جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

فارسی سازی موبایل سامسونگ

اگر دانش کافی در مورد زبان های دیگر ندارید، فارسی سازی موبایل سامسونگ بسیار به کارتان می آید. از آنجا که زبان پیش فرض بر روی تلفن های هوشمند نصب شده، لازم است برای راحت تر کار کردن با دستگاه زبان آن را تغییر دهند. خوشبختانه گوشی‌ های گلکسی دارای قابلیت پشتیبانی از همه زبان ها هستند، لذا چالشی در این رابطه نخواهید داشت. در ادامه چگونگی فارسی سازی گوشی سامسونگ را تشریح می کنیم.

فارسی سازی موبایل سامسونگ

اینو بخون حتما به کارت میاد : پوشه امن سامسونگ کجاست ؟

فارسی سازی موبایل سامسونگ در اندروید 8 تا 11

تغییر زبان گوشی های سامسونگ کار چندان سختی نیست، اما این فرآیند در نسخه های مختلف اندروید اندکی تفاوت دارد.‌ برای فارسی سازی موبایل سامسونگ در اندرویدهای نسخه 8 تا 11 مراحل زیر را انجام دهید:

  • ابتدا وارد بخش Settings تلفن خود شوید و روی گزینه General management ضربه بزنید.
  • سپس روی Language and input کلیک کنید.

فارسی کردن موبایل سامسونگ

 

  • در گام بعدی آیتم Language and input را لمس نمایید.
  • اکنون Language را برگزینید.
  • روی گزینه Add language بزنید و از لیست ظاهر شده زبان فارسی را انتخاب کنید.

 

فارسی سازی گوشی سامسونگ

  • هنگام لمس زبان فارسی منویی نشان داده می شود که به کمک آن می توانید تصمیم بگیرید که زبان فارسی در همین لحظه فعال شود یا خیر. جهت فعال سازی روی گزینه Set as Default ضربه بزنید.

فارسی کردن موبایل سامسونگ در اندروید های پایین تر از 8

با توجه به نظر کارشناسان تعمیر موبایل سامسونگ در صورتی که نسخه اندروید گوشی شما پایین تر از 8 باشد، برای فارسی کردن موبایل سامسونگ طبق مراحل زیر عمل کنید:

  • ابتدا وارد بخش Settings شوید.
  • آیتم Language and input را برگزینید.
  • در منوی نشان داده شده روی Language بزنید.
  • اکنون منوی مربوط به زبان باز می شود. باید جهت فارسی سازی موبایل سامسونگ گزینه Persian را بیابید و آن را انتخاب نمایید.

همان طور که مشاهده کردید، تغییر زبان گوشی کار خیلی راحتی است، البته امکان دارد که در نسخه های مختلف اندروید اندکی گزینه ها جابجا باشند. اما فرآیند کلی فارسی کردن گوشی در تمامی دستگاه های سامسونگ به یک شکل است.

برنامه فارسی ساز موبایل سامسونگ

به منظور تغییر دادن زبان موبایل سامسونگ خود می توانید از نرم افزارهای فارسی ساز نیز استفاده کنید. برای مثل اپلیکیشن Language Enabler یکی از این ابزارهای کاربردی است که در زمینه تغییر زبان می تواند بسیار به شما کمک کند.

دلیل عدم تغییر زبان در کیبورد گوشی سامسونگ

ممکن است که پس از انجام مراحل بالا متوجه شوید که صفحه کلید تلفن هوشمند زبان را به درستی تغییر نمی ‌دهد. در چنین حالتی برای رفع مشکل قبل از هر چیزی اطمینان حاصل کنید که زبان فارسی در بخش تنظیمات دستگاه فعال شده است.

سپس به منظور فارسی سازی موبایل سامسونگ می توانید از نرم افزارهای مخصوص فارسی‌ کردن کیبورد همچون Change Language و Language Enabler استفاده نمایید. در صورتی که با هیچ یک از  این روش ها مشکل حل نشد، بهتر است که از یک کارشناس ماهر کمک بگیرید.

نکات مهم در زمینه فارسی سازی گوشی سامسونگ

بد نیست بدانید که فارسی سازی گوشی سامسونگ ممکن است که چالش هایی را برای شما به وجود بیاورد. برای مثال از آنجا که زبان بیشتر اپلیکیشن های تلفن هوشمند انگلیسی است، احتمال دارد که پس از فارسی سازی اختلالاتی در عملکرد نرم افزارها ایجاد شود. البته لازم به ذکر است که این ایرادات جزئی هستند و جای نگرانی ندارند.

مورد بعدی این است که پس از فارسی سازی موبایل samsung زبان همه اپلیکیشن های موبایل شما به فارسی تغییر پیدا نمی کند. در واقع تنها زبان افزارهای پیش فرض تلفن هوشمند تغییر می یابد. به همین دلیل لازم است که زبان پلتفرم های معروفی مثل تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و مواردی از این قبیل را مجددا روی فارسی تنظیم نمایید. برای دریافت خدمات تخصصی گوشی های سامسونگ با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 9 =