جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

سامسونگ برترین برند گوشی 2022 از نظر تعمیرپذیری

در حال حاضر سامسونگ برترین برند گوشی از نظر تعمیرپذیری در سال 2022 شناخته می‌شود. اخیرا تحقیقاتی توسط الکترونیک هابز انجام گرفته که طی آن بهترین مارک های تلفن هوشمند از نظر راحتی عملیات تعمیر مشخص شده اند. این بررسی ها از جنبه فاکتورهایی مانند امکان تعمیر قطعات به جای تعویض و همچنین مدت زمان و میزان دشواری فرآیند تعمیرات صورت پذیرفته و طی آن سامسونگ موفق شده از نظر تعمیرپذیری رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

سامسونگ برترین برند گوشی از نظر تعمیرپذیری

چرا سامسونگ برترین برند گوشی از نظر تعمیرپذیری است؟

شاید از خود بپرسید که به چه دلیل سامسونگ برترین برند گوشی از نظر تعمیرپذیری شناخته می شود؟ وجود یک سری ویژگی ها در تلفن های هوشمند سامسونگ باعث شده تا این برند تعمیرپذیری مطلوبی داشته باشند. برای مثال اخیرا کیسه های باتری برای دستگاه های جدید عرضه شده اند که کمک می کند تا تعمیر باتری موبایل سامسونگ و یا تعویض باتری آن به سهولت هرچه تمام انجام پذیرد.

به طور کلی کمپانی سامسونگ برای گوشی های جدید خود قابلیت ها و ویژگی هایی را در نظر گرفته تا تعمیر آن ها به برای مصرف کنندگان هیچ چالشی را به دنبال نداشته باشد. مجموع این خصوصیات باعث شده که گوشی های سامسونگ از نظر تعمیرپذیری پیشرو باشند.

طبق اطلاعات منتشر شده از لحاظ درجه‌ سختی تعمیرات، گوشی‌ های سامسونگی که در سال ۲۰۲۲ روانه بازار مصرف شده اند، امتیاز بالایی را به خود اختصاص داده اند. در رتبه های بعدی هم برندهای ایسوس،HTC  و در نهایت نیز ال ‌جی قرار گرفته اند.

مدل های مختلف گوشی های سامسونگ از نظر تعمیرپذیری

بررسی ها نشان داده سامسونگ برترین برند گوشی از نظر تعمیرپذیری است و تمام مدل‌های آن در سال ۲۰۲۲ جزء تعمیرپذیرترین تلفن های هوشمند موجود در بازار هستند. از بین مدل های مختلف گوشی سامسونگ که تعمیر آن به راحتی انجام می شود، گلکسی اس 22 اولترا است که برای رفع عیوب آن زمان بسیار کوتاهی در حد ۴۸.۱ دقیقه لازم است. مدل دیگر که از نظر تعمیرپذیری در دسته بهترین‌ها می‌گنجد، گلکسی A40 موتو G7 می باشد که برای برطرف کردن نواقص آن تنها ۳۲.۶ دقیقه زمان کفایت می کند.

برای تعمیر گوشی سامسونگ خود در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفی می توانید از کارشناسان نمایندگی موبایل سامسونگ کمک بگیرید. چون در این مرکز تکنسین های با تجربه برای رفع عیوب دستگاه از تجهیزات پیشرفته استفاده می کنند، لذا قابلیت تعمیرپذیری گوشی بیشتر نیز می شود.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =