جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

سرویس کولر گازی سامسونگ چیست و چه اهمیتی دارد؟

همانطور که همه ما برای حفظ سلامت جسمانی خود سالانه به یک چکاپ نیاز داریم، کولر گازی هم برای اینکه عملکرد درست و بی‌نقصی داشته باشد در بازه‌های زمانی مشخصی به سرویس نیاز دارد. منظور از سرویس کولر گازی انجام اقداماتی مانند بررسی تمامی قطعات کولر گازی، رفع ایرادات آن و همچنین شستشو و تمیز کردن بخش‌های مختلف این دستگاه در بازه‌های زمانی مشخص است. درواقع سرویس کولر گازی مانع از بروز مشکلات بزرگ و خرابی‌های هزینه‌بر در کولر گازی می‌شود.

البته این مورد تنها ویژگی مثبت سرویس کولر گازی نیست بلکه سرویس کولر گازی موجب افزایش بازدهی این دستگاه نیز می‌شود به همین دلیل است که از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر از کاربران کولر گازی سامسونگ هستید برای جلوگیری از خراب شدن و افزایش بازدهی این دستگاه می‌توانید از خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ توسط نمایندگی خدمات کولر گازی سامسونگ استفاده کنید. در ادامه با ما باشید تا شما را با این خدمات آشنا کنیم.

سرویس کولر گازی سامسونگ چیست و چه اهمیتی دارد؟

سرویس کولر گازی سامسونگ چه مزایایی دارد؟

 • کاهش احتمال خرابی کولر گازی
 • افزایش بازدهی سرمایش کولر
 • بهبود کارایی کندانسور
 • تمیز شدن فیلترها و اجزای داخلی کولر گازی از انواع آلودگی‌ها
 • تمیزی جریان هوای کولر در محیط
 • افزایش میزان عمر کولر گازی و قطعات آن
 • کاهش مصرف برق

از کجا بفهمیم کولر گازی سامسونگ به سرویس نیاز دارد یا خیر؟

 • اگر کولر گازی شما صدای غیر معمولی داشته باشد
 • اگر کولر گازی باد خنک ندهد
 • اگر کولر گازی آب بدهد
 • اگر کولر گازی برفک بزند
 • اگر بیش از یک سال از سرویس و شستشوی قطعات کولر گازی گذشته باشد
 • و اگر کولر گازی نیاز به شارژ گاز داشته باشد

یعنی وقت آن رسیده است که با نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ را به شما ارائه دهند.

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی سامسونگ چه زمانی است؟

خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ شامل دو بخش: سرویس پنل داخلی کولر گازی و سرویس پنل خارجی کولر گازی می‌باشد. از آن جایی که وارد شدن آلودگی و نشستن گرد و غبار بر روی قطعات داخلی کولر گازی موجب کاهش بازدهی این دستگاه و خرابی قطعات آن می‌شود، پیشنهاد ما به کاربران این است که پنل داخلی کولر گازی را به صورت ماهانه سرویس کنند. البته می‌توان پنل خارجی کولر گازی را سالی یک بار قبل از شروع فصل گرما و سرما سرویس کرد.

درصورت عدم انجام سرویس کولر گازی چه مشکلاتی رخ می‌دهد؟

 • کاهش میزان بازدهی سرمایشی یا گرمایشی کولر گازی نسبت به قبل
 • افزایش میزان برق
 • پرتاب کردن دود سیاه توسط کولر گازی
 • خارج شدن بوی نامطبوع از کولر گازی
 • خارج شدن آب از پنل داخلی کولر گازی
 • احتمال سوختن یا معیوب شدن کمپرسور کولر گازی
 • کاهش فاصله پرتاب باد کولر گازی نسبت به قبل

خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ

 

سرویس پنل داخلی کولر گازی سامسونگ

 

سرویس فیلترهای کولر گازی

می‌توان تمامی اجزا و قطعات کولر گازی را به سه بخش کلی شامل: پنل داخلی، پنل خارجی و اتصالات بین پنل داخلی و خارجی تقسیم کرد. درواقع منظور از پنل داخلی کولر گازی، آن بخشی از این دستگاه است که در داخل محیط خانه نصب می‌گردد و منظور از پنل خارجی کولر گازی، بخشی است که در محیط خارج مانند بالکن یا پشت بام نصب می‌گردد. مهم‌ترین بخش از سرویس کولر گازی سامسونگ، سرویس پنل داخلی این دستگاه است که یکی از قطعات آن فیلترها هستند.

تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ برای سرویس فیلترهای کولر گازی ابتدا قاب این دستگاه را باز می‌کنند و فیلترها را با دقت و بدون وارد شدن هیچ ضربه‌‌ای به پایه‌های پلاستیکی از آن خارج می‌کنند. سپس با استفاده از یک برس مخصوص تمامی گرد و غبار بر روی فیلترها را تمیز کرده و آن‌ها را با آب می‌شویند. درنهایت فیلترها را در جایی قرار می‌دهند تا کامل خشک شوند و سپس آن‌ها را در جایگاه مخصوصشان قرار می‌دهند.

سرویس سنسورهای کولر گازی

یکی دیگر از خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ، سرویس سنسور کولر گازی است. درواقع نقش سنسور در کولر گازی این است که دمای محیط را تشخیص می‌دهد. گاهی اوقات کثیف شدن سنسور کولر گازی موجب دیر روشن شدن یا خاموش شدن کولر گازی می‌شود. تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ با خارج کردن سنسور کولر گازی و تمیز کردن آن مشکلات ناشی از کثیف بودن این سنسور را برطرف می‌کنند.

سرویس فین‌ها یا کویل کولر گازی

منظور از کویل یا فین کولر گازی همان رادیاتور کولر گازی است که تمیز بودن آن نقش بسزایی در افزایش بازدهی سرمایش یا گرمایش کولر گازی دارد. تکنسین‌های نمایندگی کولر گازی سامسونگ با استفاده از یک برس مخصوص، فین‌های کولر گازی را تمیز می‌کنند تا میزان بازدهی آن به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کند.

سرویس پنل خارجی کولر گازی سامسونگ

پس از سرویس پنل داخلی کولر گازی، نوبت به سرویس پنل خارجی کولر گازی می‌رسد. در این مرحله از سرویس کولر گازی سامسونگ، کارشناسان حرفه‌ای نمایندگی سامسونگ با باز کردن درب بالایی کندانسور، تمامی فین‌ها را با استفاده از فشار بالای آب تمیز می‌کنند. توجه داشته باشید که انجام این کار نیاز به تخصص بالایی دارد چراکه فشار بالای آب می‌تواند به پایه‌ها و پیچ‌ها آسیب وارد کند. بنابراین تکنسین‌های نمایندگی کولر گازی سامسونگ با دقت بالایی پنل خارجی کولر گازی سامسونگ را سرویس می‌کنند.

نمایندگی کولر گازی سامسونگ

نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ علاوه‌بر ارائه خدمات فروش کولر گازی سامسونگ به ارائه خدمات پس از فروش این دستگاه نیز می‌پردازد که مهم‌ترین خدمات زیرمجموعه آن سرویس کولر گازی سامسونگ است. بنابراین نه تنها می‌توانید بهترین مدل‌های کولر گازی سامسونگ را با مشاوره و راهنمایی نمایندگی کولر گازی سامسونگ از این مرکز خریداری کنید بلکه می‌توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی سامسونگ شامل: نصب، راه‌اندازی و سرویس کولر گازی سامسونگ نیز استفاده کنید.

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =