جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

کمپرسور کولر گازی سامسونگ

کولر گازی دستگاه پرمصرفی می باشد که ممکن است ساعات زیادی از فصل تابستان را روشن باشد. بنابراین احتمال خرابی قطعات آن بالاست. در این میان خرابی کمپرسور از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چراکه کمپرسور یا همان موتور کولر گازی در واقع قلب تپنده ی کولر گازی می باشد. در صورت خرابی کمپرسور، دستگاه عملاً بدل به ابزاری بی‌مصرف خواهد شد و توانایی ارائه ی سرویس را نخواهد داشت. توصیه می‌شود در صورت بروز خرابی کمپرسور کولرگازی سامسونگ، بلافاصله با کارشناسان یکی از مراکز معتبر تعمیراتی در حوزه ترمیم و تعمیر کولرگازی تماس بگیرید.

در این راستا نمایندگی رسمی سامسونگ مرکز فوق تخصصی و مجازی است که همواره آماده ی خدمت رسانی بوده و کلیه ی اختلالات مرتبط با کمپرسور کولر گازی سامسونگ را در سطح کیفی بالایی برطرف می سازد. در این مقاله برآنیم تا شما را با کمپرسور کولر گازی سامسونگ و شیوه ی عیب یابی و تعمیر اختلالات آن آشنا سازیم.

کمپرسور کولر گازی سامسونگ

نشانه های خرابی کمپرسور کولر گازی سامسونگ

خرابی کمپرسور کولر گازی سامسونگ با نمایش علائمی نمایان می شود که عبارتند از :

پریدن فیوز

گاهی ممکن است با هر بار روشن کردن کولر گازی و آغاز کار کمپرسور کولر گازی سامسونگ شاهد پریدن فیوز باشید. در چنین شرایطی احتمال ناکارآمدی کمپرسور کولر گازی وجود دارد.

عدم تولید سرمایش کافی

اگر با وجود حد استاندارد و مناسب گاز مصرفی در کولرگازی، دستگاه قادر به تولید سرمای کافی نیست، احتمالا اختلالی در موتور پدید آمده است.

روشن نشدن فن بیرونی و کار نکردن کمپرسور

در صورتی که فن بیرونی دستگاه، یعنی فن یونیت خارجی اسپلیت روشن شود؛ اما کمپرسور کولر گازی سامسونگ فعال نگردد، نیاز به تعمیرات تخصصی کمپرسور امری ضروریست.

تعمیر کمپرسور کولر گازی سامسونگ

کمپرسور کولر گازی سامسونگ در سه نوع متفاوت تولید می‌شود که عبارت است از: کمپرسور پیستونی (Reciprocating)، کمپرسور روتاری (Rotary)، کمپرسور اسکرال (Scroll). به کارگیری هر یک از این مدل های کمپرسور کولرگازی سامسونگ، بسته به شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف صورت گرفته و با توجه به این فاکتور تفاوت می یابد. کمپرسور پیستونی در نواحی گرم و کمپرسور روتاری معمولا در مناطق سردسیر استفاده می شوند.

کمپرسور های اسکرول نیز سیستم خنک کننده ی قدرتمندی دارند که از دو جز حلزونی متغیر و ثابت تشکیل شده اند. این کمپرسورها صدا و مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به دو مدل قبلی دارند. برای تعمیر کمپرسور کولرگازی سامسونگ باید اجزایی نظیر سیلندر، تیغه ها، لوله های کمپرسور و به طور کلی اجزای داخلی و کوچک کمپرسور بررسی شود. ممکن است نا کارآمدی یکی از این اجزا سبب عملکرد نامناسب کمپرسور کولر شده باشد. کارشناسان نمایندگی کولر گازی سامسونگ طی مراحل دقیق و ریزبینانه ی عیب یابی تمامی اجزای کمپرسور را بررسی کرده و تداختلات موجود در آن ها را براساس پارامترهای استاندارد مرتفع می سازند.

تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ

در صورتی که امور تعمیراتی جهت بازیابی کارکرد کمپرسور کولر گازی سامسونگ موثر نباشند، راهی جز تعویض این قطعه وجود نخواهد داشت. در این میان آنچه که بااهمیت است، چگونگی تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ می باشد. استفاده از تجهیزات کاری مدرن و سازگار با نوع کولر گازی مورد نظر و نیز اعمال فرآیند تعویض با نمونه ی اورجینال مشابه می تواند موجب بازگشت کارایی کولر گازی بدون افت کیفیت اولیه ی آن شود.

خاطرنشان می نماییم که به کارگیری قطعات اصل و اورجینال از ویژگی های بارز سیستم کاری نمایندگی رسمی سامسونگ است که با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز تضمین می گردد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولرگازی دستگاه پرمصرفی است که ممکن است ساعات زیادی را در فصل تابستان روشن باشد. این استفاده ی طولانی مدت و نیز عواملی چون نوسانات برق و یا فرسودگی قطعات داخلی می توانند موجب عدم کارکرد صحیح کولر های گازی شوند. در این راستا نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ به یاری کاربران شتافته و کلیه ی اختلالات موجود در انواع کولرهای گازی سامسونگ را مطابق با پارامترهای اصولی و استاندار مرتفع می سازد. خدمات تخصصی این مجموعه براساس دانش به روز تکنسین های مجرب شکل گرفته و به همراه ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =