جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نحوه فعال کردن حالت مهمان در تلویزیون هوشمند

با فعال کردن حالت مهمان در تلویزیون هوشمند می‌ توانید از راه دور دستگاه را کنترل کنید. این قابلیت منحصر به فرد امکان مدیریت کانال ‌های تلویزیون را در اختیار شما قرار می ‌دهد. به این صورت که مهمان‌ ها قادرند محتوای تلویزیون را مشاهده نمایند، بدون این که به بخش تنظیمات دسترسی داشته باشند.

برای مثال به راحتی می توانند فیلم ‌ها و برنامه‌ های تلویزیونی را ببینند و حتی از اپلیکیشن‌ های دستگاه استفاده کنند. اما به علت محدودیت ‌های اعمال شده در زمینه دسترسی به تنظیمات تلویزیون، اطلاعات شخصی شما کاملاً حفظ خواهد شد. در ادامه نحوه فعال‌ سازی قابلیت Guest Mode یا همان حالت مهمان را به شما آموزش خواهیم داد.

حالت مهمان در تلویزیون هوشمند

چگونه تلویزیون سامسونگ را اچ دی کنیم؟ تعجب کردی نه !؟ 😉 جواب اینه که بله می تونی اینکار و بکنی 

کاربردهای حالت مهمان در تلویزیون هوشمند

حالت مهمان در تلویزیون هوشمند معمولا توسط صاحبان هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد، لذا به نام حالت هتل نیز معروف است. در واقع با فعال سازی این قابلیت دسترسی مهمان ها به کانال های تلویزیون کنترل می شود.

 علاوه بر آن مدیران هتل ها می توانند بخش منو را قفل نمایند تا از پین دستگاه محافظت شود. کاربرد دیگر حالت مهمان این است که هتل داران از صفحه اول تلویزیون جهت قرار دادن پیام خوشامدگویی استفاده می کنند. حتی برخی تبلیغات مربوط به هتل خود را در این قسمت جای می دهند.‌

به گفته کارشناسان تعمیرات تلویزیون سامسونگ با فعال شدن حالتGuest Mode  صدا و سایر تنظیمات تلویزیون روی مقدار مشخصی پیکربندی می شود. بنابراین مسافران هتل ها نمی توانند صدا را از میزان تعیین شدن بیشتر کرده و از این طریق برای سایر مهمان ها مزاحمت ایجاد کنند. در کنار همه این موارد مدیران هتل ها کانال هایی را که کاربردی نیستند، حذف می نمایند تا همه تلویزیون ها تعداد شبکه یکسانی را ارائه دهند.

چگونه حالت مهمان را در تلویزیون های هوشمند فعال کنید؟

فعال کردن حالت مهمان در تلویزیون هوشمند کار ساده ‌ای است. به این منظور لازم است که به کمک کانال های DDT یا توسط برنامه‌ های پخش تلویزیونی دستگاه خود را به عنوان یک منبع فعال انتخاب نمایید. سپس دکمه منو را بر روی ریموت کنترل بفشارید تا به بخش تنظیمات دسترسی پیدا کنید. اکنون باید دکمه مربوط به تنظیمات را فشرده و نگه دارید تا اطلاعات کانال مورد نظر ظاهر شود. پس از آن دکمه را رها کنید تا فعال سازی حالت مهمان تکمیل گردد

غیر فعال کردن قابلیت Guest Mode و ارتقاء به حالت مدیریت

قابلیت Guest Mode ویژگی کاربردی و مفیدی است که می ‌توانید از آن برای مهمانان خود استفاده کنید. اما ممکن است که گاهی اوقات به عنوان صاحب تلویزیون تمایل داشته باشید که تنظیمات دستگاه را به حالت مدیریت برگردانید. چون در حالت مدیریت این امکان را دارید که از تمام قابلیت‌ های تلویزیون خود استفاده نمایید. جهت غیر فعال کردن حالت مهمان کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

اینو بخون حتما به کارت میاد : مرتب سازی کانال تلویزیون سامسونگ

وارد منوی تنظیمات تلویزیون شوید.

  • به دنبال گزینه حالت مهمان بگردید و آن را روی حالت غیر فعال قرار دهید.
  • همچنین می ‌توانید پسورد خود را وارد کنید تا از حالت مهمان در تلویزیون هوشمند خارج شوید.

غیر فعال کردن قابلیت Guest Mode

 شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ سوالات مهم خود با مشاوران ما در نمایندگی سامسونگ در ارتباط باشید.

 

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =