نمایندگی سامسونگ ارائه دهنده خدمات تخصصی فروش و تعمیر انواع دستگاه های ساخت سامسونگ است. این مرکز به پشتوانه تجهیزات پیشرفته و همکاری با زبده ترین تکنسین های فنی کشور، تلاش دارد تمامی درخواست های کاربران را پاسخگو بوده و تمامی نیازهای آنان را مرتفع نماید. امروزه بازار داخلی لوازم الکترونیکی، محصولات متنوعی از سامسونگ را در خود جای داده است. موبایل، تلویزیون، لباسشویی، تبلت، لپ تاپ، ظرفشویی و کولرگازی برخی از مهمترین محصولات سامسونگ بوده که مشتریان زیادی در ایران دارد.

با اینکه این محصولات از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و سامسونگ تلاش داشته بهترین قطعات را در آنها به کار گیرد اما آنها نیز همانند سایر دستگاه ها ممکن است دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. نمایندگی سامسونگ در این شرایط وارد عمل شده و با ارائه خدماتی تخصصی و باکیفیت، تمامی مشکلات دستگاه را برطرف می کند. لازم به ذکر است، این نمایندگی جهت تعمیر دستگاه های سامسونگ واحدهای مجزایی راه اندازی کرده که در آنها هر دستگاه توسط کارشناسان متخصص همان دستگاه تعمیر می شوند.

ویژگی های نمایندگی سامسونگ

 

ویژگی های منحصر به فرد این نمایندگی سبب شده تا این مرکز از معتبرترین مراکز تعمیراتی نزد مشتریان شناخته شود. تلاش نمایندگی سامسونگ این است تا با ارائه خدمات با کیفیت خود را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز کرده و رضایتمندی حداکثری کاربران را فراهم کند. در ادامه مهمترین ویژگی های این نمایندگی را توضیح خواهیم داد.

تعهد و مشتری مداری

مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری از مهمترین اصول سازمانی نمایندگی سامسونگ است. این مرکز متعهد به تعمیرات اصولی و باکیفیت بوده و مسئولیت تعمیر دستگاهها را برعهده می گیرد.

 

سرعت در تعمیرات

نمایندگی سامسونگ با علم به این موضوع که کاربران نیاز مبرم به دستگاه های الکترونیکی خود دارند تلاش دارد در سریع ترین زمان ممکن تعمیر و سرویس دستگاه را انجام دهد. پس از پذیرش دستگاه شما در این مرکز، روند عیب یابی و تعمیر آن به سرعت انجام می گیرد.

 

قیمت عالی و کیفیت مطلوب

نمایندگی سامسونگ زیر نظر اتحادیه فعالیت داشته و طبق قوانین و مقررات عمل می کند. با این حال، کارشناسان سعی خواهند کرد تمامی خدمات مورد نیاز را با قیمت مناسبی به کاربران ارائه کنند. ارائه خدمات باکیفیت و دریافت هزینه معقول، از جمله ویژگی هایی است که وفاداری مشتریان به این مرکز را به همراه داشته است.

 

ارائه گارانتی معتبر

از مهمترین ویژگی های این نمایندگی ضمانت کردن تمامی خدمات است. تمامی دستگاه های پذیرش شده در این مرکز پس از تعمیر و تعویض قطعات، ضمانت نامه کتبی دریافت می کنند.

 

خدمات نمایندگی سامسونگ

خدمات نمایندگی سامسونگ، تعمیرات تخصصی دستگاه های ساخت سامسونگ را در برمی گیرد. همانطور که می دانید، سامسونگ از بزرگ ترین تولیدکنندگان و کارشناسان تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تلفن همراه، لوازم خانگی ، تبلت، کولرگازی و تجهیزات کامپیوتری است. در این نمایندگی تمامی این دستگاه ها مشمول خدمات آن قرار گرفته و جهت تعمیر هریک از آنها، واحدهای تخصصی راه اندازی شده است. برای آشنایی بیشتر با خدمات نمایندگی سامسونگ می توانید از بخش های آتی دیدن فرمایید. در این وب سایت تمامی خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی به طور مفصل تشریح شده است.