جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

رفع مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ

یکی از قابلیت های اصلی بسیاری از تلویزیون های امروزی برند محبوب سامسونگ، وای فای است. با استفاده از مرورگر تلویزیون های هوشمند سامسونگ می توانید خیلی ساده به اینترنت دسترسی داشته باشید. معمولا مشکل خاصی برای راه اندازی وای فای تلویزیون های سامسونگ وجود ندارد. اما گاهی کاربران از وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ شکایت می کنند. خوشبختانه به راحتی این مشکل را می توان برطرف کرد. با استفاده از نکات کلیدی موجود در مقاله ی پیشرو طی مدت زمان کوتاهی مشکل کار نکردن وای فای تلویزیون Samsung از بین می رود.

رفع مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ

راهکارهای رفع مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ

1. بررسی وضعیت مودم مورد استفاده

پاولین راه برای رفع مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ، بررسی وضعیت مودم مورد استفاده است. قطعی اینترنت به دلیل تداخلات ناگهانی درون مودم امری طبیعی است. کافی است یک بار مودم را خاموش و روشن کنید تا ایراد کار نکردن وای فای تلویزیون Samsung در عرض چند دقیقه از بین برود. همان طور که می دانید خاموش و روشن کردن مودم باعث بازگشت امواج اینترنت به آن خواهد شد.

 

اینو بخون حتما به کارت میاد : نمایش ندادن زیر نویس فیلم ها در تلویزیون

2. بررسی تنظیمات شبکه ای اینترنت

در برخی از مواقع مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ، ریشه در تنظیمات نادرست شبکه ی اینترنت دارد. با اپراتور خط اینترنت مصرفی تماس بگیرید و وضعیت شبکه را چک کنید. مسلما در این میان اتمام بسته ی ترافیکی نیز به قطعی وای فای ختم خواهد شد.

3. تنظیم دوباره ی تاریخ روز در تلویزیون

اگر از وضعیت اینترنت مودم مورد استفاده مطمئن هستید؛ به تنظیمات تلویزیون بروید و تاریخ روز را چک کنید. ممکن است عدم هماهنگی ساعت و روز در تقویم تلویزیون باعث کار نکردن ای فای تلویزیون Samsung شده باشد. این بهم ریختگی ساده ترین دلیل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ است؛ معمولا کاربران عادی توجهی به آن ندارند.

4. جداسازی لوازم جانبی تلویزیون

راهکار ساده ی دیگری که برای مبارزه با مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ وجود دارد، جداسازی لوازم جانبی و فلش و هاردهای متصل به پورت ها و درگاه های تلویزیون است. فراموش نکنید که اتصال فلش ویروسی به تلویزیون در عرض مدت زمان کوتاهی باعث ویروسی شدن تلویزیون و خرابی دستگاه و ظهور ارورها و اختلالات متعدد می شود.

این آموزش حتما به کارت میاد : مرتب سازی کانال تلویزیون سامسونگ

5. آپدیت سیستم عامل تلویزیون

به عنوان راهکار آخر رفع مشکل کار نکردن وای فای تلویزیون Samsung، سیستم عامل دستگاه را آپدیت کنید. پس از مدتی ظهور باگ های مختلف در سیستم عامل تلویزیون رود از تصور نیست. می توانید از نسخه های دانلود شده ی موجود در فلش ها و هارد دیسک های اکسترنال بهره بگیرید و معضل وصل نشدن وای فای تلویزیون سامسونگ را نابود سازید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 10 =