جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چرا لباسشویی سامسونگ خشک نمی کند؟

خشک کن یکی از مهم ترین بخش های تعبیه شده در هر لباسشویی می باشد. ماشین های لباسشویی فارغ از نوع و برند سازنده ی خود، دستگاه های پرمصرفی هستند که ممکن است در صورت تداوم استفاده دچار اختلالات ساختاری متفاوتی گردند. لباسشویی های کمپانی مطرح سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ممکن است براساس دلایل متعددی دچار خرابی شوند. به طور کلی خشک نکردن لباسشویی سامسونگ مشکل رایجیست که با تحویل لباس های شسته شده ی کاملا خیس پدیدار می شود.

در چنین شرایطی یاری گرفتن از تعمیرکاران مجرب مراکز تعمیراتی معتبر حائز اهمیت است. نمایندگی سامسونگ در تهران ، کرج، مشهد و سایز استان های  کشور همواره آماده ی خدمت رسانی در راستای رفع اختلالات مرتبط با خشک نکردن ماشین لباسشویی Samsung است. در این میان آشنایی با دلایل پیدایش مشکل خشک نکردن لباسشویی سامسونگ و راهکارهای ابتدایی رفع آن نیز خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید تا در این مقاله به شرح اجمالی عمده ترین علل بروز این مشکل بپردازیم.ل

خشک نکردن لباسشویی سامسونگ

دلایل پیدایش مشکل خشک نکردن لباسشویی سامسونگ

رایج ترین دلایل بروز معضل خشک نکردن لباسشویی سامسونگ عبارتند از :
  • خرابی المنت هیترماشین لباسشویی
  • از کارافتادگی ترموستات لباسشویی
  • اختلالات فیلترهای ماشین لباسشویی
  • اشکال در پمپ تخلیه ی لباسشویی
  • خرابی برد دستگاه لباسشویی
  • تداخلات داخلی موتور لباسشویی
  • از کار افتادن کلید فعال‌کننده خشک‌کن
  • عدم رعایت ظرفیت سطل لباس لباسشویی توسط کاربر

راهکارهای رفع مشکل خشک نکردن لباسشویی سامسونگ

گاهی می توان اختلالات مرتبط با خشک نکردن لباسشویی سامسونگ را با چند راهکار ساده مرتفع ساخت. اما دقت داشته باشید در صورت تداوم مشکل جدا از انجام هرگونه دستکاری و امور تعمیراتی ناشیانه بپرهیزید و بازیابی دستگاه لباسشویی را به دست کارشناسان این حوزه بسپارید. لازم به ذکر است که نمایندگی لباسشویی سامسونگ با استفاده از دانش به روز کارشناسان خود و به کارگیری تجهیزات فنی مدرن، کلیه ی اختلالات ساختاری خشک کن لباسشویی های سامسونگ را در مدت زمان کوتاهی مرتفع می سازد.

1. ریست کردن ماشین لباسشویی

در بیشتر مواقع با یک ریست ساده، مشکل خشک‌کن ماشین لباسشویی حل می‌شود. از آنجایی که نحوه ریست کردن در مدل‌ها و برندهای گوناگون فرآیند متفاوتی دارد، پیشنهاد می‌شود از طریق دفترچه راهنمای دستگاه یا اطلاعات درج شده در وب سایت رسمی شرکت سازنده ی لباسشویی، نحوه ریست لباسشویی مورد نظر را بیابید.

2. کنترل میزان پر شدن سطل لباسشویی

بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی از خشک شدن لباس‌ها جلوگیری می‌کند. برای جلوگیری از بروز مشکل خشک نکردن لباسشویی سامسونگ، دستگاه را بیش از سه چهارم مخزن، پر نکرده و با افزایش دفعات شست و شو باعث شکل گیری کارایی صحیح خشک کن شوید.

3. تنظیم برنامه ی شست و شوی لباسشویی

دقت داشته باشید که برنامه ی انتخابی برای شستن لباس ها امر بسیار مهمی است که باید متناسب با جنس و مقدار لباس ها پدید آید. تعداد دور چرخش و دمای آب را متناسب با جنس پارچه ی البسه ی خود انتخاب نمایید و به راحتی معضل خشک نکردن لباسشویی سامسونگ را از میان ببرید.

4. بررسی شلنگ تخلیه ی آب ماشین لباسشویی

دستگاه را به جلو بکشید و سلامت شلنگ تخلیه ای را که در پشت لباسشویی قرار دارد را بررسی کنید تا هیچ انسداد و یا فرسودگی خاصی نداشته باشد. اگر شلنگ درست قرار نگرفته و یا مسدود شده باشد، روند خشک کردن لباس در ماشین لباسشویی دچار اختلال می گردد.

اینو بخون حتما به کارت میاد : جرمگیری ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ به یاری دارندگان لباسشویی های مدرن سامسونگ شتافته و کلیه ی اختلالات ساختاری این دستگاه های پر استفاده را در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع می سازد. خدمات تخصصی این مرکز دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و انواع لباسشویی های مختلف کمپانی مطرح سامسونگ را در بر می گیرد. خاطرنشان می نماییم که توجه به پارامترهای استاندارد و به کارگیری فناوری های روز دنیا در نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ موجب بازیابی همه جانبه ی لباسشویی های معیوب بدون افت کیفیت اولیه ی سیستم می گردد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =