اشتراک گذاری

نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ

یکی از رایج ترین روش­ها برای نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ استفاده از برنامه فروشگاه سامسونگ Samsung store است. این برنامه روی تمامی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ وجود دارد. برای استفاده از این برنامه باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

_ برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ به اینترنت متصل شوید. برای این منظور با انتخاب دکمه Home در وسط ریموت کنترل وارد گزینه Setting شده و از آنجا وارد بخش General ­شوید.

انتخاب گزینه NetWork

_ حال باید گزینه NetWork را انتخاب کنید. سپس باید روی گزینه Open Setting Network و گزینه اتصال از طریق بی سیم به ترتیب کلیک کنید. اکنون تلویزیون، یکسری شبکه اینترنت در اطراف خود را به صورت خودکار پیدا می­کند. در نهایت گزینه موردنظر خود را انتخاب کرده و به اینترنت وصل شوید.

_ اکنون برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ باید حساب کاربری سامسونگ بسازید. برای این منظور با استفاده از کنترل تلویزیون، مرورگر موجود در تلویزیون را باز کرده و سایت رسمی سامسونگ را جستجو کنید. پس از ورود به این سایت، گزینه Sign up را انتخاب کنید.

_ صفحه‌ای شامل نام کاربری، ایمیل، رمز ورود و… باز می‌شود. پس از پر کردن این بخش‌ها روی گزینه Next کلیک کنید. سرانجام ایمیلی حاوی لینک تأیید ثبت‌نام برایتان ارسال می‌شود. با کلیک روی این لینک احراز هویت شما کامل و حساب کاربریتان ساخته می­شود.

_ حال برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ وارد برنامه Samsung store شوید. سپس روی گزینه Apps در قسمت منو کلیک کنید.

_ صفحه‌ای با عنوان My apps باز می‌شود که شامل فهرستی از برنامه‌ها است. در این صفحه دسته‌بندی‌های مختلف برنامه‌های موجود در ردیف سرگرمی، اجتماعی، محبوب ترین‌ها و موارد مشابه را می‌توانید ببینید. بعلاوه امکان جستجوی نام نرم افزار دلخواه در این برنامه وجود دارد.

صفحه‌ای با عنوان My apps

_ پس از یافتن و انتخاب برنامه مورد نظر خود، صفحه‌ای شامل اطلاعات نصب نرم افزار و نحوه عملکرد برنامه را مشاهده خواهید کرد.

_ اکنون برای نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ پس از اطمینان از انتخاب برنامه روی گزینه Install کلیک کنید.

انتخاب گزینه Install

_ پس از پایان پروسه نصب برنامه، سوالی مبنی بر تمایل شما برای اجرای برنامه ظاهر می‌شود. اگر قصد اجرای اپلیکیشن را ندارید، کافی است منو را ترک کرده و بعداً در My Apps برنامه را اجرا کنید.

 برای این که بتونی به سادگی کانال های تلویزیونت رو مرتب کنی به مقاله مرتب سازی کانال تلویزیون سامسونگ مراجعه کن!

آموزش نصب بازی در تلویزیون سامسونگ

امکان نصب بازی از دیگر قابلیت‌های نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ است. برای انجام این کار باید مراحل زیر را طی کنید:

 • برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ ابتدا تلویزیون خود را به اینترنت متصل نمایید.
 • اکنون گزینه Power روی نمایشگر را انتخاب کنید.
 • حال در منوی اصلی آیتم Smart Hub را جستجو کنید. به کمک ریموت کنترل گزینه APPS را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه APPS
 • سپس در پنجره باز شده پیش رویتان به دنبال آیتم Samsung Apps بگردید.
 • همه­ برنامه‌های موجود برای نصب در تلویزیون سامسونگ در این قسمت قابل مشاهده هستند. لذا با انتخاب آیکون شبیه دسته کنسول بازی، بازی­های موجود قابل رویت می­باشند.

نکاتی در مورد نصب بازی در تلویزیون سامسونگ

لازم به ذکر است که بعضی از این بازی­ها رایگان است. اما اگر شما به دنبال بازی پرمیوم می­گردید، باید برای نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ به قسمت Screen مراجعه کرده و از منوی Smart Hub گزینه‌ی On Screen را پیدا و باز کنید. اکنون گزینه‌ای برای دانلود بازی فعال می گردد که با زدن دکمه Enter دانلود آغاز می­شود.

بعد از اتمام دانلود بازی با انجام مراحل نصب آن، می‌توانید این بازی را اجرا کرده یا در صورت عدم تمایل با انتخاب گزینه Close آن را بسته و بعدا اجرا نمایید. بدین ترتیب نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ به درستی صورت می­گیرد.

نصب برنامه جدید در تلویزیون سامسونگ

گاه پیش می آید هنگام نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ شما به دنبال برنامه­ای می­گردید که در منو پیشنهادی و یا حتی با سرچ کردن پیدا نمی­شود. در این صورت راه دیگری برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ وجود دارد. مراحل نصب برنامه در چنین شرایطی به صورت زیر می­باشد.

_ وارد بخش Setting شده و گزینه General را انتخاب کنید.

 

_ حال روی آیتم Reset Setup کلیک کنید. از آنجایی که منو در برخی مدل­های مختلف تلویزیون سامسونگ با یکدیگر متفاوت می باشد، ممکن است این گزینه برای تلویزیون شما مخفی باشد. در چنین شرایطی برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ باید Reset Factory را انتخاب کنید، تا تلویزیون به تنظیمات کارخانه برگردد.

انتخاب گزینه Reset

_ سپس برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ به قسمت License Agreement به منظور پذیرش شرایط شرکت سامسونگ وارد می­شوید. اکنون باید گزینه های Volume up و mute و channel up و mute را به ترتیب بیان شده از راست به چپ انتخاب کنید. 

_ سرانجام منویی برای شما باز می­شود که نام کشورها را نمایش می­دهد. اما شما باید گزینه­ United States را برگزینید. البته در این روش شما نمی­توانید برنامه های ایرانی را نصب نمایید. زیرا همه برنامه ها بر اساس منطقه جغرافیایی دسته بندی شده­ اند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ تو به ما بسپار!

نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ با اپلیکیشن Smart Hub

با فرض نصب اپلیکیشن Smart Hub روی تلویزیون، می توانید برای نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ از روش زیر استفاده کنید.

 • تلویزیون را به اینترنت متصل کنید.
 • برای دسترسی به هاب هوشمند، دکمه هوم روی ریموت کنترل را فشار دهید.
 • حال برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ به کمک فلش‌های کوچک به سمت چپ حرکت کرده و منوی برنامه‌ها را انتخاب کنید.
 • گزینه تنظیمات در بالای برنامه Apps را انتخاب کنید.
 • در منوی نوار برنامه‌ای را که می‌خواهید اضافه کنید، انتخاب نمایید.
 • از منوی کشویی گزینه Add to Home را برگزینید. این برنامه به طور خودکار به منوی نوار اصلی اضافه می‌شود.

آموزش نصب برنامه فیلیمو در تلویزیون سامسونگ

هنگام صحبت از نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ نمی­توان از نصب فیلیمو در تلویزیون چشم پوشی کرد. لذا ما نحوه نصب این برنامه را به شما آموزش می­دهیم.

 • ابتدا تلویزیون را به اینترنت متصل کنید. اگر تلویزیون شما هوشمند نیست، باید یک اندروید باکس تهیه کنید. به کمک این دستگاه تلویزیون معمولی شما به تلویزیونی هوشمند تبدیل می­شود.
 • اکنون برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ اپلیکیشن کافه بازار را باز کرده و برنامه فیلیمو را نصب کنید. اگر این اپلیکیشن را ندارید، باید برنامه فیلیمو را از مرورگر تلویزیون جستجو و دانلود کنید.

روش دیگر برای دانلود و نصب این برنامه مراجعه به سایت فیلیمو به آدرس tv.filimo.com و جستجو نسخه ویژه این برنامه برای تلویزیون می­باشد. حال اگر نتوانستید عملیات نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ را انجام دهید، با دسترسی به مرورگر تلویزیون وارد وبسایت فیلیمو شوید. بدین ترتیب بدون نصب اپلیکیشن می­توانید فیلم­ها و برنامه های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تماشا کنید. این روش برای برنامه­ های نماوا و تلوبیون نیز قابل اجرا است.

4/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =