جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آبریزی کولرگازی سامسونگ

آبریزی کولرگازی سامسونگ از جمله مشکلاتی است که در طول زمان استفاده ممکن است در کولرگازی مشاهد شود. دلایل زیادی منجر به ریزش آب از پنل کولرگازی سامسونگ می شود. به طور حتم سرازیر شدن آب از کولر گازی در طول زمان موجب به وجود آمدن مشکلات جدی تر در کولر گازی می شود و از طرفی تخریب ساختمان را به همراه خواهد داشت. ما در این مقاله قصد داریم به موضوع علت آبریزی کولرگازی سامسونگ بپردازیم و راه کار حل مشکل را نیز بیان کنیم . ما به شما پیشنهاد می کنیم مطالب این مقاله را از دست ندهید و با ما در نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ همراه باشید.

نشت هوای کولر گازی سامسونگ

نحوه عملکرد کولر گازی سامسونگ

برای اینکه علت آبریزی کولر گازی سامسونگ را بدانید بهتر است نحوه عملکرد کولر گازی را بدانید تا بهتر بتوانید علت بروز آبریزی از دستگاه را بررسی کنید. همان طور که می دانید کولر گازی یک سیستم سرمایشی و گرمایشی است که در فصول سال مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله با قطعات پیشرفته ای که در آن تعبیه شده است این قابلیت را دارد که با انتقال دما و عبور دادن هوا از شبکه های پنل  گرمای موجود در اتاق را به صورت تبخیر مایع مبرد به هوای خنک و مطبوع تبدیل کند. در برخی مواقع کولر گازی آبریزی می کند در واقع این مشکل به پنل کولر برمی گردد که میزان رطوبت بیشتری از این قسمت نشت می کند و به بیرون هدایت می شود و در آخر نیز کولر گازی آبریزی می کند. در ادامه دلایل به وجود آمدن آبریزی کولر گازی سامسونگ را بیان می کنیم.

بررسی دلایل آبریزی کولر گازی سامسونگ

عوامل زیادی موجب سرازیر شدن آب از کولر گازی سامسونگ می شود که با دانستن این موارد بهتر می توانید در جهت رفع و تعمیر مشکل به وجود آمده با نمایندگی کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید.

نشت هوای کولر گازی سامسونگ

نشت هوا از جمله دلایل رایج در به وجود آمدن آبریزی کولر گازی سامسونگ محسوب می شود برای اینکه کولر گازی عملکرد بهتری داشته باشد باید هوایی که به این دستگاه می رسد از طریق دریچه به بیرون هدایت شود اما در غیر این صورت در صورت عدم بیرون آمدن هوا از دریچه در سیستم هوا از طریق پنل نشت می کند و موجب ریزش آب از پنل کولرگازی سامسونگ می شود.

مسدود شدن فیلترهای هوا در کولرگازی samsung

شکستگی پمپ کولرگازی سامسونگ

پمپ یکی از قطعات اصلی در کولر گازی به حساب می آید که در صورت عیب پیدا کردن منجر به نشت آب در کولر گازی می شود. این قطعه در زیر سیم پیچ خنک کننده قرار دارد و نقش مهمی در تخلیه آب از سیستم را بر عهده دارد.در صورت گرفتگی و شکستگی پمپ در عملکرد آن اختلال ایجاد می شود و در نتیجه آب نشت کرده و از پنل دستگاه سرازیر می شود.

مسدود شدن فیلترهای هوا در کولرگازی samsung

مسدود شدن فیلترهای هوا از جمله مشکلاتی است که در کولر گازی اتفاق می افتد و در ادامه موجب نشت هوا و آبریزی کولر گازی سامسونگ می شود. در مواقعی که فیلترهای موجود در دستگاه مسدود شود و نتواند جریان هوا در دستگاه را به خوبی منتقل کند هوا در سیستم مسدود و منجر به یخ زدگی رطوبت در فیلتر دستگاه می شود. در مواقع خاموش بودن کولر گازی به تدریج یخ هایی به وجود آمده در فیلتر دستگاه شروع به ذوب شدن می کند که در انتها شاهد آبریزی از کولر گازی خواهیم بود. برای جلوگیری از گرفتگی فیلتر هوا به طور استاندارد باید سه ماه یک بار سیستم را توسط سرویس کار سرویس دهی کنید در صورت عدم توجه به به این موارد فیلتر هوا در طول زمان در اثر گرد و غبار دچار گرفتگی می شود و علاوه بر آبریزی مشکلات جدی تری در سیستم پیش خواهد آمد که برای تعمیرات آن باید هزینه های زیادتری را پرداخت کنید.

5/5 (50 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =