جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که در حال استفاده از موبایل سامسونگ خود هستید و ناگهان متوجه نقطه سبز رنگی در بالای صفحه نمایش گوشی خود می شوید. این نقطه ممکن است هنگام استفاده از هر نوع اپلیکیشنی روی گوشی شما ف ظاهر شود. به طور مثال برنامه های مسیریاب ، پیام رسان ، پخش موسیقی یا فیلم حال سوالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ چیست؟ و برای از بین بردن آن باید چه کاری انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا به جواب همه سوال های خود در این باره دست پیدا کنید. برای تعمیر موبایل سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ

نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ به چه معنی است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت ممکن است که شما  برنامه ای را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده اید و در حین نصب به آن این اجازه را داده اید که هرگاه شما دارید از تلفن همراه خود استفاده می کنید ، این برنامه نیز از دوربین موبایل شما استفاده کند. حال موضوعی که ممکن است در پاسخ به سوال ” نقطه سبز بالای صفحه موبایل سامسونگ چیست” برای شما به وجود آید این است که یعنی شخصی از این طریق می تواند ما را تماشا کرده یا به اطلاعات گوشی ما دسترسی پیدا کند یا خیر.

در واقع باید گفته که این امکان وجود دارد خصوصا اگر از آن برنامه استفاده نکنید یا به طور کلی از موبایل خود استفاده نکنید و همچنان این نقطه سبز رنگ بالای صفحه نمایش گوشی شما وجود داشته باشد. اما حالا که با معنی نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ خود آشنا شدید بهتر است بدانید که اگر نرم افزارها یا برنامه های خود را به صورت فایل APK دانلود و نصب می کنید ، سرویس گوگل به برنامه هایی که بدون مجوز و به صورت مخفیانه از دوربین یا میکروفن شما استفاده می کنند ، اجازه نصب نمی دهد.

اینو بخون حتما به کارت میاد : صندوق شخصی گوشی سامسونگ کجاست؟

راه کار حذف نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ

به طور کلی برای اینکه این نقطه سبز برای همیشه از روی صفحه نمایش گوشی سامسونگ شما حذف شود راهی وجود ندارد. اما می توان با دو راه به صورت موقت آن را حذف کرد.

برای از بین بردن نقطه سبز رنگ بالای صفحه موبایل سامسونگ خود باید به صورت زیر عمل کنید:

  • ابتدا وارد قسمت تنظیمات یا همان setting شده و در آنجا وارد بخش برنامه ها شوید.حال مجوزهای برنامه های نصب شده روی گوشی خود را بررسی کنید. در صورتی که متوجه شدید برنامه ای بدون صدور مجوز از جانب شما دارد از دوربین گوشی استفاده می کند ، یا برنامه را به طور کامل حذف کنید یا مجوز استفاده از دوربین را برای این برنامه لغو کنید.
  • یکی دیگر از راه های از بین بردن موقت نقطه سبز بالای گوشی سامسونگ می توان به آن اشاره کرد استفاده از پنل تنظیمات سریع موبایل است. که برای این کار باید به صورت زیر عمل کنید:
  • ابتدا اعلان یا نوتیفیکیشن گوشی خود را تا انتها به سمت پایین بکشید و سپس در پنل تنظیمات سریع ، گزینه تغییر در دسترسی دوربین را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید تا غیرفعال شود.
  • اگر در پنل تنظیمات سریع به این گزینه دسترسی نداشتید پس هنگامی که نوتیفیکیشن را تا انتها پایین می آورید یک گزینه مداد یا ویرایش برای شما وجود خواهد داشت که با ورود به آن و انتخاب گزینه دسترسی به دوربین می توانید برنامه ای که باعث ایجاد این نقطه سبز در بالای گوشی سامسونگ شما شده است را پیدا کرده و آن را غیر فعال کنید.
5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هشت =