اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین های ظرفشویی امروزه به یکی از پرکاربرد ترین و ضروری ترین لوازم منزل بدل شده اند. قرار گرفتن این ماشین ها در منزل راحتی بسیاری را برای اهالی منزل فراهم آورده است و تاثیر فراوانی در صرفه جویی در وقت آن ها دارد. تا کنون برندهای شناخته شده ی بسیاری اقدام به طراحی و تولید این محصولات کرده اند و به موجب این امر، ماشین های ظرفشویی با تنوع بسیاری در بازار موجود میباشند. یکی از بهترین و پرفروش ترین این محصولات مربوط به کمپانی سامسونگ است. ماشین های ظرفشویی سامسونگ با کیفیت و قدرت قابل قبولی در انواع مختلف به فروش میرسند.

پس از خرید این محصولات، نصب و راه اندازی آن هاست که لازم است به دقت انجام شود و از اهمیت بسیاری برخوردار است. در همین خصوص قصد داریم در این مقاله کمی در مورد نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ صحبت کنیم. چنانچه شما عزیزان نیز به تازگی اقدام به خرید این تجهیزات نموده اید، خواندن مطالب پیش رو میتواند در افزایش آگاهی شما نقشی موثر ایفا کند. خدمات پس از فروش شامل نصب و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ از جمله خدمات مرکز سخت افزار ایران است.

می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید : تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ-min

چگونگی نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ باید به دقت انجام بگیرد و صحت این امر تضمین بخش کیفیت و کارایی دستگاه محسوب میشود. لذا توصیه میشود برای انجام این کار حتما از کارشناسان زبده و دوره دیده ی نمایندگی ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید. این فرایند باید به ترتیب زیر انجام بگیرد :

1- آماده سازی فضا

اولین کاری که باید برای نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام داد، آماده سازی فضا و روزنه ی کابینت برای قرار گیری ظرفشویی است.

2- محل نزدیک ظرفشویی

توجه داشته باشید که محل قرار گیری ماشین ظرفشویی تا حد امکان نزدیک ترین مکان به سینک ظرفشویی باشد.

3- اختصاص فضای مناسب

نکته ی حائز اهمیت بعدی در نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ این است که بین دستگاه و کابینت حداقل 5 سانتی متر فضای خالی باشد.

4- قرار دادن درزگیر

لازم است اطراف ماشین ظرفشویی توسط درزگیر یا رنگ ضد آب پوشانده شود.

5- سیم کشی

حال لازم است سیم کشی ماشین ظرفشویی توسط فردی ماهر به انجام برسد.

6- خواباندن دستگاه به پشت

پس از اتمام مراحل سیم کشی لازم است دستگاه به حالت پشت بر روی زمین خوابانده شود.

7- تنظیم پایه ها

در این مرحله لازم است بنا به ارتفاع دلخواه و مد نظر کاربر ارتفاع پایه ها تنظیم شود.

8- قرار گیری در کابینت

پس از انجام مراحل فوق الذکر ماشین ظرفشویی باید در کابینت قرار داده شود.

9- چک کردن ارتفاع

از دیگر مراحل مهم در نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ و هر ظرفشویی دیگری اندازه گیری ارتفاع و طول دستگاه است. این کار لازم است پیش از هدایت ماشین ظرفشویی به داخل کابینت انجام بگیرد.

10- اطمینان از قرار گیری صحیح شلنگ

در این هنگام لازم است شلنگ دستگاه به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. تا از هر گونه خمیدگی، تا شدن و کشیدگی جلوگیری به عمل آورده شود.

11- هدایت ماشین ظرفشویی به داخل

پس از اطمینان از صحت تنظیمات و چک کردن نهایی، ماشین ظرفشویی به داخل کابینت سر داده میشود.

12- تراز کردن

تراز نمودن ماشین ظرفشویی آخرین مرحله ی نصب و راه اندازی دستگاه است و پس از انجام آن، ظرفشویی قابل استفاده خواهد بود.

این مطلب را هم بخوانید : تعمیر المنت ظرفشویی

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ یکی از تخصصی ترین و شناخته شده ترین مراکز ارائه ی خدمات و سرویس به کاربران و مشتریان انواع ظرفشویی سامسونگ در سطح کشور است. خدمات این مجموعه در دو حوزه ی فروش و تعمیر انجام میگیرد. این نمایندگی ، به دلیل گستردگی و تنوع بالای محصولات کمپانی سامسونگ ، خدمات پشتیبانی و فروش خود را در واحدهای مجزای بسیار پیشرفته ای در سطح کشور، ارائه میدهد.

این خدمات ضمن برخورداری از کیفیت بی نظیر ، در سریع ترین و مناسب ترین شکل در اختیار کاربران گرامی این محصولات قرار میگیرند. نمایندگی ظرفشویی سامسونگ ، خدمات خود را نه تنها در تهران، بلکه در کرج و سایر شهرستان ها نیز ارائه میدهد. این مجموعه ی وسیع ، امتیازات فراوانی را برای کاربران عزیز خود در نظر گرفته است که از مهم ترین آن ها میتوان به ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی برای خدمات، اشاره داشت.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 1 =