پروسه تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ را آغاز می‌کنند. درنهایت برای اطمینان از رفع مشکل یخچال سامسونگ، این دستگاه را طی مراحل متعددی مورد تست و بررسی قرار می‌دهند.

این مطلب نیز می تواند مفید باشد : تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

عیب‌یابی موشکافانه، تعمیرات تخصصی، تست و بررسی دقیق دستگاه، سرعت و کیفیت بالا همه از ویژگی‌های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ هستند. علاوه‌بر تمامی این موارد نمایندگی سامسونگ از نیروهای مجرب و خبره‌ای برخوردار است که با تمامی مشکلات یخچال‌های سامسونگ و تکنیک‌های تخصصی جهت برطرف کردن آن‌ها آشنایی دارند. با این وجود می‌توانند با سرعت و کیفیت بالایی پروسه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های یخچال سامسونگ را انجام دهند. بنابراین می‌توانید تعمیرات یخچال سامسونگ را با خیال راحت به نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ بسپارید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 14 =