جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نکات مربوط به تعمیر موبایل S7 سامسونگ

گوشی های متنوع برند سامسونگ هر یک طرفداران مخصوص به خود را دارد. یکی از مدل های مورد پسند مشتریان برند سامسونگ، گوشی سامسونگ S7 است. این مدل یکی از موفق ترین گوشی های این برند است که به خوبی توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند. اما با وجود کیفیت بالای این مدل، برخی مشکلات نیز در این گوشی ها مشاهده شده و در کنار این مشکلات، در برخی زمینه ها بیشترین میزان تقاضا برای تعمیر موبایل S7 سامسونگ وجود دارد.

با وجودی که برای تعمیرات تخصصی این گوشی ها باید حتما به مرکز تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ مراجعه شود، اما به هر حال بهتر است به عنوان کاربر این دستگاه از برخی مشکلات رایجی که گوشی های S7 سامسونگ دارند، مطلع شوید. در ادامه به بررسی گزینه های تعمیراتی این مدل می پردازیم.

تعمیر موبایل S7 سامسونگ

انواع خدمات

زمانی که گوشی های مدل S7 برند سامسونگ دچار مشکل می شوند، در قدم اول باید برای تعمیر موبایل S7 سامسونگ به یک مرکز تخصصی مراجعه کرد تا کار عیب یابی این گوشی به دقت انجام شود. سپس بر اساس نوع مشکل، کار تعمیر گوشی S7 سامسونگ مورد نظر انجام می شود. انواع فرایند های تعمیراتی این گوشی شامل موارد زیر می شود:

  • تعمیرات نرم افزاری گوشی S7 سامسونگ، شامل فلش کردن دستگاه، ریست فکتوری کردن، آپدیت کردن نرم افزار ها و …
  • تعمیر باتری، سوکت شارژ موبایل سامسونگ، تعویض باتری و رفع سایر مشکلات مربوط به شارژدهی دستگاه
  • تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ از جمله تعویض گلس
  • تعمیر برد گوشی سامسونگ
  • تعمیر و بازیابی هارد گوشی یا تعویض آن
  • تعمیرات دوربین گوشی S7 سامسونگ

در ادامه برخی از گزینه های اصلی تعمیر گوشی اس 7 سامسونگ را بررسی می کنیم و در ادامه نیز به بررسی برخی از رایج ترین مشکلات این مدل می پردازیم.

تعمیر برد گوشی سامسونگ S7

مادربرد یک قطعه اصلی و بسیار حیاتی در گوشی های هوشمند است که متاسفانه در اثر عوامل متعددی ممکن است دچار مشکل شود. این مورد یکی از موارد رایجی است که کاربران گوشی های S7 را برای تعمیر موبایل S7 سامسونگ به مراکز تعمیراتی می کشاند. عواملی مانند نوسانات برقی، استفاده از شارژر های غیر اصلی، استفاده از برنامه های نامناسب روی دستگاه و … می تواند موجب آسیب رساندن به برد شود. برای تعمیر گوشی اس 7 سامسونگ در صورت خرابی برد، گزینه های زیر ممکن است در دستور کار قرار بگیرد:

  • تعمیر و تعویض خازن ها، دیود ها، ترانزیستور ها، مدار ها و آی سی های متصل به برد
  • تعمیر و تعویض سوکت های متصل به برد مانند سوکت CPU
  • تعمیر و تعویض کامل برد گوشی در صورت سوختن برد موبایل سامسونگ S7

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ S7

طیف مشکلاتی که برای ال سی دی گوشی های S7 سامسونگ به وجود می آید نیز بسیار متنوع است. این مورد نیز یکی از موارد رایج در خصوص تعمیر موبایل S7 سامسونگ است. مشکلاتی از قبیل شکستگی گلس، شکستن ال سی دی، به هم ریختن تصویر، لکه دار شدن یا خط افتادن روی نمایشگر، پارگی فلت ال سی دی و از کار افتادن پنل تاچ گوشی از عمده مواردی است که به موجب آن کاربران گوشی S7 برای تعمیر به مراکز تعمیرات تخصصی مراجعه می کنند.

وارد شدن ضربه به نمایشگر دستگاه، نوسانات برقی، ورود آب به گوشی و به هم خوردن تنظیمات نرم افزاری گوشی از جمله مواردی است که می تواند موجب آسیب رسیدن به ال سی دی گوشی S7 شوند. در نهایت خدمات تعمیراتی از تعویض گلس تا تعمیر تاچ موبایل سامسونگ و تعمیر و تعویض ال سی دی از جمله کار هایی است که برای رفع مشکلات ایجاد شده در پنل نمایشگر گوشی S7 سامسونگ انجام می شود.

مشکلات رایج گوشی S7 سامسونگ

در کنار گزینه هایی که نیاز به تعمیر موبایل S7 سامسونگ را  به وجود می آورد، برخی مشکلات به صورت اختصاصی بیشتر در گوشی های این مدل مشاهده می شوند. این مشکلات می توانند عملکرد نرمال دستگاه را زیر سوال برده و کاربر را به دردسر بیاندازند.

برخی اوقات مشکلات به سادگی رفع می شوند و برخی مواقع نیز به تعمیرات حرفه ای تر نیاز است. مواردی مانند مشکلات باتری و شارژ دستگاه، مشکلات صفحه نمایش گوشی، ایراد های ایجاد شده در دکمه هوم گوشی، مشکل آب خوردگی گوشی S7 سامسونگ، هنگ کردن مدام گوشی، بروز مشکل در اسپیکر موبایل سامسونگ S7 و …. از عمده مشکلاتی است که در این دستگاه ها مشاهده می شود.

مشکل شارژ و باتری موبایل S7 سامسونگ

یکی از گزینه های رایج این دستگاه ها، بروز مشکل در شارژ و باتری آن ها است. گاهی اوقات مشکل ایجاد شده مربوط به شارژ دستگاه است. خرابی سوکت شارژ یا مدار شارژ از جمله رایج ترین مواردی است که می تواند موجب بروز مشکل شارژ دهی و باتری در گوشی S7 سامسونگ شود. در نتیجه با تعمیر مدار شارژ گوشی، تعمیر سوکت شارژ یا تعویض شارژر و کابل شارژ می توان این مشکل را برطرف کرد.

در مواردی نیز مشکل شارژ گوشی S7 سامسونگ مربوط به باتری آن است. با تعمیر یا تعویض باتری سامسونگ S7 مشکلات این دستگاه برطرف می شود. همچنین تعمیرات نرم افزاری نیز می تواند یک راه حل برای رفع مشکل شارژ و باتری این دستگاه باشد و به عنوان یک راه حل برای تعمیر موبایل S7 سامسونگ در نظر گرفته شود.

رفع مشکلات نمایشگر گوشی S7 سامسونگ

پیش از این به تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، به عنوان یک گزینه رایج تعمیر موبایل S7 سامسونگ اشاره شد. علاوه بر این، برخی موارد به عنوان مشکل رایج نمایشگر های این مدل در بین کاربران گزارش شده است. اختلاف رنگی که در نمایشگر این گوشی ها مشاهده می شود، یکی از این موارد است که به موجب آن برخی بخش ها رنگ تیره تری دارد و برخی دیگر رنگ روشن تر. سیاه شدن نمایشگر به صورت ناگهانی نیز از دیگر مشکلات رایج این دستگاه ها است.

به هر حال برای رفع مشکلات مشاهده شده در صفحه نمایش دستگاه، راه حل هایی نظیر ریستارت کردن، تنظیم نور و رنگ نمایشگر، تنظیمات نرم افزاری و حذف بدافزار ها و مواردی از این دست توصیه می شود. در نهایت نیز شاید برای رفع مشکلات ایجاد شده در صفحه نمایش، به تعمیر گوشی S7 سامسونگ مورد نظر نیاز باشد.

رفع مشکل پیغام خطای وجود رطوبت در گوشی S7 سامسونگ

یکی دیگر از موارد مشاهده شده در گوشی های مدل S7 سامسونگ، اروری مبتنی بر وجود رطوبت درون دستگاه است. این ارور با پیغامی تحت عنوان Moisture Detected Error نمایش داده می شود و به شما می گوید که درون گوشی مورد نظر رطوبت وجود دارد که منجر به فعال شدن حسگر رطوبت دستگاه شده است. در قدم اول برای رفع این مشکل، باید دستگاه را خاموش کرده و تمامی بخش های مهم آن، اعم از باتری و کارت حافظه و سیم کارت را جدا کرد.

داخل دستگاه را با یک دستمال حوله ای بدون پرز و تمیز خشک کرده و کنار بگذارید. به هیچ عنوان دستگاه را روشن نکنید. در ادامه برای رفع مشکل و تعمیر موبایل S7 سامسونگ مورد نظر، گوشی آب خورده را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =