جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است گوشی های هوشمند امروزی را درگیر سازد، شکستگی گلس ال سی دی است. گلس یک محافظ شفاف است که از سوی کارخانه ی تولیدکننده بر روی ال سی دی گوشی سامسونگ نصب می شود. در ادامه به بررسی نکات اصلی تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra می پردازیم. اگر از دارندگان یکی از این گوشی های گلکسی سامسونگ هستید، این مقاله از نمایندگی سامسونگ برای شماست.

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Note 20 Ultra

تفاوت خرابی ال سی دی و شکستگی گلس گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ

بسیاری از تعمیرکاران مبتدی هنگام شکستگی گلس به جای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra پیشنهاد تعویض ال سی دی و حتی تاچ دستگاه را می دهند. چراکه برای تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ تجهیزات پیشرفته و دقت و ظرافت کاری بالایی لازم است. از طرفی مسلما هزینه ی تعویض گلس در مقابل تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ بسیار کمتر خواهد بود و ممکن است افراد سودجو به این کار تمایلی نداشته باشند.

تشخیص تفاوت میان خرابی ال سی دی و شکستگی گلس کار ساده ای است. اگر در رنگ آمیزی نمایشگر گوشی مورد بحث تغییر خاصی احساس نمی شود و تنها شاهد ترک های تار عنکبوتی موجود بر روی صفحه نمایشگر هستید، ال سی دی دستگاه در سلامت کافی به سر می برد. خرابی ال سی دی مساوی است با کم نور شدن تصاویر نمایشگر و یا سیاهی کامل صفحه نمایش دستگاه.

مراحل اصلی تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ

تعویض گلس نوت ۲۰ اولترا به 5 مرحله ی حساس و ظریف تقسیم می شود:

  • جداسازی گلس آسیب دیده
  • پاک کردن چسب های گلس آسیب دیده
  • جاسازی گلس جدید
  • حباب زدایی
  • نصب پنل ال سی دی

هر یک از این مراحل باید با دقت فراوانی صورت پذیرد. یک خطای کاری جزیی می تواند منجر به خرابی گلس جدید و یا اختلالات ساختاری ال سی دی گوشی شود.

تعویض گلس نوت ۲۰ اولترا

هزینه تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra در نمایندگی رسمی سامسونگ دارای نرخ قیمتی استانداردی است. برای تعویض گلس این گوشی با خیالی آسوده به یکی از شعب نمایندگی مجاز سامسونگ مراجعه کنید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که پروسه ی جایگزینی به بهترین شکل ممکن با نمونه ی اورجینال صورت پذیرد تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد. گفتنی است که فرآیند تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ دارای گارانتی نیز می باشد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهار =